Dzisiaj mamy:  piątek 01-08-2014, jest 11:48:48

google.pl

Dodaj do ulubionych

Dziś, piątek 28°C Prawie bezchmurnie
Wschód słońca: 05:01
Zachód słońca: 20:12
1010 hPa
7 km/h
0,0 mm
Godz. 2-8  16°Duże zachmurzenie
Godz. 8-14  28°Prawie bezchmurnie
Godz. 14-20  28°Przelotny deszcz
Godz. 20-2  17°Bezchmurna noc

 

Rozkład jazdy linii MKS Sanok  Nocne dyżury aptek w Sanoku  Kamera live na sanocki rynek i deptak (od esanok.pl)

Jutro, sobota 29°C Słonecznie
Wschód słońca: 05:02
Zachód słońca: 20:11
1012 hPa
7 km/h
0,0 mm
Godz. 2-8  16°Bezchmurna noc
Godz. 8-14  28°Prawie bezchmurnie
Godz. 14-20  29°Słonecznie
Godz. 20-2  17°Bezchmurna noc

Więcej o pogodzie na Sanok: Onet | ICM

Aktualności z sanockich portali

eSanok.pl
SanokOnline
isanok.pl

UWAGA PRZYSZLI STUDENCI: Nowe kierunki w sanockiej PWSZ

SANOK / PODKARPACIE. Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku informuje, że Minister Nauki I Szkolnictwa Wyższego wydał pozytywne decyzje do prowadzenia studiów pierwszego stopnia na dwóch nowych kierunkach „GOSPODARKA W EKOSYSTEMACH ROLNYCH I LEŚNYCH” i  „EKONOMIA”.

Kolejne porażenie piorunem w Bieszczadach. Kobieta w stanie ciężkim trafiła do szpitala

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Wczoraj, kilkanaście minut po godzinie 15 ratowniczy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego otrzymali zgłoszenie, że w okolicach źródła Sanu zostało porażonych piorunem trzy osoby.

Solińskie Lato 2014: Program na sierpień

BIESZCZADY / PODKARPACIE. 3 sierpnia inauguracja drugiej tury imprez w ramach Solińskiego Lata 2014. Jak co roku, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. W programie turnieje sportowe, konkursy, degustacje, zabawy taneczne i liczne koncerty.


Gazetki Promocyjne Sanok

BIESZCZADY: Wakacje na półmetku. Sprawdź cotygodniowy imprezowy rozkład jazdy

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Choć wakacje na półmetku, nie ma powodów do zmartwień. Organizatorzy imprez kulturalnych i sportowych w naszym regionie, zadbali abyśmy nie mogli narzekać na wakacyjną nudę. Imprezowy rozkład jazdy: imprezy.bieszczady24.pl

Powalczą o Puchar Wójta Gminy Bukowsko

BUKOWSKO / PODKARPACIE.  Gmina Bukowsko zaprasza na boisko „Orlik” przy Zespole Szkół w Bukowsku, do śledzenia rywalizacji w turnieju piłkarskim o Puchar Wójta Gminy Bukowsko. Głównym celem imprezy jest popularyzacja piłki nożnej i czynnego wypoczynku.

KOMAŃCZA / LESKO: Zawody Drwali 2014

Nadleśnictwo Lesko, Nadleśnictwo Komańcza oraz Zespół Szkół Leśnych w Lesku zapraszają na zawody drwali, które odbędą się 2 sierpnia (najbliższa sobota) przy Zespole Szkół Leśnych w Lesku od godziny 9.00. Rywalizować ze sobą będą w różnych konkurencjach wykwalifikowani drwale na co dzień pracujący w lesie.

VIII Kermesz Karpackich Smaków. Brathanki gwiazdą wieczoru!

GMINA SANOK: Wójt Gminy Sanok Anna Hałas serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców naszego regionu oraz goszczących u nas turystów na wakacyjną imprezę „VIII Kermesz Karpackich Smaków”, która odbędzie się 17 sierpnia (niedziela) w Mrzygłodzie.

BIESZCZADY: Kolejny żubr przyszedł na świat (ZDJĘCIA)

MUCZNE / PODKARPACIE. W zagrodzie pokazowej żubrów w Mucznem kolejne narodziny – tym razem na świat przyszła żubrzyczka, której matką jest krowa Uroa pochodząca ze Szwajcarii. To już piąty żubr urodzony w zagrodzie.

110-lecie OSP w Bażanówce (ZDJĘCIA)

27 lipca 2014 roku obok Domu Strażaka w Bażanówce odbyła się uroczystość obchodów 110 – lecia Ochotniczej Straży Pożarnej.Impreza rozpoczęła się przemarszem pododziałów strażackich wraz z pocztami sztandarowymi jednostek OSP.

Włamanie i kradzież na plebani w Jaćmierzu, gdy ksiądz odprawiał nabożeństwo

GMINA ZARSZYN / PODKARPACIE. Włamywacz wybił szybę w drzwiach bocznych a następnie od wewnątrz je otworzył. Był na tyle śmiały, że zrobił to w biały dzień. Między godziną 18 a 19, gdy proboszcz odprawiał nabożeństwo. Zniknęły pieniądze.

HOKEJ: Sanoczanie po pierwszych treningach na lodzie. Mistrzowie bez swojego kapitana w kolejnym sezonie? (FILM)

Za hokeistami mistrzów Polski pierwsze treningi na lodzie. Zawodnicy wyjechali na nową taflę, która zbiera pochlebne opinie. Cały czas trwa budowa drużyny. Niepewna jest sytuacja kapitana z poprzedniego sezonu Martina Richtera. Wydaje się, że jeśli nie dojdzie do zmiany ustaleń dotyczących liczby obcokrajowców, doświadczony Czech opuści Sanok.

Ulewne burze. Możliwe podtopienia

PODKARPACIE. „W związku z prognozowanymi intensywnymi opadami deszczu o charakterze burzowym, w zlewniach dopływów Wisły oraz w zlewniach zurbanizowanych, w miejscach wystąpienia burz, możliwy jest wzrost stanów wody (lokalnie gwałtowny) w strefie stanów średnich, miejscami do strefy stanów wysokich.

39 sztuk niewybuchów ujawniono w okolicach Wetliny. Pociski artyleryjskie i moździerzowe (ZDJĘCIA)

Od dziś (tj. od 31 lipca) saperzy z Rzeszowa rozpoczną neutralizację 39 sztuk niewybuchów znalezionych przez funkcjonariuszy Straży Granicznej z Placówki w Wetlinie i przez pracownika Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Bez pobłażania dla quadowców w lasach

W czasie wakacji nasila się presja ludzi na lasy, przybierając często formy zakazane prawem. Do takich należy wjeżdżanie na tereny leśne pojazdami silnikowymi, zwłaszcza gdy są to uciążliwe dla środowiska ryczące silniki quadów czy motocykli crossowych.

Policjanci zatrzymali złodzieja zawieszki

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali złodzieja, który ukradł złotą zawieszkę na łańcuszek. Mężczyzna zerwał przedmiot z szyi właścicielki. Sprawca został już ukarany przez sąd. Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 20.

Brzozów ma nowe lądowisko dla helikopterów LPR (FILM)

Szpital Specjalistyczny w Brzozowie wzbogacił się o nowe lądowisko dla śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Nowy obiekt poszerza sieć podkarpackich lądowisk. Wcześniej, specjalne strefy dla żółto-czerwonych helikopterów uruchomiono między innymi w Sanoku, Krośnie, czy Lesku.

9-10 SIERPNIA: Święto Kultury Nad Osławą

MOKRE / PODKARPACIE. 9 – 10 sierpnia w Mokrem odbędzie się kolejne „Święto Kultury Nad Osławą”. Na scenie zaprezentują się zespoły z Polski, Słowacji oraz Ukrainy. Szczegóły na plakacie.

LUTOWISKA: VIII Dzień Żubra

9 sierpnia w Lutowiskach odbędzie się VIII Dzień Żubra. W programie między innymi: zawody strzeleckie, zawody drwali, pokazy psów myśliwskich, koncerty i zabawy taneczne.

REGION: Podtopienia po burzy (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. W wyniku gwałtownych opadów deszczu (29 bm.) doszło w wielu miejscach głównie miasta Krosna i w Głowience do licznych podtopień budynków mieszkalnych i gospodarczych, instytucji i zakładów pracy.

Wakacyjne malowanie dźwiękiem w Galerii Sanockiej na Rynku (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Wszystkich miłośników sztuki zapraszamy do Galerii Sanockiej, mieszczącej się na Rynku. Pracownicy placówki od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 18:00 udostępniają salę, w której powstają rozmaite prace plastyczne. W każdy czwartek o godz. 16:00 odbywa się koncert, którego częściowy repertuar prezentujemy w materiale filmowym.

Pierwsze trojaczki w Sanoku od ponad dekady. Maluchy rosną jak na drożdżach (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE.  Mikołaj, Ela i Filip to imiona sanockich trojaczków, które przyszły na świat 14 maja tego roku. Maluchy urodziły się w 32 tygodniu ciąży. Dziś, gdy szkraby troszkę podrosły, postanowiliśmy je odwiedzić.

INTERWENCJA: Niebezpieczne przejście dla pieszych? „Krzaki” zasłaniają pasy i znak drogowy (ZDJĘCIA)

Gęsty krzew zasłania wejście na pasy oraz znak drogowy przy skrzyżowaniu ul. Traugutta z ul. Armii Krajowej. – Pieszego widać już w trakcie przechodzenia przez jezdnię – alarmuje nasz czytelnik i dodaje: – Widać nikogo to nie obchodzi, chyba aż do momentu ewentualnego potrącenia.

Trwają Ignacjańskie Dni Młodzieży. Jutro spotkanie finałowe

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. W Starej Wsi trwają Ignacjańskie Dni Młodzieży. Ich finał odbędzie się na rynku w Brzozowie w czwartkowy wieczór (31 bm.). Od 28.07. młodzież z całej Polski uczestniczy w różnych warsztatach.

WYCIECZKI Z PTTK: Pieszo na Górę Jawor, kajakiem po Jeziorze Solińskim, rowerem zielonymi wzgórzami Soliny (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. PTTK Oddział „Ziemia Sanocka” w Sanoku oraz Koło Przewodników PTTK Sanok serdecznie zapraszają mieszkańców Miasta Sanoka i jego gości na organizowane w każdą niedzielę wakacji  w miesiącach lipiec – sierpień wycieczki z cyklu W NIEDZIELĘ ZA MIASTO Z PRZEWODNIKIEM PTTK.

Niebezpiecznie zdarzenie w Zahutyniu. Dwie osobówki rozbite (ZDJĘCIA)

W Zahutyniu doszło do groźnego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Volvo wpadło do rowu, natomiast opel zatrzymał się na środku skrzyżowania. Na szczęście, podróżującym nic się nie stało. Na miejscu pracowali strażacy i policjanci. Ruch przez ponad godzinę odbywał się wahadłowo. Korek od strony Sanoka sięgał ul. Lipińskiego.

SDK zaprasza na film – zdobądź zaproszenie!

SANOK. „Step Up: All In”  3D – bohaterowie najbardziej roztańczonej serii w historii kina powracają, by zmierzyć się o tytuł najlepszych na świecie natomiast Michael Fassbender po wielkich kreacjach we „Wstydzie”, „Bękartach wojny”, czy „Zniewolonym” – po raz pierwszy występuje w komediowej roli, która udowadnia jego niebywały talent i wszechstronność.

Zjazd Sanoczan, problemy Zielonego Rynku, nowe tereny inwestycyjne i abonament za wodę w sprawozdaniu burmistrza (FILM)

Podczas obrad Rady Miasta Sanoka, sprawozdanie z działalności pomiędzy sesjami złożył burmistrz Wojciech Blecharczyk. Gospodarz miasta mówił między innymi o: Zjeździe Sanoczan, problemach Zielonego Rynku, nowych terenach inwestycyjnych, abonamencie za wodę, czy skateparku.

Wakacyjny piknik w Czerteżu

GMINA SANOK / PODKARPACIE.  Wójt Gminy Sanok, Gminny Ośrodek Kultury oraz LUKS Czerteż zapraszają dzieci i dorosłych na wakacyjny piknik, który odbędzie się w niedzielę 3 sierpnia na boisku w Czerteżu.

Pocisk z ukraińskiego kałashnikowa uderzył w budynek mieszkalny na Podkarpaciu

Pocisk wystrzelony przez ukraińskie służby graniczne otarł się o elewację budynku mieszkalnego jednej z podkarpackich miejscowości. Nikomu nic się nie stało. Na dzisiaj zaplanowano spotkanie przedstawicieli polskiej Straży Granicznej z funkcjonariuszami zza wschodniej granicy w celu wyjaśnienia incydentu.

Piotr Sokołowski: „Wszystko idzie w dobrym kierunku”. TSV zbroi się na przyszły sezon (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Sezon 2013/2014 był pierwszym, kiedy fani siatkówki w Sanoku graczy TSV mogli oglądać w zmaganiach II-ligowych. Cel, jaki wyznaczyli sobie włodarze klubu oraz zawodnicy został osiągnięty. Obecnie kończy się budowa drużyny na przyszły sezon. Więcej informacji w materiale filmowym.

Bieszczadzki Raport Tygodniowy – uwaga na gwałtown…

01-08-2014

Bieszczadzki Raport Tygodniowy – uwaga na gwałtowne burze w Bieszczadach

Często osoby, które wybierają się w góry, nie zdają sobie sprawy z zagrożenia, jakie stwarzają warunki pogodowe. Dlatego tak bardzo ważne jest sprawdzanie prognozy pogody, zanim wybierzemy się na górskie wycieczki. W ostatnich dniach przez Bieszczady przeszło kilka gwałtownych burz. Bieszczadzki ...

Więcej...

Kolejny żubr przyszedł na świat

01-08-2014

Kolejny żubr przyszedł na świat

W zagrodzie pokazowej żubrów w Mucznem kolejne narodziny - tym razem na świat przyszła żubrzyczka, której matką jest krowa Uroa pochodząca ze Szwajcarii. To już piąty żubr urodzony w zagrodzie. - Spodziewaliśmy się tych narodzin, gdyż Uroa już od pewnego czasu trzymała się nieco z dala od sta...

Więcej...

39 sztuk niewybuchów ujawniono w okolicach Wetliny

01-08-2014

39 sztuk niewybuchów ujawniono w okolicach Wetliny

WETLINA / Od dziś (tj. od 31 lipca) saperzy z Rzeszowa rozpczną neutralizację 39 sztuk niewybuchów znalezionych przez funkcjonariuszy Straży Granicznej z Placówki w Wetlinie i przez pracownika Bieszczadzkiego Parku Narodowego. We wtorek ( 29 lipca) strażnicy graniczni patrolując okolice miej...

Więcej...

Policjanci zatrzymali złodzieja zawieszki

31-07-2014

Policjanci zatrzymali złodzieja zawieszki

SANOK / Policjanci zatrzymali złodzieja, który ukradł złotą zawieszkę na łańcuszek. Mężczyzna zerwał przedmiot z szyi właścicielki. Sprawca został już ukarany przez sąd. Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 20. Do dwóch kobiet idących ul. Kolejową w Sanoku podbiegł mężczyzna, a nastę...

Więcej...

Spór radnych o zakup nieruchomości w Posadzie Zars…

31-07-2014

Spór radnych o zakup nieruchomości w Posadzie Zarszyńskiej, czyli Sesja XLI Gminy Zarszyn FOTO

ZARSZYN / W czwartek 31 lipca 2014 roku odbyła się XLI Sesja Rady Gminy Zarszyn. Najwięcej emocji wśród uczestników zebrania wzbudził punkt 11 obrad dotyczący podjęcia uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości położonej w Posadzie Zarszyńskiej. Przeciwko dokonaniu transakcji głos od...

Więcej...

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdz…

31-07-2014

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy

Weekend zapowiada się słonecznie i upalnie. Taka pogoda zachęca do uczestnictwa w nie tylko bieszczadzkich imprezach. A mamy ich kilka. M.in. Festiwal DZIKIE KARPATY, Rajd Śladami Dwóch Kardynałów, AGROBIESZCZADY 2014 i wiele innych. Lista imprez poniżej. Zapraszamy więc w Bieszczady! 1 sierpie...

Więcej...

110-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Bażanówce …

30-07-2014

110-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Bażanówce Fotorelacja

W dniu 27 sierpnia 2014 roku obok Domu Strażaka w Bażanówce odbyła się uroczystość obchodów 110 – lecia Ochotniczej Straży Pożarnej. Impreza rozpoczęła się przemarszem pododziałów strażackich wraz z pocztami sztandarowymi jednostek OSP. Pochód prowadziła Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z...

Więcej...

IV Zawody Drwali - operatorów pilarek Komańcza - L…

30-07-2014

IV Zawody Drwali - operatorów pilarek Komańcza - Lesko 2014

Nadleśnictwo Komańcza i Nadleśnictwo Lesko oraz Lokalna Grupa Przedsiębiorców Leśnych zapraszają na IV  ZAWODY DRWALI - OPERATORÓW PILAREK Komańcza - Lesko, które odbędą się 02 sierpnia 2014 r. na terenie Zespołu Szkół Leśnych w Lesku. Rozpoczęcie o godz. 9.00. Zawody organizowane są w ramac...

Więcej...

Sanockie obchody 70. rocznicy Powstania Warszawski…

30-07-2014

Sanockie obchody 70. rocznicy Powstania Warszawskiego. Zobacz program.

Hufiec ZHP Ziemi Sanockiej im. ks. hm. Zdzisława Peszkowskiego zaprasza do udziału w obchodach rocznicy wybuchu powstania Warszawskiego. W programie m.in. projekcje filmów, prelekcje oraz konkurs plastyczny. Jednym z najważniejszych punktów obchodów będzie godzina „W”, czyli godzina rozpoczęcia p...

Więcej...

Przyjdź na Dni Otwarte CIS-u

30-07-2014

Przyjdź na Dni Otwarte CIS-u

Centrum Integracji Społecznej w Sanoku zaprasza w najbliższą środę (30. lipca) na Dzień Otwarty.   W programie strefa zabaw dla dzieci, bezpłatna degustacja potraw, a także konferencja dotycząca roli CIS-u w aktywizacji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. &nbs...

Więcej...

Wakacyjny Piknik w Czerteżu

30-07-2014

Wakacyjny Piknik w Czerteżu

Wójt Gminy Sanok, Gminny Ośrodek Kultury oraz LUKS Czerteż zapraszają dzieci i dorosłych na wakacyjny piknik, który odbędzie się w niedzielę 3 sierpnia na boisku w Czerteżu. W programie wystąpią: Mażoretki i Orkiestra Dęta z Pakoszówki, Kapela Ludowa KAMRATY, Dzieciące zepoły taneczne z Niebie...

Więcej...

Policjanci poszukują zaginionej

30-07-2014

Policjanci poszukują zaginionej

SANOK / Policjanci poszukują Katarzyny Drath, 38-letniej mieszkanki Sanoka. Kobieta początkiem lipca wyszła z domu swojej matki nie informując dokąd się udaje. Do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. O zaginięciu kobiety zawiadomiła Policję rodzina. Jak wynika z przekaza...

Więcej...

Godzina "W" w Sanoku

30-07-2014

Komitet Powiatowy Prawa i Sprawiedliwości w Sanoku zaprasza do uczczenia w Sanoku 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.O godzinie "W" (17.00) w piątek 1 sierpnia na sanockim Rynku włączymy klaksony samochodów na ok. 15 sekund. Burmistrz Sanoka wyraził zgodę na wjazd pojazdów na Rynek w tym c...

Więcej...

Aktualizacja: Poszukiwania na rzece Pielnica FOTO

29-07-2014

Aktualizacja: Poszukiwania na rzece Pielnica FOTO

GMINA ZARSZYN / Dzisiaj w godzinach popołudniowych woda na rzece Pielnica niebezpiecznie wezbrała. W miejscowości Pielnia w gminie Zarszyn jeden ze świadków obserwujących sytuację na rzece zauważył tonącą postać w wodzie. Na pomoc wezwał Ochotniczą Straż Pożarną. W akcji poszukiwawczej biorą udział ...

Więcej...

Festiwal Kultur w Baligrodzie Fotorelacja i Videor…

29-07-2014

Festiwal Kultur w Baligrodzie Fotorelacja i Videorelacja

W dniach 26 i 27 lipca 2014 roku w Baligrodzie odbył się ostatni VI Festiwal Kultur. Gościem festiwalu była Gmina Pawłów. Pomimo burzowej aury na uczetsników imprezy czekały różnorodne atrakcje, w tym stoiska wystawiennicze (potrawy regionalne, pszczelarstwo) oraz stoiska rzemieślnicze (zabawkarstwo...

Więcej...

Żubrzyk z Mucznego ma już imię

29-07-2014

Żubrzyk z Mucznego ma już imię

Puder – to imię młodego żubra, który 23 czerwca przyszedł na świat w zagrodzie pokazowej w Mucznem. Wybrano je spośród kilkudziesięciu propozycji nadesłanych przez czytelników czasopisma Poznaj Swój Kraj. Autorką imienia jest pani Ewa z Oświęcimia. - Zdecydowaliśmy się na imię PUDER, bo jest ...

Więcej...

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

29-07-2014

Ostrzeżenie meteorologiczne -  burze z gradem

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że od godz. 11.00 dnia 29.07.2014 r. do godz. 23.00 dnia 29.07.2014 r. prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do 30 mm, oraz porywami wiatru do 60 km/h. Lokalnie opady gradu. Prawdopodobieństwo wystąpienia: 80%, stopień zagroż...

Więcej...

Święto sanockich policjantów

29-07-2014

Święto sanockich policjantów

SANOK / W piątek w sanockiej komendzie odbyły się obchody Święta Policji. Policjanci zebrani na placu przed Komendą Powiatową Policji w Sanoku odebrali akty mianowania na wyższe stopnie służbowe. Święto to również okazja, aby nagrodzić i wyróżnić funkcjonariuszy za trud, jaki wkładają w pełnienie co...

Więcej...

"Trzeźwy poranek" w powiecie sanockim

29-07-2014

"Trzeźwy poranek" w powiecie sanockim

POWIAT SANOCKI / 7 nietrzeźwych kierujących zatrzymali wczoraj rano sanoccy policjanci w związku z działaniami "Trzeźwy poranek". Funkcjonariusze sprawdzali trzeźwość kierujących pojazdami na drogach powiatu sanockiego. Policyjną akcję przeprowadzono wczoraj. Trwała ona od wczesnych godzin porann...

Więcej...

Zapisy do szkółki piłkarskiej ,,Orzełek’’

29-07-2014

Zapisy do szkółki piłkarskiej ,,Orzełek’’

Przy klubie piłkarskim Orzeł Bażanówka od września 2014 ruszy szkółka piłkarska ,,Orzełek’’. Treningi planowane są w następujących rocznikach (grupy po 12 osób, maksymalnie 14): Grupa 1 – dzieci urodzone w latach 2009 i 2008 Grupa 2 – dzieci urodzone w latach 2007 i 2006 Grupa 3 – dzieci urodzo...

Więcej...

W czasie burzy ratowali ludzi na Jeziorze Soliński…

28-07-2014

W czasie burzy ratowali ludzi na Jeziorze Solińskim

POLAŃCZYK / Dzięki sprawnemu i szybkiemu działaniu, dobrej współpracy z ratownikami bieszczadzkiego WOPR-u oraz doskonałym umiejętnościom policjanci z Polańczyka uratowali wszystkie osoby proszące o pomoc, które w czasie gwałtownej burzy nie zdołały opuścić wód Jeziora Solińskiego. Wczorajszy dzi...

Więcej...

Mecz Geo-Eko Ekoball Stal Sanok - Przełom Besko

28-07-2014

Mecz Geo-Eko Ekoball Stal Sanok - Przełom Besko

SANOK / Wczoraj 27 lipca 2014 roku na sanockim stadionie Wierchy odbył się mecz Geo-Eko Ekoball Stal Sanok z Przełomem Besko. Spotkanie zakończyło się remisem 0:0. Poniżej zapraszamy do obejrzenia fotogalerii. Galerię można zobaczyć pod adresem: http://ebesko.pl/fotorelacje/44-fotorelacje/713-mec...

Więcej...

LXII Sesja Rady Miasta Sanoka VI kadencji

25-07-2014

LXII Sesja Rady Miasta Sanoka VI kadencji

LXII Sesja Rady Miasta Sanoka VI kadencji odbędzie się w dniu 29.07.2014r. /wtorek/ o godz. 9.00 w Sali Herbowej Urzędu Miasta Sanoka, z następującym porządkiem obrad:   Otwarcie obrad. Powołanie sekretarza sesji. Zapoznanie Rady z porządkiem obrad. Informacja Przewodniczą...

Więcej...

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdz…

24-07-2014

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy

Pogoda nie napawa optymizmem, ale w ten weekend w Bieszczadach znowu będzie się dużo działo. W piątek m.in. czeka na nas muzyczna podróż po Hiszpanii w SDK, w sobotę VI Festiwal Kultur w Baligrodzie, w niedzielę XI Dni Kultury Pogranicza w Ropience. To tylko niektóre z imprez odbywających się w na...

Więcej...

Sanoczanie wznowili treningi

24-07-2014

Sanoczanie wznowili treningi

SANOK / Wczoraj, po dziewięciodniowej przerwie, do treningów na sucho powrócili hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok. Mistrzowie Polski na lód wyjdą 28 lipca.     - Na pierwszym poniedziałkowym treningu po przerwie trenowali wychowankowie oraz Rafał Dutka, Krzysztof Zapała i Mirosla...

Więcej...

Zabezpieczajmy swoje rowery

24-07-2014

Zabezpieczajmy swoje rowery

POWIAT SANOCKI / Policja apeluje do właścicieli o prawidłowe zabezpieczanie rowerów. W tym tygodniu zostały skradzione 3 rowery.  Nie pozostawiajmy ich bez zabezpieczenia. Pamiętajmy, że często to okazja czyni złodzieja.  Sezon rowerowy w pełni. Policja zauważa, że  rowe...

Więcej...

Pieszy potrącony przez samochód

24-07-2014

Pieszy potrącony przez samochód

SANOK / Policjanci wyjaśniają okoliczności, w których doszło do potrącenia pieszego przez samochód. Mężczyzna doznał urazu głowy i żeber. Został przewieziony do szpitala. Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem w Sanoku na ul. Dmowskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 51-letni...

Więcej...

Finał Turnieju Piłkarskiego LKS o Puchar Wójta Gmi…

24-07-2014

Finał Turnieju Piłkarskiego LKS o Puchar Wójta Gminy Sanok

Wójt Gminy Sanok, Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku oraz KS Victoria Pakoszówka serdecznie zapraszają na Finał Turnieju Piłkarskiego LKS o Puchar Wójta Gminy Sanok, który odbędzie się 27 lipca o godz. 13.00 na stadionie w Pakoszówce. W rozgrywkach wezmą udział: * LKS ORKAN Markowce, * LK...

Więcej...

Wielkie zmiany w Miejskiej Bibliotece Publicznej w…

24-07-2014

Wielkie zmiany w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sanoku

SANOK / W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sanoku zachodzą wielkie zmiany. Dzięki projektom realizowanym z dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, sanocka biblioteka staje się miejscem wielofunkcyjnym, a przede wszystkim w pełni dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych. Miej...

Więcej...

Utrudnienia w ruchu na ul. Szopena

22-07-2014

Utrudnienia w ruchu na ul. Szopena

SANOK / W dniach od 23 lipca do 1 sierpnia br. ulica Szopena w Sanoku będzie zamknięta dla ruchu kołowego. Utrudnienia będą związane z pracami przy osuwisku. W związku z prowadzonymi pracami przy stabilizacji osuwiska położonego w Sanoku przy ul. Szopena od dnia 23 lipca do 1 sierpnia br. ulic...

Więcej...

Podsumowanie akcji "Bus" i "Truck…

22-07-2014

Podsumowanie akcji "Bus" i "Truck"

POWIAT SANOCKI / Sanoccy policjanci prowadzili akcje "Bus” i "Truck". Ich celem miedzy innymi było sprawdzanie stanu technicznego kontrolowanych pojazdów, stanu trzeźwości kierujących, czasu pracy kierowców, a także ujawnianie kierujących, którzy nie stosują się do przestrzegania ograniczeń prędkośc...

Więcej...

22-latek szedł środkiem jezdni

22-07-2014

22-latek szedł środkiem jezdni

SANOK / Policjanci zauważyli mężczyznę, który szedł środkiem jezdni w centrum miasta utrudniając ruch samochodów. Podczas interwencji mężczyzna był agresywny i stawiał opór. Został sprowadzony na pobocze i następnie zatrzymany do czasu wytrzeźwienia i uspokojenia się. Policjanci patrolując w ce...

Więcej...

Już w ten weekend pierwsza letnia ślizgawka lodowa…

22-07-2014

Już w ten weekend pierwsza letnia ślizgawka lodowa tego roku

SANOK / Już w najbliższy weekend w hali widowiskowo-sportowej Arena Sanok amatorzy jazdy na łyżwach będą mogli skorzystać z pierwszej letniej ślizgawki lodowej. To nie jedyna atrakcja wakacyjna, jaką przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku. Odbywające się od lat letnie ślizgawki t...

Więcej...

Kapela Ludowa RYMANOWIANIE

22-07-2014

 Kapela Ludowa RYMANOWIANIE

W dniu 25 lipca 2014 roku o godzinie 19.00 w Galerii Rękodzieła Artystycznego w Zarszynie odbędzie się spotkanie z założycielem i członkami Kapeli Ludowej RYMANOWIANIE. Wstęp wolny.

Więcej...

Będzie remont świetlicy wielkiej w Strachocinie

22-07-2014

Będzie remont świetlicy wielkiej w Strachocinie

STRACHOCINA / Dobra wiadomość dla wszystkich mieszkańców Strachociny – już wkrótce ruszy remont świetlicy, która jest miejscem spotkań i integracji lokalnej społeczności. Gmina Sanok pozyskała pomoc finansową z budżetu województwa podkarpackiego w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi n...

Więcej...
BIESZCZADY. Turystka raniona piorunem w Bieszczadach. Kobieta jest w ciężkim stanie, ma poparzone całe ciało. Została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Rzeszowie. Na szlaku...

 Oficjalna strona Sanoka
Wiadomości z Sanoka od Google

Strona ta ma za zadanie zebranie wszelkich wiadomości z Sanoka w jednym miejscu.
A przy okazji porównuje szybkość sanockich portali w podawaniu informacji z danego wydarzenia.

.::. Strona główna .::. Sanok wczoraj i dziś .::. Stary Sanok .::. Sanok jesienią .::. Krajobrazy .::. Obrazki z miasta .::. Sanok wiosną .::.
.::. Zdjęcia z muzeum .::. Niebo nad miastem .::. Sanok nocą .::. Sanok zimą .::. Sanok pod wodą .::. Sanok w miniaturze .::. Skansen .::.
.::. Wieści sanockie .::. Księga gości .::. Nowości .::. Linki .::. Galeria internautów .::. Panoramy .::. Kolorowe miasto .::.

Strona odwiedzona 89537 razy (od 29.10.2007)

 Copyright © by Swako