Dzisiaj mamy:  środę 03-09-2014, jest 01:39:55

google.pl

Dodaj do ulubionych

Dziś, środa 19°C Duże zachmurzenie
Wschód słońca: 05:49
Zachód słońca: 19:11
1019 hPa
13 km/h
0,0 mm
Godz. 2-8  14°Całkowite zachmurzenie
Godz. 8-14  19°Duże zachmurzenie
Godz. 14-20  19°Duże zachmurzenie
Godz. 20-2  14°Zachmurzenie umiarkowane

 

Rozkład jazdy linii MKS Sanok  Nocne dyżury aptek w Sanoku  Kamera live na sanocki rynek i deptak (od esanok.pl)

Jutro, czwartek 21°C Zachmurzenie umiarkowane
Wschód słońca: 05:50
Zachód słońca: 19:08
1020 hPa
10 km/h
0,0 mm
Godz. 2-8  13°Zachmurzenie umiarkowane
Godz. 8-14  20°Zachmurzenie umiarkowane
Godz. 14-20  21°Prawie bezchmurnie
Godz. 20-2  13°Prawie bezchmurna noc

Więcej o pogodzie na Sanok: Onet | ICM

Aktualności z sanockich portali

eSanok.pl
SanokOnline
isanok.pl

Ceny biletów na mecz o Superpuchar Polski i ostateczne ceny karnetów

Klub Ciarko PBS Bank KH Sanok zaprasza na pierwszy w historii mecz o Superpuchar Polski, który odbędzie się w dniu 9 września 2014 r. na Arenie Sanok.

Już w sobotę 9. Sanockie Spotkanie Miłośników Austro-Węgier

SANOK / PODKARPACIE. Kolejne, już IX Sanockie Spotkanie Miłośników Austro-Węgier przed nami. Już w sobotę, o godzinie 12:00  spotkamy się znów przy ławeczce z dzielnym wojakiem Szwejkiem na sanockim deptaku.

RADNI BABIAK I PRUCHNICKI: Odpowiedzi na pytania zawarte w interpelacji są ewidentnym przykładem obłudy, kłamstwa i lekceważenia?

Szanowni Internauci,

Zgodnie z deklaracją przesyłamy Państwu interpelację (dla przypomnienia) oraz odpowiedź, jaką otrzymaliśmy od Burmistrza.
Odpowiedzi na pytania zawarte w interpelacji są ewidentnym przykładem obłudy, kłamstwa i lekceważenia nie tylko radnych, bo do tego za rządów burmistrza Blecharczyka zdążyliśmy się przyzwyczaić, ale mieszkańców naszego miasta. Postaramy się to udowodnić.


Gazetki Promocyjne Sanok

“W górach jest wszystko, co kocham”: Komańcza zaprasza na VI edycję Harasymiady

VI edycja organizowanych co roku w Komańczy spotkań z poezją Jerzego Harasymowicza doczekała się wyjątkowej promocji na szczycie Mont Blanc! Uczestnicy wyprawy Łukasz Podczerwiński z Zagórza oraz Michał z Dybała z Katowic z dwójką znajomych dotarli na Dach Europy, wierni słowom poety.

Uroczystość nadania imienia Szkole Podstawowej w Baligrodzie (ZDJĘCIA)

BALIGRÓD / PODKARPACIE. W życiu każdego człowieka są chwile niezwykłe, które na stałe zapisują się w jego pamięci. Takim ważnym wydarzeniem dla dzieci, rodziców, grona pedagogicznego, pracowników oraz absolwentów Szkoły Podstawowej w Baligrodzie, stało się oficjalne przyjęcie przez szkołę imienia św. Jana Pawła II.

Warsztaty plastyczne i teatralne w sanockiej BWA

SANOK / PODKARPACIE. Propozycje są skierowane do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. BWA proponujemy Państwu udział w cyklicznych zajęciach edukacyjnych, wystawach, oraz jednorazowych imprezach artystycznych.

Płonące ściernisko przyczyną pożaru drewnianego budynku

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Ku końcowi dobiegły tegoroczne żniwa. Najlepszym dowodem na to są płonące ścierniska. Prawdopodobnie to właśnie paląca się słoma była przyczyną pożaru, w wyniku którego całkowicie spłonął drewniany budynek w Terce.

Wielka Brytania: Polki rodzą najwięcej dzieci

WIELKA BRYTANIA. Jak podaje Rzeczpospolita, Polki mieszkające w Wielkiej Brytanii urodziły w zeszłym roku 21,3 tys. dzieci. W rankingu urodzeń wyprzedzają Pakistanki (18,6 tys.) oraz Hinduski (14 tys.). Pierwsze miejsce w tym zestawieniu zajmują już od czterech lat.

Zakończyli wakacje na sportowo (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W sobotę 30 sierpnia 2014 r. na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku odbyły się dwa turnieje sportowe. Oba pod hasłem „Sportowe zakończenie wakacji”.

Bogusław Famielec dyrektorem RDLP w Krośnie

29 sierpnia 2014 roku Dyrektor Generalny Lasów Państwowych, Adam Wasiak powołał nowego dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie. Został nim Bogusław Famielec, dotychczasowy nadleśniczy Nadleśnictwa Rymanów.

V Bartnik Ziemii Sanockiej: Skansen krainą miodem płynącą… (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Pyszny miód pod wieloma postaciami, specjalistyczny sprzęt pszczelarski, swojskie jadło oraz akcenty muzyczne były głównymi atrakcjami V Bartnika Ziemii Sanockiej. W Sanoku zameldowali się pszczelarze z okolic, jak również ci, którzy w celu zaprezentowania w skansenie wyrobów pszczelarskich musieli przebyć sporo kilometrów.

Nowy rok szkolny rozpoczęty. „Bierzemy się za naukę!” (SONDA, FILM)

SANOK / PODKARPACIE. I znowu się zaczęło. Wczesne pobudki, mniej wolnego czasu i przede wszystkim konieczność walki o jak najlepsze wyniki w nauce – 1 września uczniowie sanockich szkół rozpoczęli nowy rok szkolny. Jak zapamiętali minione wakacje oraz w czym upatrują priorytet na kolejne 10 miesięcy w szkole?

Psy i ptaki, nieodłączni kompani podczas polowań. Za nami 16. Rykowisko Galicyjskie w Zagórzu (FILM, ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Już po raz 16. miłośnicy łowiectwa oraz myślistwa spotkali się w Zagórzu na corocznej imprezie Rykowisku Galicyjskim. Organizatorzy zadbali o to, aby zarówno członkowie kół łowieckich oraz całe rodziny, niekoniecznie związane z tą tematyką, mogli się dobrze bawić podczas imprezy. Fotogaleria – Witold Święch.

18-latek kierując fiatem wypadł z drogi. Prawo jazdy ma niespełna 4 miesiące (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. 18-latek kierujący fiatem nie dostosował prędkości do warunków drogowych, wypadł z jezdni i zatrzymał się pomiędzy drzewami w przydrożnym rowie. Na szczęście nic mu się nie stało. Jak ustalili funkcjonariusze młody człowiek posiada prawo jazdy od niespełna czterech miesięcy.

XXIV Festiwal im. Adama Didura

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki Dom Kultury zaprasza na XXIV Festiwal im. Adama Didura, który odbędzie się w dniach 20-27 września 2014 roku w Sanoku. Sprzedaż biletów i karnetów od 02 września 2014r.

„Pułapka gender”, czyli w jaki sposób pajęczyna nowej ideologii wkrada się do naszego społeczeństwa

SANOK / PODKARPACIE. Radny powiatu sanockiego Adam Drozd zaprasza na autorskie spotkanie z Marzeną Nykiel autorką książki „Pułapka gender”, publicystką nagrodzoną Tulipanami Narodowego Dnia Życia i tytułem Ambasadora Życia i Rodziny.

MAX KOLONKO „Mówi jak jest”: Kapitan Donald Tusk do Polaków – Sayonara!

MAX KOLONKO „Mówi jak jest”: Kapitan Donald Tusk do Polaków – Sayonara! Jak zwykle bardzo ciekawe spojrzenie na sprawę…

CUDOWNE LATA street art z kolekcji vlepvnetu

SANOK / PODKARPACIE. Street art to ostatnio gorący i medialny temat, nie tylko u nas. Żadne zjawisko w dziejach sztuk wizualnych nie zdołało nigdy rozwinąć się na taką skalę, pomijając jednocześnie oficjalny, zinstytucjonalizowany system wartościowania sztuki.

Msza Św. za kombatantów z okresu II Wojny Światowej

SANOK / PODKARPACIE. 1 września w Sanockim kościele Farnym zostanie odprawiona Msza Święta, za walczących kombatantów z okresu II Wojny Światowej, w związku z 75 rocznicą jej wybuchu. Msza Święta odbędzie się o godz. 18:00.

Studia blisko i wygodnie? PWSZ w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Do 20 września trwa rekrutacja na studia w sanockiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka. Ta stosunkowo młoda, bo kilkunastoletnia uczelnia ugruntowała już sobie pozycję w naszym regionie, oferując nowy typ kształcenia

HOKEJ SANOK: Zwycięstwo i dwie porażki na Węgrzech

Hokeiści Ciarko PBS Bank Sanok w swoim ostatnim sparingowym spotkaniu na Węgrzech przegrali z Dab.Docler 5:2. W niedzielny wieczór zawodnicy Mistrza Polski skrzyżowali kije z Dab.Docler, drużyną na co dzień występującą w węgiersko-rumuńskiej MOL Lidze.

Było bezpieczniej, choć zawsze mogłoby być lepiej

PODKARPACIE. Mniej wypadków, mniej ofiar i mniej zatrzymanych nietrzeźwych kierowców – taki jest wstępny bilans wakacyjnych miesięcy 2014 roku. Policjanci wstępnie podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach Podkarpacia w czasie tegorocznych wakacji.

Pijani rowerzyści… wracali z grzybobrania

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali wczorajszego popołudnia dwóch pijanych rowerzystów. Mężczyźni wracali z grzybobrania. Jeden z rowerzystów w organizmie miał 2,12 promila alkoholu, jego kolega 1,64 promila.

Chcesz dobrej pracy? Wybierz te studia!

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zakończyła I turę rekrutacji. Na niektóre kierunki i specjalności WSIiZ prowadzi nabór w II turze, która potrwa do 30 września 2014 roku. Kandydaci mogą jeszcze rozpocząć studia m.in. na dziennikarstwie i komunikacji społecznej, grafice komputerowej, finansach i rachunkowości, administracji i dietetyce.

Przypomną Niemcom, kto wywołał II wojnę. 1 września zgromadzenia pod ambasadami i konsulatami (VIDEO)

Reduta Dobrego Imienia organizuje 1 września, w 75. rocznicę napaści Niemiec na Polskę, zgromadzenia publiczne pod niemieckimi placówkami dyplomatycznymi. Do akcji przyłączyli się również kibice Śląska Wrocław.

Przewrócona cysterna zablokowała drogę (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. W Bliznem doszło do zdarzenia drogowego, które spowodowało ponad sześciogodzinne utrudnienia w ruchu. Kierujący ciągnikiem siodłowym marki Man stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do wywrócenia się przyczepy z cysterną

PODKARPACKA IZBA GOSPODARCZA ZAPRASZA NA KURSY ZAWODOWE DLA FIZJOTERAPEUTÓW

Jeśli jesteś pracownikiem bądź właścicielem mikro lub małego przedsiębiorstwa i prowadzisz działalność fizjoterapeutyczną (PKD 86.90 A) na terenie Województwa Podkarpackiego oraz posiadasz dyplom fizjoterapeuty  (technik, licencjat lub magister), zapraszamy Cię do udziału w projekcie „Nowa jakość usług fizjoterapeutycznych”.

Karpacki Festiwal Smaków w „Jasiu Wędrowniczku”

Hotel**Restauracja „Jaś Wędrowniczek” zaprasza na Karpacki Festiwal Smaków 7 września (niedziela) 2014 r. godz. 12:00 – 18:00. Wstęp wolny.

Bezpiecznie w drodze do szkoły

Dziś pierwszy dzień szkoły. W trosce o bezpieczeństwo dzieci, zwłaszcza tych, które pierwszy raz założą szkolne tornistry, apelujemy do rodziców by przypomnieli swoim pociechom o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 1 września startuje policyjna akcja „Bezpieczna droga do szkoły”.

Koniec wakacyjnych wycieczek z PTTK. Wspomnienia pozostaną na długo… (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Spotkaniem w Sosenkach PTTK Oddział Ziemia Sanocka oraz uczestnicy wycieczek podsumowali cykl niedzielnych wędrówek „W niedzielę za miasto z przewodnikiem PTTK”. Podróżnicy przez okres wakacyjny mieli okazję maszerować górskimi szlakami, brać udział w spływach kajakowych oraz przemierzać bieszczadzkie trasy rowerem.

XXIV Festiwal im. Adama Didura w Sanockim Domu Kul…

02-09-2014

XXIV Festiwal im. Adama Didura w Sanockim Domu Kultury

W dniach od 20 do 27 września 2014 roku w Sanockim Domu Kultury odbędzie się XXIV Festiwal im. Adama Didura. Rezerwacja karnetów  na XXIV Festiwal im. Adama Didura od dnia 1 sierpnia 2014r. w godz.8.00 - 14.00  osobiście lub telefonicznie  tel. 13 46 31042. Nie prowadzimy rezerwacji...

Więcej...

I. Olchowski Piknik Rodzinny

02-09-2014

I. Olchowski Piknik Rodzinny

W dniu 7 września 2014 roku w parku przy Młodzieżowym Ośrodku Turystycznym „Brama Bieszczad” w Olchowej odbędzie się I. Olchowski Piknik Rodzinny. Rozpoczęcie o godzinie 15.00. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Powiat Sanocki: Ponad 3 miliony oszczędności po pr…

02-09-2014

Powiat Sanocki: Ponad 3 miliony oszczędności po przetargach

POWIAT SANOCKI / Bardzo korzystnie wypada bilans dotychczas rozstrzygniętych przetargów w powiecie sanockim w 2014 roku. Koszty prac okazały się znacznie niższe niż początkowo zakładano. W sumie, na tegorocznych przetargach na nowe inwestycje powiat zaoszczędzi ponad 3 mln zł. Największe oszczędn...

Więcej...

IX Sanockie Spotkanie Miłośników Austro-Węgier

02-09-2014

IX Sanockie Spotkanie Miłośników Austro-Węgier

Kolejne, już IX Sanockie Spotkanie Miłośników Austro-Węgier przed nami. Już w sobotę, o godzinie 1200 spotkamy się znów przy ławeczce z dzielnym wojakiem Szwejkiem na sanockim deptaku.   Prelekcje, jakie Koledzy wygłoszą tego dnia, będą obracały się wokół obiektów architektury m...

Więcej...

Centralna Inauguracja Roku Szkolnego 2014/ 2015 Sz…

02-09-2014

Centralna Inauguracja Roku Szkolnego 2014/ 2015 Szkół Rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Dnia 3 września 2014 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach odbędzie się Centralna Inauguracja Roku Szkolnego 2014/ 2015 Szkół Rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Program uroczystości: 1100 – Zbiórka Pocztów Sztandarowych i zaproszonych...

Więcej...

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

01-09-2014

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

W miniony długi weekend sierpnia zostały rozegrane dwie kolejne kolejki na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.       IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka Kolejka 5 - 30-31 sierpnia Czarni 1910 Jasło 2-2 Prze...

Więcej...

Bogusław Famielec dyrektorem RDLP

01-09-2014

Bogusław Famielec dyrektorem RDLP

29 sierpnia 2014 roku Dyrektor Generalny Lasów Państwowych, Adam Wasiak powołał nowego dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie. Został nim Bogusław Famielec, dotychczasowy nadleśniczy Nadleśnictwa Rymanów. Dyrektor Famielec jest absolwentem Wydziału Leśnego Wyższej Szkoły Rol...

Więcej...

Studia blisko i wygodnie? PWSZ w Sanoku

01-09-2014

Studia blisko i wygodnie? PWSZ w Sanoku

Do 20 września trwa rekrutacja na studia w sanockiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka. Ta stosunkowo młoda, bo kilkunastoletnia uczelnia ugruntowała już sobie pozycję w naszym regionie, oferując nowy typ kształcenia – praktyczny, wygodny, bo bez konieczności dojazdu do dużych ośro...

Więcej...

Debata społeczna w gminie Tyrawa Wołoska

01-09-2014

Debata społeczna w gminie Tyrawa Wołoska

TYRAWA WOŁOSKA / Wczoraj w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Tyrawie Wołoskiej  odbyła się debata społeczna poświęcona tematyce bezpieczeństwa na terenie gminy Tyrawa Wołoska. Przedstawiciele mieszkańców uczestniczyli w spotkaniu, na którym przekazywali swoje pomysły i oczekiwania w związku z p...

Więcej...

Aktywizacja bezrobotnych Nowe miejsca pracy w Gmi…

29-08-2014

Aktywizacja bezrobotnych  Nowe miejsca pracy w Gminie Zarszyn i Besko

Jak aktywizować osoby długotrwale poszukujące pracy? W jaki sposób stwarzać im możliwości rozwoju i nabywania doświadczenia? Wreszcie jak tworzyć nowe miejsca pracy? Odpowiedzią na to mogą być działania z zakresu ekonomii społecznej. Jedną z takich form są spółdzielnie socjalne. Taki podmiot powstał...

Więcej...

CUDOWNE LATA street art z kolekcji vlepvnetu w san…

29-08-2014

CUDOWNE LATA street art z kolekcji vlepvnetu w sanockiej BWA

BWA Galeria Sanocka zaprasza:   CUDOWNE LATA street art z kolekcji vlepvnetu   wernisaż: 05.09. godzina 18:00 wystawa trwa do 03.10.2014r.       Street art to ostatnio gorący i medialny temat, nie tylko u nas. Żadne zjawisko w dziejach sztuk wizualnych nie zdołało ...

Więcej...

Bieszczadzki Raport Tygodniowy – w górach raczej s…

29-08-2014

Bieszczadzki Raport Tygodniowy – w górach raczej spokojnie

Kilka ostatnich dni obyło się bez poważniejszych interwencji ratowników Bieszczadzkiej Grupy GOPR. Zachorowania i podejrzenia urazów kończyn to główne powody interwencji. Do poszkodowanych z objawami choroby wzywano ratowników na Połoninę Wetlińską oraz do Bacówki pod Małą Rawką. Z kolei na Przełę...

Więcej...

W wakacje Bieszczadzka Kolejka Leśna przewiozła po…

29-08-2014

W wakacje Bieszczadzka Kolejka Leśna przewiozła ponad 50 tys. pasażerów

Kończy się okres wakacyjny, a wraz z nim czas na podsumowania. Bieszczadzka Kolejka Leśna, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów, od początku roku przewiozła około 85,5 tys. osób, z czego ponad 50 tys. w same wakacje. Oprócz ustalonych przejazdów, bardzo dużo było tych organizowanych...

Więcej...

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskic…

29-08-2014

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Już 30 i 31 sierpnia 2014 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.   IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka Kolejka 5 - 30-31 sierpnia   Czarni 1910 Jasło - Przełom Besko ...

Więcej...

Olimpijczyk z Turynu na testach w Sanoku

29-08-2014

Olimpijczyk z Turynu na testach w Sanoku

32-letni reprezentant Łotwy, Agris Saviels, przejdzie testy w ekipie Mistrza Polski. Doświadczony defensor pojedzie z drużyną na Węgry.   Saviels to prawdziwy obieżyświat. Na swoim koncie ma występy w najwyższych klasach rozgrywkowych w Danii, we Włoszech i na Ukrainie, Łotwie i Białorusi. S...

Więcej...

Kadra sanoczan na węgierskie spotkania

29-08-2014

Kadra sanoczan na węgierskie spotkania

Czterech zawodników z powodu kontuzji i choroby nie będzie mogło uczestniczyć w trzech spotkaniach jakie czeka Mistrza Polski w weekendowych pojedynkach z węgierskimi drużynami. Z drużyną z powodu kontuzji nie pojadą Krzysztof Zapała, Marcin Biały, Marek Strzyżowski i chory Rafał Ćwikła. Kadra C...

Więcej...

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdz…

28-08-2014

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy

Koniec wakacji tuż, tuż. Możemy się z nimi pożegnać, biorąc udział w bieszczadzkich imprezach. A czeka na nas Wakacyjne koncertowanie w Ustrzykach Dolnych, jubileusz 500-lecia Turzańska, XVI Rykowisko Galicyjskie, sanocki Bartnik oraz Dożynki Gminne. Miłośników dwóch kółek zapraszam do uczestnictwa ...

Więcej...

18.5 mln złotych na drogi w powiecie sanockim

28-08-2014

18.5 mln złotych na drogi w powiecie sanockim

POWIAT SANOCKI / W utrzymaniu Powiatu Sanockiego jest blisko 250 km dróg i 60 mostów. W budżecie na rok 2014 znalazły się kolejne inwestycje drogowe. W bieżącym roku Powiat wyda na drogi ponad 18.5 mln złotych, mimo że w założeniach budżetu było ponad połowę mniej. - W 2014 roku prowadzimy szere...

Więcej...

Mistrzowie Polski wygrywają w Krakowie

28-08-2014

Mistrzowie Polski wygrywają w Krakowie

Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok po raz drugi w przeciągu kilku dni pokonali Comarch Cracovię w meczu towarzyskim. Mistrzowie Polski w środę na krakowskim lodowisku wygrali 6:5 mimo, że dwa razy przegrywali trzema golami. W obu ekipach nie zabrakło graczy chorych i kontuzjowanych. W Comarch Crac...

Więcej...

Szwedzki obrońca Johan Burlin zagra w Sanoku

28-08-2014

 Szwedzki obrońca Johan Burlin zagra w Sanoku

25-letni defensywny obrońca ze Szwecji Johan Burlin będzie występował w najbliższym sezonie w Ciarko PBS Bank KH Sanok. Mierzący 190 cm defensor w czwartek zamelduje się w Sanoku by na następny dzień pojechać z ekipą Mistrza Polski na Węgry. Burlin urodził się 25 kwietnia 1989 roku w szwedzkim Sk...

Więcej...

Terminarz PHL 2014/2015. Zaczynamy z Podhalem

28-08-2014

Terminarz PHL 2014/2015. Zaczynamy z Podhalem

Poznaliśmy terminarz Polskiej Hokej Ligi na sezon 2014/2015. Po czterech rundach nastąpi podział na grupę silniejszą 1 – 6) oraz słabszą (7 - 9 lub 10). Dwa najlepsze zespoły z drugiej grupy awansują do play off. Awansem zostaną rozegrane trzy spotkania. Pierwszy mecz Ciarko PBS Bank – MMKS Podhale ...

Więcej...

Utracił prawo jazdy za brawurową jazdę

28-08-2014

Utracił prawo jazdy za brawurową jazdę

SANOK / Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierującemu, który nie ustąpił pierwszeństwa pieszej znajdującej się na przejściu dla pieszych. Mężczyzna tłumaczył, że nie popełnił żadnego wykroczenia, a mundurowym coś się pomyliło. Za stworzenie zagrożenia kierujący odpowie przed sądem. Policja...

Więcej...

Został oszukany przez "krewnego"

28-08-2014

Został oszukany przez "krewnego"

POWIAT SANOCKI / Policjanci przestrzegają przed oszustami działającymi metodą „na wnuczka”. Ofiarami tego rodzaju przestępstw padają najczęściej osoby starsze i samotnie mieszkające. Wczoraj na terenie powiatu sanockiego doszło do oszustwa z wykorzystaniem tej metody. Mężczyzna przekazał przestępc...

Więcej...

Skradziono rowery

28-08-2014

Skradziono rowery

POWIAT SANOCKI / Policja przypomina właścicielom o prawidłowym zabezpieczaniu rowerów. W ostatnim czasie można zaobserwować wzrost liczby zgłoszeń dotyczących kradzieży jednośladów. Nie pozostawiajmy ich bez zabezpieczenia. Pamiętajmy, że często to okazja czyni złodzieja. Zwracajmy uwagę na osob...

Więcej...

Dożynki Gminne w Kostarowcach

28-08-2014

Dożynki Gminne w Kostarowcach

Wójt Gminy Sanok, Gminny Ośrodek Kultury oraz Sołectwo Kostarowce serdecznie zapraszają na Dożynki Gminne, które odbędą się 31 sierpnia 2014 r. w Kostarowcach. Program: Godz. 13.00 - Msza Św. Dożynkowa w Kościele Parafialnym w Kostarowcach Godz. 14.15 - Przejście korowodu dożynkowego na p...

Więcej...

Finał Ligi Dzikich Drużyn

28-08-2014

 Finał Ligi Dzikich Drużyn

W poniedziałek, 2 sierpnia 2014 roku na Orliku w Długiem odbył się finał Ligi Dzikich Drużyn. Niespodziewanie zwycięską drużyną okazali się Uszykowani NWS, dotychczasowy lider klasyfikacji Gibon Sqad spadł na trzecie miejsce w tabeli, drugie miejsce należało do Patryczków. Królem strzelców został Gr...

Więcej...

Rodzinny Rajd Rowerowy z Funduszami Europejskimi

28-08-2014

Rodzinny Rajd Rowerowy z Funduszami Europejskimi

Wszystkich, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, zapraszamy do udziału w III Rodzinnym Rajdzie Rowerowym z Funduszami Europejskimi. Rajd odbędzie się 31 sierpnia ulicami Sanoka. Trasa rajdu tradycyjnie będzie przebiegała obok inwestycji realizowanych ze wsparciem unijnym. Org...

Więcej...

Walka z plagą barszczu Sosnowskiego

28-08-2014

Walka z plagą barszczu Sosnowskiego

POWIAT SANOCKI / Rozpoczęła się realizacja projektu mającego na celu likwidację barszczu Sosnowskiego w sześciu gminach Powiatu Sanockiego i na terenie miasta Sanoka. 21 sierpnia oficjalnie podpisano umowę z wykonawcą prac. Całość inwestycji opiewa na kwotę ponad miliona złotych i będzie finansowana...

Więcej...

Nietrzeźwy sprawca wypadku drogowego

25-08-2014

Nietrzeźwy sprawca wypadku drogowego

ZAGÓRZ / Kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Obrażeń doznały dwie pasażerki w wieku 17 i 19 lat. Kierowca w chwili zdarzenia był nietrzeźwy. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego do...

Więcej...

Wypadek w Rozpuciu

25-08-2014

Wypadek w Rozpuciu

ROZPUCIE / Kierujący rowerem wjechał w kobietę, która szła pieszo poboczem. Gdy po zderzeniu i upadku na jezdnię próbowali wstać, w rowerzystę wjechał samochód. Mężczyzna z rozległymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Wczoraj przed północą w Rozpuciu doszło do wypadku drogowego. Z u...

Więcej...

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

25-08-2014

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

W miniony długi weekend sierpnia zostały rozegrane dwie kolejne kolejki na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.     IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka Kolejka 4 - 23-24 sierpnia Przełom Besko 2-1 Polonia Przemyśl...

Więcej...

Terminy sprzedaży karnetów w nadchodzącym tygodniu…

25-08-2014

Terminy sprzedaży karnetów w nadchodzącym tygodniu

Informujemy, że sprzedaż karnetów w nadchodzącym tygodniu odbędzie się w następujących terminach: Poniedziałek (25.08.2014 r.): od 9:00 do 16:00 Wtorek (26.08.2014) / Środa (27.08.2014) / Czwartek (28.08.2014): od 10:00 do 17:00 W piątek 29.08.2014 r.  - wyjątkowo w ten dzień nie będzie możl...

Więcej...

Superpuchar ze złotym karnetem

25-08-2014

Superpuchar ze złotym karnetem

Informujemy, że karnet złoty normalny i ulgowy będzie upoważniał do wejścia na mecz Superpucharu Polski, który odbędzie się 9 września w sanockiej Arenie o godzinie 18:30.   Karnety (sezon zasadniczy, 54 spotkania ogółem, czyli 27 spotkań na Sanockiej Arenie): Karnet normalny:290 zł (zyskuj...

Więcej...

Superpuchar Polski w Sanoku

25-08-2014

Superpuchar Polski w Sanoku

9 września we wtorek o godzinie 18:30 w sanockiej Arenie zostanie rozegrany po raz pierwszy w historii polskiego hokeja mecz o Superpuchar Polski. Kije skrzyżują zawodnicy Ciarko PBS Bank KH Sanok (Mistrz Polski) i Comarch Cracovii (Zdobywca Pucharu Polski). - Sprawa była prosta gdyż tylko klub z...

Więcej...

Święto miodu i pszczelarstwa z Haliną Mlynkovą już…

25-08-2014

Święto miodu i pszczelarstwa z Haliną Mlynkovą już w przyszły weekend

SANOK. Tradycyjnie na zakończenie wakacji starosta sanocki zaprasza na Bartnik Ziemi Sanockiej, święto które rokrocznie przyciąga uwagę wielu pszczelarzy i miłośników miodu z całego regionu. Gwiazdą tegorocznej imprezy będzie Halina Mlynkova. Wstęp wolny ! Powiatowe Święto Pszczelarstwa gromadzi co...

Więcej...
SANOK. Dodatkowy casting do filmu Wojciecha Smarzowskiego "Wołyń", który w pierwszych dniach października będzie nagrywany w Sanoku. - Pierwsza edycja cieszyła się sporym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy...

 Oficjalna strona Sanoka
Wiadomości z Sanoka od Google

Strona ta ma za zadanie zebranie wszelkich wiadomości z Sanoka w jednym miejscu.
A przy okazji porównuje szybkość sanockich portali w podawaniu informacji z danego wydarzenia.

.::. Strona główna .::. Sanok wczoraj i dziś .::. Stary Sanok .::. Sanok jesienią .::. Krajobrazy .::. Obrazki z miasta .::. Sanok wiosną .::.
.::. Zdjęcia z muzeum .::. Niebo nad miastem .::. Sanok nocą .::. Sanok zimą .::. Sanok pod wodą .::. Sanok w miniaturze .::. Skansen .::.
.::. Wieści sanockie .::. Księga gości .::. Nowości .::. Linki .::. Galeria internautów .::. Panoramy .::. Kolorowe miasto .::.

Strona odwiedzona 92988 razy (od 29.10.2007)

 Copyright © by Swako