Dzisiaj mamy:  czwartek 26-11-2015, jest 11:29:53

google.pl

Dodaj do ulubionych

Dziś, czwartek 0°C Całkowite zachmurzenie
Wschód słońca: 06:58
Zachód słońca: 15:38
1010 hPa
8 km/h
0,0 mm
Godz. 1-7  -5°Duże zachmurzenie
Godz. 7-13  Całkowite zachmurzenie
Godz. 13-19  Całkowite zachmurzenie
Godz. 19-1  -2°Całkowite zachmurzenie

 

Rozkład jazdy linii MKS Sanok  Nocne dyżury aptek w Sanoku  Kamera live na sanocki rynek i deptak (od esanok.pl)

Jutro, piątek 1°C Duże zachmurzenie
Wschód słońca: 06:59
Zachód słońca: 15:37
1018 hPa
8 km/h
0,0 mm
Godz. 1-7  -2°Całkowite zachmurzenie
Godz. 7-13  Duże zachmurzenie
Godz. 13-19  Duże zachmurzenie
Godz. 19-1  -1°Zachmurzenie umiarkowane

Więcej o pogodzie na Sanok: Onet | ICM

Aktualności z sanockich portali

eSanok.pl
SanokOnline
isanok.pl

SPRAWOZDANIE BURMISTRZA: O sytuacji w Autosanie i próbie pobicia rekordu Guinnessa (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Podczas XIV sesji Rady Miasta Sanoka sprawozdanie z działalności pomiędzy sesjami składał burmistrz Tadeusz Pióro. Mówił między innymi o aktualnej sytuacji w Autosanie oraz o planowanej próbie pobicia rekordu Guinnessa wspólnie z Ewą Chodakowską. Zapraszamy do wysłuchania wystąpienia gospodarza miasta.

SANOK: Czy miasto Sanok powinno pozbyć się działek w drodze bezprzetargowej? (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Podczas sesji Rady Miasta Sanoka zapadną dziś (26 bm.) decyzje dotyczące sprzedaży działek miejskich w drodze bezprzetargowej. W takiej formie miasto pozbywa się blisko 90m2 działki, za przystankiem autobusowym na ulicy Słowackiego w Sanoku.

DZISIAJ: Sesja Rady Miasta Sanoka. Uchwały w sprawie wody, podatków i … „wyzbywania się majątku” miasta Sanoka w drodze bezprzetargowej?

SANOK / PODKARPACIE. W czwartek, 26 listopada o godz. 9.00 odbędzie się dziewiąta sesja Rady Miasta. Zobacz porządek obrad.


Gazetki Promocyjne Sanok REKLAMA SANOK

NASZ PATRONAT: Edward Marszałek o historii leśnictwa

SANOK / PODKARPACIE. Zarząd Koła Przewodników PTTK w Sanoku zaprasza na spotkanie szkoleniowe w dniu 27 listopada (piątek) 2015 r. w sali gobelinowej sanockiego zamku o godzinie 17:00 Wykład zatytułowany „Historia leśnictwa” wygłosi dr Edward Marszałek.

Dwa dni ,,Orła” pod okiem Marcina Cabaja

KRAKÓW / BAŻANÓWKA. W dniach 18-19.11.2015 wychowanek Orła Bażanówka Adrian Bury przebywał na testach w klubie Cracovia Kraków. Jego umiejętności oceniał były  bramkarz ,,Pasów’’ , obecnie trener grup młodzieżowych Marcin Cabaj.

Przyroda w obiektywie. Rusza konkurs Leśne Fotografie (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie we współpracy z Telewizją Polską organizuje XV edycję konkursu „Leśne Fotografie 2015”.

PLAN GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ DLA GMINY ZAGÓRZ – Zaproszenie na bezpłatne szkolenia

PLAN GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ DLA GMINY ZAGÓRZ – Zaproszenie na bezpłatne szkolenia.

SZPITAL SANOK: Pacjenci wolą punkt pobrań krwi w szpitalu? 40 osób w kolejce. W przychodni niespełna 10 (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Nie milkną echa naszej wczorajszej publikacji dotyczącej kolejek przed szpitalnym punktem pobrań krwi. Dzisiaj rano, na przeprowadzenie badania znów czekała grupa kilkudziesięciu osób. Pytanie, dlaczego około godziny 8:00 w przychodni przy ul. Lipińskiego kolejka liczyła niespełna 10 osób, a w szpitalu blisko 40, skoro z obu lokalizacji można korzystać niemal w tym samym zakresie?

Edyta Szałankiewicz nowym skarbnikiem powiatu sanockiego (ZDJĘCIA, VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Edyta Szałankiewicz została nowym skarbnikiem powiatu sanockiego. Radni jednogłośnie przyjęli kandydaturę zaproponowaną przez starostę Romana Koniecznego. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie rozpocznie pracę na nowym stanowisku 1 grudnia.

Spór zbiorowy w Autosanie! Dwa żądania przedstawione syndykowi. Kolejny apel do premier Beaty Szydło

SANOK / PODKARPACIE. Trzy związki zawodowe działające przy Autosanie weszły w spór zbiorowy z pracodawcą. Przedstawiono dwa żądania: odstąpienie od zwolnień grupowych i wyrównanie zaległych zobowiązań finansowych. Po 14 dniach może dojść do strajku ostrzegawczego. Tymczasem jutro ruszają zwolnienia grupowe. Do świąt prace ma stracić blisko 100 osób. Ponowiono apel o pomoc do premier Beaty Szydło.

BUDŻET OBYWATELSKI: „Sanocka Liga Siatkówki to strzał w dziesiątkę”!

SANOK / PODKARPACIE. 26 zadań będzie walczyć o dofinansowanie w ramach budżetu obywatelskiego Sanoka. Na liście figurują zadania inwestycyjne oraz te o charakterze kulturalno-sportowym. Jednym z najciekawszych, dla osób lubiących aktywność fizyczną, jest pomysł reaktywacji Sanockiej Ligi Siatkówki.

POWIAT SANOK: Sprawy budżetowe i nowy skarbnik powiatu sanockiego (RETRANSMISJA)

SANOK / PODKARPACIE. Już dzisiaj, 25 listopada od godz. 15.30 radni powiatowi będą debatować nad zmianami w budżecie. Poznamy również nowego skarbnika. Publikujemy porządek obrad, które śledzić możesz na żywo razem z portalem Esanok.pl.

Rymanów kolebką armwrestlingu? Są już Mistrzowie Polski, czas na Mistrzów Świata (ZDJĘCIA)

RYMANÓW / PODKARPACIE. XVI Puchar Polski Zawodowców, Mistrzostwa Polski Amatorów oraz XII Puchar Świata Zawodowców – w tych trzech imprezach uczestniczyli zawodnicy klubu Spartan Rymanów w listopadzie b.r..

James Bond na ekranie w SDK! Zdobądź darmową wejściówkę (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Na ekranie kina Sanockiego Domu Kultury film, na który od dawna czekali miłośnicy Bonda. ,,Spectre” już od piątku w Sanoku. Dla naszych Czytelników mamy darmowe wejściówki.

PORĘBA: Strategia dla Karpat jest możliwa (FILM)

Europoseł Tomasz Poręba spotkał się z Coriną Crețu, komisarz ds. rozwoju regionalnego. Głównym tematem rozmowy była strategia makroregionalna dla regionu Karpat.

NASZ PATRONAT: ,,Sny i pejzaże” w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki Dom Kultury zaprasza na wystawę Mirosława Hawrylca ,,Sny i pejzaże”. Wernisaż wystawy już w sobotę, 28 listopada o godz. 16.00.

„Jak mówić żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły”. „Szkoła dla rodziców” zaprasza!

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy rodziców na cykl zajęć warsztatowych pod nazwą „Szkoła dla rodziców”. Do tej pory w Sanoku odbyło się kilkanaście edycji warsztatów, a w tym roku już dwie. Rodzice, którzy brali udział w zajęciach, wystawili im  bardzo dobrą ocenę.

19-letni ukraiński kierowca przewożący kontrabandę uciekł z miejsca kontroli. Podczas ucieczki potrącił funkcjonariusza Straży Granicznej

20 listopada, w godzinach wieczornych, patrol Straży Granicznej z Lubaczowa zatrzymał do kontroli drogowej w Jarosławiu dwa samochody Chryslera i Opla Vectrę.

Polska bez przemocy wobec kobiet

POLSKA. W dniach 25 listopada – 10 grudnia 2015 roku trwały będą obchody międzynarodowej kampanii zatytułowanej „16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet”.

NASZ PATRONAT: Ku pamięci Edwarda Stachury. ,,Pieśni i milczenie”

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Andrzejkowy wieczór w Bieszczadach upłynie z wyjątkową nutą poezji śpiewanej. Spektakl poetycki ku pamięci Edwarda Stachury ,,Pieśni i milczenie” już w sobotę, 28 listopada w Smolniku nad Sanem.

DZISIAJ: Dyskusji o powiatowym długu ciąg dalszy. W środę sesja Rady Powiatu Sanockiego

SANOK / PODKARPACIE. Już w środę, 25 listopada ósma sesja Rady Powiatu Sanockiego, podczas której głównym tematem będą finanse powiatu sanockiego. Zobacz porządek obrad.

REGION: Nowoczesność idzie w góry (ZDJĘCIA)

O tym, że wielooperacyjne maszyny mogą znaleźć zastosowanie również w trudnym terenie górskim można się było przekonać 20 listopada podczas pokazu specjalistycznego sprzętu leśnego, który odbył się w siedzibie RDLP w Krośnie i na terenie Nadleśnictwa Dukla w Beskidzie Niskim.

SZPITAL SANOK: Kolejkowe kontrowersje w szpitalnych punktach pobrań krwi (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W ostatnim czasie głośno o napiętej atmosferze wśród osób oczekujących na pobór krwi w punkcie zlokalizowanym w sanockim szpitalu. Otrzymaliśmy dwa sygnały, których autorzy wskazują, że wbrew zasadom, dzieci nie są przepuszczane w kolejce i niekiedy dochodzi nawet do przepychanek.

Ceny wody znów na świeczniku. W czwartek sesja Rady Miasta

SANOK / PODKARPACIE. W czwartek, 26 listopada o godz. 9.00 odbędzie się dziewiąta sesja Rady Miasta. Zobacz porządek obrad.

OBWODNICA SANOKA: Trwa sprawdzanie ofert. Cena ważna, ale czy decydująca?

SANOK / PODKARPACIE. Wiemy, że jest 9 wykonawców gotowych zbudować obwodnicę Sanoka. Wszyscy są w stanie to zrobić w 33 miesiące, dając 10 letnią gwarancję. Inwestor GDDKiA za jedno z głównych kryteriów podaję cenę za wykonane zadanie. Czy to właśnie cena okaże się kluczowa?

Wybuch paliwa w garażu. 30-latek ciężko ranny

HOCZEW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają przyczynę pożaru, do którego doszło w piątkowy wieczór w Hoczwi. W wyniku tego zdarzenia ciężkich obrażeń doznał 30-letni mężczyzna, który został przewieziony do szpitala.

POLSKA: Trzech zamaskowanych mężczyzn uprowadziło trzylatka

Dziś ok. 6:50 spod klatki schodowej bloku w Radomiu przy został uprowadzony trzyletni Fabian. Porwania dokonało trzech zamaskowanych mężczyzn.

Kradzież pieniędzy, biżuterii i… gołębi. Zobacz tygodniową kronikę policyjną

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia sanoccy policjanci odnotowali sporą ilość włamań do mieszkań. Łupem złodziei trafiają głównie pieniądze oraz biżuteria. ,,Numerem jeden” wśród kradzieży jest złodziej gołębi.

Gmina Sanok będzie współpracować z Litwą i Białorusią? (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK: 20 listopada 2015 r. w Suwałkach (woj. podlaskie), odbyła się konferencja „Partnerstwo samorządów w rozwoju lokalnej infrastruktury i podniesienia jakości życia mieszkańców w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020”.

RADOSŁAW SAWICKI: Założyłem się. Jeśli przegram, nie zetnę włosów i nie ogolę się przez rok (WYWIAD)

STANY ZJEDNOCZONE. Wychowanek Ciarko PBS Bank KH Sanok Radosław Sawicki rozkręca się w juniorskiej lidze USPHL w USA. Dla drużyny Hampton Roads Whalers w 20 meczach strzelił 12 bramek i 22 razy asystował. W rozmowie z eSanok.pl zdradza kulisy „amerykańskiego snu” i opowiada o zakładzie zawartym ze swoim kolegą Konradem Ćwikłą. Zapraszamy!

Archiwum: Zobacz więcej artykułów

Edyta Szałankiewicz nowym skarbnikiem Powiatu Sano…

26-11-2015

Edyta Szałankiewicz nowym skarbnikiem Powiatu Sanockiego

POWIAT SANOCKI / Radni Powiatu Sanockiego na wczorajszej sesji odwołali ze stanowiska Skarbnika Powiatu Sanockiego Krystynę Chrząszcz. Na jej miejsce powołali Edytę Szałankiewicz, absolwentkę krakowskiej uczelni ekonomicznej, która posiada bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w wielu firmach. Od 20...

Więcej...

Uczennica SP Jaćmierz wyróżniona w konkursie fotog…

26-11-2015

Uczennica SP Jaćmierz wyróżniona w konkursie fotograficznym

SANOK / JAĆMIERZ / W dniu 19 listopada 2015 roku w Osiedlowych Domu Kultury Puchatek w Sanoku odbył się wernisaż pokonkursowej wystawy fotografii. Na konkurs 35 uczestników przysłało 127 zdjęć. Wśród nadsyłających prace byli także uczniowie Szkoły Podstawowej w Jaćmierzu. Miło nam poin...

Więcej...

PLAN GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ - Zaproszenie na be…

25-11-2015

PLAN GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ - Zaproszenie na bezpłatne szkolenie

Dla zainteresowanych tematyką gospodarki organizowane będzie bezpłane szkolenie dla mieszkańców. Więcej informacji poniżej.     Urząd Miasta Zagórz

Więcej...

Warsztaty funkcjonariuszy – uczestników wspólnych …

25-11-2015

Warsztaty funkcjonariuszy – uczestników wspólnych operacji organizowanych przez Agencję Frontex

24 listopada Komendant Bieszczadzkiego Oddziału SG płk SG dr Piotr Patla wraz ze swoim zastępcą płk. SG Robertem Rogozem zostali zaproszeni na warsztaty zorganizowane przez Wydział Analiz, Informacji i Współpracy Międzynarodowej Bieszczadzkiego Oddziału SG. W warsztatach wzięli udział  funkc...

Więcej...

Dwa dni pod okiem Marcina Cabaja

24-11-2015

Dwa dni pod okiem Marcina Cabaja

W dniach 18-19.11.2015 wychowanek Orła Bażanówka Adrian Bury przebywał na testach w klubie Cracovia Kraków. Jego umiejętności oceniał były bramkarz ,,Pasów’’ , obecnie trener grup młodzieżowych Marcin Cabaj. W pierwszym dniu 15 letni bramkarz z Podkarpacia trenował z 2 lata starszymi zawodnika...

Więcej...

Kampania "16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kob…

24-11-2015

Kampania "16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet"

W dniach 25 listopada – 10 grudnia 2015 roku trwały będą obchody międzynarodowej kampanii zatytułowanej "16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet". Z uwagi na znaczenie problematyki przemocy w rodzinie, ze szczególnym uwzględnieniem przemocy wobec kobiet, dla kondycji polskiego społeczeństwa, podmiote...

Więcej...

Bieszczadzki OSG zagrał mecz towarzyski z reprezen…

24-11-2015

Bieszczadzki OSG zagrał mecz towarzyski z reprezentacją ukraińskiej Służby Granicznej

BIESZCZADY / Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej zagrał w piątek 20 listopada mecz towarzyski z reprezentacją Państwowej Służby Granicznej Ukrainy (Lwowski i Mościski Oddział Graniczny). Mecz odbył się w ramach Mistrzostw Bieszczadzkiego OSG w Piłce Halowej. Turniej został rozegrany na hali Pr...

Więcej...

Ogłoszenie o sesji Rady Powiatu Sanockiego

24-11-2015

Ogłoszenie o sesji Rady Powiatu Sanockiego

OGŁOSZENIE RADA POWIATU SANOCKIEGO Zawiadamia że w dniu 25 listopada 2015r. o godz. 15.30 w Sali Herbowej Urzędu Miasta Sanoka odbędzie się XVII Sesja RADY POWIATU SANOCKIEGO z następującym porządkiem obrad 1. Otwarcie obrad sesji. 2. Powołanie sekretarza. 3. Przedstawienie porządku obr...

Więcej...

Ogień zabrał mi wszystko

24-11-2015

Ogień zabrał mi wszystko

BESKO / Był środek nocy, gdy wybuchł pożar. Ogień w mgnieniu oka pochłonął drewniany dom. Zawiniła instalacja elektryczna. Nie udało się uratować nic z wyjątkiem strażackich medali. – Słyszałem ciche pstryknięcia, ale nigdy nie przyszłoby mi do głowy, że to może zwiastować ogień – opowiada Jan Kręż...

Więcej...

Dzień Seniora w Besku FOTO i VIDEO

24-11-2015

Dzień Seniora w Besku FOTO i VIDEO

BESKO / Ludzie często powtarzają, że starość nie radość. Pogarszająca się kondycja fizyczna i psychiczna, niska emerytura, brak zainteresowania ze strony najbliższych, samotność - starsze osoby mają mnóstwo problemów, z którymi się borykają. Często zapominamy, że seniorzy to również mądrość i doświa...

Więcej...

Koncert Jesienny w PWSZ

24-11-2015

Koncert Jesienny w PWSZ

Tradycyjnie jesienią studenci Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku zapraszają mieszkańców miasta na „Koncert jesienny”, który odbędzie się 3 grudnia o godz. 17.00 w Centrum Sportowo-Dydaktycznym PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku ul. Mickiewicza 21. Zachęcamy do...

Więcej...

Bieszczadzki Raport Tygodniowy - Kobieta na szlaku…

23-11-2015

Bieszczadzki Raport Tygodniowy - Kobieta na szlaku z urazem stawu kolanowego

W Bieszczadach podczas ostatniego weekendu doszło do jednej interwencji, podczas której kobieta w wieku ok.40 lat doznała urazu stawu skokowego. Do zdarzenia doszło w sobotę na zielonym szlaku pomiędzy Wetliną, a Małą Rawką. Turystka wraz z inną grupą ludzi schodziła już trasą w stronę Wetliny ...

Więcej...

Wycieczka w Sudety – jak ją zaplanować?

23-11-2015

Wycieczka w Sudety – jak ją zaplanować?

Aktywni ludzie pomimo jesiennej pluchy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Świetnym rozwiązaniem jest weekendowy wypad z rodziną w góry. Ruchliwość nie tylko pomaga nam utrzymać odpowiednią wagę ale i poprawia sprawność fizyczną. Malownicze krajobrazy polskich Sudetów, bajeczna sceneria lasów i...

Więcej...

PWSZ Sanok na Targach w Przemyślu

23-11-2015

PWSZ Sanok na Targach w Przemyślu

W dniu 19 listopada br. sanocka Uczelnia prezentowała swoją ofertę na Podkarpackich Spotkaniach Edukacyjnych 2015 w Przemyślu. Pomimo konkurencji licznych uniwersytetów (m.in. Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Akademii Muzycznej im. G. i K. Bac...

Więcej...

Akcja „Piękna w chorobie” w Szpitalu Specjalistyc…

23-11-2015

 Akcja „Piękna w chorobie” w Szpitalu Specjalistycznym w Sanoku

20 października 2015 r po raz pierwszy w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Sanoku obyła się akcja „Piękna w chorobie” zorganizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Walki z Chorobami Nowotworowymi „SANITAS”. Spotkanie zostało zorganizowane specjalnie z myślą o pacjentkach naszego s...

Więcej...

Zdarzenie drogowe w Zarszynie - dwie osoby poszkod…

23-11-2015

Zdarzenie drogowe w Zarszynie - dwie osoby poszkodowane

ZARSZYN / W piątek (20.11.2015r.) w miejscowości Zarszyn około godziny 16.30 doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca samochodu marki Skoda Fabia stracił panowanie na kierownicą. Auto wpadło w poślizg i dachowało. Ucierpiały dwie osoby - mężczyźni w wieku 25-26 lat. Jeden z uczestników zdarzenia zo...

Więcej...

Sanoccy hokeiści przegrywają z JKH GKS Jastrzębie …

23-11-2015

Sanoccy hokeiści przegrywają z JKH GKS Jastrzębie 5:6

SANOK / Porażką Ciarko PBS Bank zakończył się niedzielny mecz hokejowy z JKH GKS Jastrzębie. Sanoccy hokeiści przegrali 5:6 (3:1, 2:0, 0:4, d. 0:0, k. 0:2).   Opis spotkania - Będziemy mieli rzuty karne.  - 65 min. - Kulas mógł przesądzić o wygranej ale huknął nad bramką.  - 64 min...

Więcej...

Już niedługo Bieszczadzki Żaczek rozpocznie swoje …

20-11-2015

Już niedługo Bieszczadzki Żaczek rozpocznie swoje kursy!

BIESZCZADY / Przez dwa miesiące od sierpnia do końca września turyści oraz mieszkańcy regionu mogli korzystać z weekendowych połączeń kolejowych na trasie Jasło-Zagórz-Komańcza. Ku zdumieniu sceptyków kursy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem pasażerów. Prawdopodobnie dzięki tej popularności w ...

Więcej...

PAŁAC BIESA ZAPRASZA NA TEATRALNY SYLWESTER 2015/2…

20-11-2015

PAŁAC BIESA ZAPRASZA NA TEATRALNY SYLWESTER 2015/2016

Jeszcze nie wiesz gdzie spędzić tegorocznego Sylwestra? Pałac Biesa w Olszanicy oferuje niezapomniany bal do białego rana. Czekają tam na Państwa liczne atrakcje.   W programie Spektakl „Mój boski rozwód” Spotkanie z diabelnie zdolną aktorką Muzyczne szaleństwo Świetlne wariacje z Panem E...

Więcej...

Wieczornica z okazji Dnia Niepodległości w Pielni …

20-11-2015

Wieczornica z okazji Dnia Niepodległości w Pielni FOTO i VIDEO

PIELNIA / Kilka dni temu świętowaliśmy Dzień Niepodległości. Z tej okazji uczniowie Szkoły Podstawowej w Pielni oraz Gimnazjum w Długiem przygotowali wieczornicę. W niedzielny wieczór na sali w Domu Ludowym w Pielni licznie zgromadzili się mieszkańcy miejscowości, aby wspólnie świętować kolejną rocz...

Więcej...

Zarszyn i Posada Zarszyńska doczekały się własnej …

20-11-2015

Zarszyn i Posada Zarszyńska doczekały się własnej monografii FOTO i VIDEO

ZARSZYN / W obliczu wszechogarniającego kosmopolityzmu, gdzie granice pomiędzy państwami wydają się zacierać, a ludzie coraz częściej odcinają się od swoich korzeni, dbanie o pamiątki przeszłości, historię, tradycję, religię wydaje się konieczne. Tym bardziej wydanie ośmiuset stronicowej monografii ...

Więcej...

Ekoball Sanok coraz bliżej awansu - podsumowanie r…

19-11-2015

Ekoball Sanok coraz bliżej awansu - podsumowanie rundy jesiennej

GMINA SANOK / Czas na podsumowanie rundy jesiennej w Podkarpackiej Lidze Regionalnej. Drużyny piłkarskie zakończyły już swoje mecze przed zimą i teraz czeka na nich gorący okres przygotowań do rundy wiosennej. Sprawdźmy, jak sprawowały się zespoły z naszego regionu. LKS Pisarowce, która zmieniła ...

Więcej...

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdz…

19-11-2015

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy

Jedyną rozrywką, jaka czeka nas w tym tygodniu, będzie wykład otwarty w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku oraz impreza pod nazwą 7 Bieszczadzka Drużyna Starszoharcerska, która ma się odbyć w ramach obchodów Święta Niepodległości. Warto również odwiedzić trwającą w BWA Gale...

Więcej...

„Muzyczna Jesień”

19-11-2015

„Muzyczna Jesień”

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sanoku serdecznie zaprasza na kolejny koncert z cyklu Młodej Sanockiej Filharmonii. Uczniowie szkoły muzycznej przygotowujący się do Regionalnych Przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej przygotowali dla miłośników muzyki w dniu 26 listopada (czwarte...

Więcej...

Targi Edukacji i Pracy w PWSZ Sanok

19-11-2015

Targi Edukacji i Pracy w PWSZ Sanok

SANOK / 25 listopada 2015 r. w godz. 10.00-13.00  na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. J. Grodka w Sanoku (budynek D) odbędą się Targi Edukacji i Pracy. Będzie to IV edycja tej imprezy. W tym roku zostanie przeprowadzona pod hasłem „Zatrudnienie moim priorytetem”.  Targ...

Więcej...

Sukcesy sanockiego AZS-u

19-11-2015

Sukcesy sanockiego AZS-u

SANOK / 14 listopada 2015 r. studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku zrzeszeni w Klubie Uczelnianym AZS wzięli udział w Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w pływaniu kobiet i mężczyzn w ramach XVII edycji Współzawodnictwa Sportowego Szkół Wyższych Woj...

Więcej...

Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr na Podka…

18-11-2015

Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr na Podkarpaciu

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych informuje o silnym wietrze na obszarze województwa podkarpackiego w dniu 18 listopada. Stopień zagrożenia - 1. Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 80 km/h, z południowego zachodu i zachodu. Gopr...

Więcej...

Komunikat MSW w związku z atakami we Francji

17-11-2015

Komunikat MSW w związku z atakami we Francji

W związku z atakami we Francji Ministerstwo Spraw Wewnętrznych monitoruje sytuację poprzez służby. Policja jest w stałym kontakcie ze swoim odpowiednikiem z Francji; Straż Graniczna jest w stałym kontakcie z CAT ABW, RCB i innymi służbami krajowymi. Weryfikujemy na bieżąco sytuację poprzez oficerów ...

Więcej...

Polska Światłoczuła ponownie w Sanoku

17-11-2015

Polska Światłoczuła ponownie w Sanoku

Zapraszamy na seans filmu "Body/Ciało" w reż. Małgorzaty Szumowskiej i spotkania z kostiumografem Julią Jarżą-Brataniec!  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby....

Więcej...

Gmina Zarszyn otrzymała statuetkę Lidera Rozwoju R…

17-11-2015

Gmina Zarszyn otrzymała statuetkę Lidera Rozwoju Regionalnego 2015 VIDEO

GMINA ZARSZYN / Gmina Zarszyn nie zwalnia tempa. Niedawno odebrała certyfikat "Przyjazna Polska", a już otrzymała kolejne wyróżnienie. Tym razem nominowano ją do tytułu Lider Rozwoju Regionalnego. Statuetkę lidera odebrał Wójt Gminy, Andrzej Betlej na III Polskim Kongresie Przedsiębiorczości, który ...

Więcej...

Wykłady otwarte w PWSZ Sanok

17-11-2015

Wykłady otwarte w PWSZ Sanok

SANOK / Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku zaprasza w dniu 20 listopada 2015 (piątek) na wykłady poświęcone tematyce bezpieczeństwa w Internecie:„Kradzież tożsamości jako zagrożenie dla użytkowników portalu Allegro.pl” – Jakub Pepłoński, Grupa Allegro„Socjologiczne aspekty och...

Więcej...

Bieszczadzki Raport Tygodniowy - Szkolenia ratowni…

17-11-2015

Bieszczadzki Raport Tygodniowy - Szkolenia ratowników

Od paru dni w Bieszczadach cisza jeśli chodzi o zdarzenia z udziałem Górskiego Pogotowia Ratowniczego. Być może typowo jesienna pogoda nie przyciąga turystów do wędrowania po szlakach. Ratownicy w tym czasie nie próżnują i wykorzystują ten czas do prowadzenia różnego rodzaju szkoleń. Wszyscy z nic...

Więcej...

Pomóżmy pogorzelcowi

16-11-2015

Pomóżmy pogorzelcowi

12 listopada 2015r. w Besku spłonął doszczętnie budynek mieszkalny                        Każdy kto  pragnie pomóc poszykowanemu w pożarze     może dokonać ...

Więcej...

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

16-11-2015

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

REGION/ Wczoraj 15 listopada 2015 roku została rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.   Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I Kolejka 17 - 15 listopada Pauza: Wisłok Krościenko Wyżne Cisy Jabłonica Polska ...

Więcej...

Ciarko PBS Bank STS Sanok - Naprzód Janów 1:2 FOTO

16-11-2015

Ciarko PBS Bank STS Sanok - Naprzód Janów 1:2 FOTO

Miało być postawienie kropki nad "i" a kolejny raz ekipa Ciarko PBS Bank STS Sanok zawiodła swoich fanów i tylko dzięki korzystnym dla nich rezultatów innych meczów awansowali do "szóstki". Sanoczanie, którzy od początku sezonu prezentują ten sam styl, przegrali po dogrywce z Naprzodem Janów 1:2. ...

Więcej...
SANOK. 17 grudnia o godz. 17 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku odbędzie się prezentacja książki autorstwa Czesławy Kurasz pt. "Niczego nie żałuję. Wspomnienia".

Artykuły promowane

Fundacja Karpacka – Polska, jako Operator Dotacji Górskiego Funduszu...
Potrzebujesz szybkiej pożyczki? Skarabeusz spełni Twoje oczekiwania. Pożyczki od...
11 września 2015r. w Hotelu Bona odbyło się uroczyste podsumowanie projektu...
Zgłoszenia przyjmują: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sanoku telefon: 13 464 35...
- W okresie realizacji projektu tj. w latach 2013 – 2015 planowaliśmy...
Przyjdź do nas na darmową wycenę i zobacz jak...

 Oficjalna strona Sanoka
Wiadomości z Sanoka od Google

Strona ta ma za zadanie zebranie wszelkich wiadomości z Sanoka w jednym miejscu.
A przy okazji porównuje szybkość sanockich portali w podawaniu informacji z danego wydarzenia.

.::. Strona główna .::. Sanok wczoraj i dziś .::. Stary Sanok .::. Sanok jesienią .::. Krajobrazy .::. Obrazki z miasta .::. Sanok wiosną .::.
.::. Zdjęcia z muzeum .::. Niebo nad miastem .::. Sanok nocą .::. Sanok zimą .::. Sanok pod wodą .::. Sanok w miniaturze .::. Skansen .::.
.::. Wieści sanockie .::. Księga gości .::. Nowości .::. Linki .::. Galeria internautów .::. Panoramy .::. Kolorowe miasto .::.

Strona odwiedzona razy (od 29.10.2007)

 Copyright © by Swako