Dzisiaj mamy:  środę 28-01-2015, jest 23:10:06

google.pl

Dodaj do ulubionych

Dziś, środa -1°C Duże zachmurzenie
Wschód słońca: 07:08
Zachód słońca: 16:19
1006 hPa
18 km/h
0,0 mm
Godz. 1-7  -2°Całkowite zachmurzenie
Godz. 7-13  Duże zachmurzenie
Godz. 13-19  Zachmurzenie umiarkowane
Godz. 19-1  -1°Duże zachmurzenie

 

Rozkład jazdy linii MKS Sanok  Nocne dyżury aptek w Sanoku  Kamera live na sanocki rynek i deptak (od esanok.pl)

Jutro, czwartek 0°C Całkowite zachmurzenie
Wschód słońca: 07:07
Zachód słońca: 16:21
1001 hPa
19 km/h
0,0 mm
Godz. 1-7  -1°Duże zachmurzenie
Godz. 7-13  -1°Całkowite zachmurzenie
Godz. 13-19  Całkowite zachmurzenie
Godz. 19-1  Całkowite zachmurzenie

Więcej o pogodzie na Sanok: Onet | ICM

Aktualności z sanockich portali

eSanok.pl
SanokOnline
isanok.pl

ALICJA WOSIK: W minionej kadencji panowała polityka „Po nas choćby potop” (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. - Po nas choćby potop - tak Alicja Wosik, członek Zarządu Rady Powiatu w Sanoku oceniła działania poprzedniej władzy, zarówno tej powiatowej jak i miejskiej, zabierając głos podczas debaty nad budżetem powiatu na 2015 rok.

REKLAMA SANOK

Potrącenie pieszego na ulicy Kruczej w Zagórzu (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ. Dzisiaj około godziny 17.30 w Zagórzu na ul. Kruczej (ODJ Zagórz) doszło do potrącenie pieszego. Poszkodowany został przetransportowany do sanockiego szpitala. Policja ustala przyczyny wypadku.

Zarzuty, błyskawiczne riposty i walka na argumenty podczas dyskusji radnych na temat budżetu Sanoka (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Rada Miasta Sanoka uchwaliła budżet na 2015 rok. Wśród opinii na temat najważniejszego dokumentu dla miasta wygłaszanych przez radnych oraz członków zarządu dominuje teza, że jest to trudny plan finansowy. Głosowanie nad projektem budżetu poprzedziła burzliwa dyskusja. Nie zabrakło emocjonalnych wystąpień, błyskawicznych ripost i walki na argumenty.


Gazetki Promocyjne Sanok

Wykład szkoleniowy „Wprowadzenie w świat szlachty Ziemi Sanockiej” w Sali Gobelinowej

SANOK / PODKARPACIE. Zarząd Koła Przewodników Beskidzkich, Terenowych i Pilotów Wycieczek przy Oddziale PTTK „Ziemia Sanocka” w Sanoku zaprasza na wykład szkoleniowy „Wprowadzenie w świat szlachty Ziemi Sanockiej”. Wykład wygłosi mgr Łukasz Bajda.

Radni miejscy uchwalili budżet na 2015 rok. „Budżet realny, nie jak wcześniej wirtualny”

SANOK / PODKARPACIE. Rada Miasta Sanoka uchwaliła budżet na 2015 rok. Po stronie dochodów zapisano kwotę ponad 116 mln zł, natomiast kasa miasta zostanie uszczuplona o 112 mln zł. Różnica wyniesie dokładnie 3,858 mln zł. Za przyjęciem projektu uchwały głosowało 15 radnych. 3 było przeciw, 3 wstrzymało się od głosowania.

Dominacja sanockich siatkarzy trwa. Cenne zwycięstwo w Sosnowcu zapewniło 1. miejsce przed fazą play-off (FILM, RETRANSMISJA)

SANOK / PODKARPACIE. W 15. ligowej potyczce, siatkarzom z Sanoka przyszło zmierzyć się na wyjeździe z niepokonaną na własnym parkiecie drużyną Płomienia Sosnowiec. Mimo przegranej w pierwszym secie, TSV sięgnęło po trzy punkty po imponującej grze w trzech kolejnych odsłonach. Było to 14 zwycięstwo w sezonie sanoczan.

Nowy tomograf komputerowy w sanockim szpitalu (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 20 stycznia w Szpitalu Specjalistycznym w Sanoku uruchomiony został nowy tomograf komputerowy. Producentem urządzenia jest firma Siemens. Koszt nowego tomografu to 2 mln zł.

Służby na granicy sprawdzają elektronikę

Od 26 stycznia 2015r., trwają wspólne działania Służby Celnej, Straży Granicznej i Kontroli Skarbowej wymierzone w oszustów wyłudzających podatek VAT w handlu elektroniką. Tym razem uwaga służb skupi się na przejściach granicznych z krajami niebędącymi członkami Unii Europejskiej.

FERIE Z ODK GAGATEK: Spędź wesoło czas i na feriach odwiedź nas!

SANOK / PODKARPACIE. Serdecznie zapraszamy dzieci szkół podstawowych na codzienne zabawy, gry, konkursy, mini rozgrywki sportowe, zabawy plastyczne. Zapraszamy od 2 do 12 lutego w godz. od 10.30 do 13.00.

REGION: Policja i Straż Miejska zatrzymuje posiadaczy marihuany

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali trzy młode osoby podejrzane o posiadanie marihuany. Środki odurzające funkcjonariusze zabezpieczyli również w mieszkaniu jednej z nich. Podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów. Wkrótce odpowiedzą za nieprzestrzeganie przepisów Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

AKTUALIZACJA: Szczęśliwe dzieci to ich pasja! Bal Przebierańców z Fundacją Czas Nadziei i MDK (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. To już kolejny bal przebierańców zorganizowany przez Fundację Czas Nadziei. - Szczęśliwe dzieci to nasza pasja - mówią zgodnie organizatorzy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.

Budżet powiatu uchwalony. „Skończą się jałowe dyskusje”

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. 11 głosami „za”, przy 8 głosach „przeciw” i 1
„wstrzymującym się”, przyjęto uchwałę budżetową powiatu sanockiego na rok 2015. - Cieszę się, że ten budżet został przyjęty. Być może od tego momentu, będziemy mogli rozpocząć spokojną pracę w powiecie – podsumował starosta sanocki, Roman Konieczny.

IMGW OSTRZEGA: Ślisko na drogach i chodnikach!

PODKARPACIE. Na terenie województwa podkarpackiego prognozuje się spadek temperatury powietrza poniżej 0°C powodujący zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Temperatura minimalna wyniesie od -4°C do -2°C, przy gruncie do -7°C.

Zdjęcie Radosława Kaźmierczaka z Sanoka zwycięża w konkursie „Leśne Fotografie” (ZDJĘCIA)

Zdjęcie autorstwa Radosława Kaźmierczaka z Sanoka pt. „Szukając pożywienia”, przedstawiające dzięcioła zielonego buszującego w pniu powalonego buka, wygrało tegoroczną edycję konkursu „Leśne Fotografie” organizowanego przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Krośnie.

„Nawet największa armia sama nie obroni swojego państwa. Kraju broni cały naród”. Wystąpienie gen. Packa na temat obronności Polski (FILM)

PODKARPACIE. Podczas IV sesji sejmiku województwa podkarpackiego, wykład na temat obronności Polski wygłosił gen. Bogusław Pacek – pełnomocnik ministra obrony narodowej ds. społecznych inicjatyw proobronnych.

Swingujący Chopin – klasycznie i na jazzowo

SANOK / PODKARPACIE. „Swingujący Chopin” to trudne zadanie muzyczne dla wszystkich twórców i wykonawców. Jednym z nielicznych, który świetnie radzi sobie z transkrypcjami i improwizacjami jazzowymi na temat chopinowskich mazurków, walców, ballad i etiud jest Filip Wojciechowski.

Na pożegnanie Bożego Narodzenia. Dziecięca radość muzykowania

TREPCZA / PODKARPACIE. W najbliższą niedzielę (1 lutego) najmłodsi uczestnicy Mszy o godz. 11:30 zostali zaproszeni do muzykowania i śpiewu kolęd w miejscowym kościele.

„Pół na pół” – spektakl teatralny – mamy jeszcze wejściówki!

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki Dom Kultury zaprasza na spektakl teatralny „Pół na pół”, współczesną czarną komedię autorstwa Jordi Sanchez i Pepa Antona Gomeza w reżyserii Wojciecha Malajkata.

Mały jubileusz międzybrodzkiej ekumenii

MIĘDZYBRODZIE / PODKARPACIE. W tym roku mija 5 lat od pierwszej wspólnej modlitwy ekumenicznej podczas obchodów „500 lat Dobrej Nowiny w Międzybrodziu”. Wcześniej takie inicjatywy z dużym sukcesem podejmowane były na terenie miasta Sanoka, a ich „spiritus movens” byli Ojcowie Franciszkanie.

Matka z 3 promilami „opiekowała się” dziećmi

REGION: Zatrzymaniem pijanej matki i jej agresywnego znajomego zakończyła się interwencja policjantów z jasielskiej komendy. Kobieta mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu „opiekowała się” synkiem i córką.

MBP Sanok: „W oczekiwaniu na Boże Narodzenie” – finał 3. edycji konkursu (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W jeszcze trwającej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia w Skansenie na terenie Rynku Galicyjskiego miał miejsce uroczysty finał konkursu plastycznego „W oczekiwaniu na Boże Narodzenie”, po raz trzeci zorganizowany przez filie Miejskiej Biblioteki Publicznej na Dąbrówce i w Olchowcach

DZISIAJ: sesja budżetowa w powiecie

Rada Powiatu w Sanoku zawiadamia, że w dniu  27 stycznia 2015r. o godz. 9:00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku ul. Mickiewicza 21, Sala Senacka budynek „A” odbędzie się VI Sesja RADY POWIATU w SANOKU. Publikujemy porządek obrad.

DZISIAJ: Sesja budżetowa w mieście

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższy wtorek (27.01) o godzinie 9:00 rozpocznie się IV Sesja Rady Miasta Sanoka VII kadencji. Radni pochylą się nad projektem budżetu na 2015 rok. Być może, poznamy ostateczny kształt jednego z najważniejszych dla miasta dokumentów.

Ranny snowboardzista. Konieczna pomoc GOPR-owców (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. 24 stycznia o godzinie 16:05 ratownicy ze stacji ratunkowej w Ustrzykach Górnych zostali poinformowani o wypadku, do którego doszło na północnym stoku Małej Rawki. Snowboardzista podczas zjazdu, uderzył w drzewo, doznając złamania dwóch kości podudzia.

Z inicjatywy Tomasza Poręby Parlament Europejski zajmie się problemami przewoźników dotkniętych skutkami rosyjskiego embarga

Komisja Transportu i Turystyki PE na wniosek jej wiceprzewodniczącego Tomasza Poręby wystąpi o włączenie do porządku obrad zbliżającej się sesji plenarnej debaty o sytuacji przewoźników w transporcie drogowym w kontekście wprowadzanych przez Rosję ograniczeń w wykonywaniu międzynarodowych przewozów drogowych.

Wystawa otwarta. Wychowanie patriotyczne jedną z misji ZJOT-u (FILM, ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Zagórska Jednostka Obrony Terytorialnej im. Konfederatów Barskich przy współpracy z Miejsko – Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu (MGOKiS) w Zagórzu, Muzeum Historycznym oraz Miejską Biblioteką Publiczną w Sanoku zaprasza na wystawę pn. „POLSKIE DROGI DO WOLNOŚCI”

Na inaugurację… Grzegorz Turnau!

SANOK / PODKARPACIE. Gala Inauguracyjna X Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic” organizowanego przez Podkarpacką Fundację Rozwoju Kultury będzie prawdziwym świętem dla melomanów.

Greckie Kino Krótkometrażowe czyli WORLD SHORT w BWA Galerii Sanockiej!

Filmy takie jak „Kieł”, czy „Attenberg”, dowodzą, iż greckie kino skutecznie opiera się kryzysowi. Dotyczy to tym bardziej oszędniejszych w metrażu produkcji. WORLD SHORT GRECJA powraca do Polski w nowej odsłonie.

VII Noworoczne Kolędowanie – Niebieszczany 2015 (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK / PODKARPACIE.  25 stycznia w Sali Wiejskiego Domu Kultury w Niebieszczanach odbyło się Noworoczne Kolędowanie. Impreza miała na celu pielęgnowanie tradycji śpiewania polskich kolęd i pastorałek. Przy wypełnionej po brzegi sali zaprezentowało się 7 zespołów.

Ponad 70% Polaków ma zaufanie do Policji

Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.

Koncert Walentynkowy w SDK

28-01-2015

Koncert Walentynkowy w SDK

SANOK / Sanocki Dom Kultury zaprasza na Koncert Walentynkowy, który odbędzie się 14 stycznia 2015 roku o godzinie 17.00 w SDK. Gwiazdą wieczoru będzie Janusz Yanina Iwański, który zaśpiewa piosenki z repertuaru Krzysztofa Klenczona. Cena biletu 20 zł.

Więcej...

Warsztaty w PWSZ w Sanoku

27-01-2015

Warsztaty w PWSZ w Sanoku

SANOK / NOWOSIELCE / W dniu 21 stycznia klasa III technikum ( weterynarii /żywienia i usług gastronomicznych)  wraz z opiekunami uczestniczyła w realizacji programu: ARS czyli jak dbać o miłość? w Instytucie Medycznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku. W/ wymieniony program prom...

Więcej...

Targi Eedukacyjne w ZS nr 1 z udziałem Burmistrza …

27-01-2015

Targi Eedukacyjne w ZS nr 1 z udziałem Burmistrza Miasta Sanoka

SANOK / 22 stycznia 2015 r. w Zespole Szkół nr 1 w Sanoku (Ekonomik) odbyły się targi edukacyjne, w czasie których wyższe uczelnie i szkoły policealne prezentowały swoją ofertę maturzystom sanockich szkół ponadgimnazjalnych.Wśród wystawców byli m.in.: Uniwersytet Przyrodniczy z Wrocławia, Akademia M...

Więcej...

Miasto Sanok zaprasza wszystkie dzieci na ferie …

27-01-2015

Miasto Sanok zaprasza wszystkie dzieci na ferie "Zima w Mieście"

Miasto Sanok zaprasza dzieci i młodzież  od 2 do 13 lutego 2015 r. do udziału w zajęciach w ramach programu „Zima w Mieście” Oto propozycje spędzenia wolnego czasu podczas ferii zimowych jakie proponują sanockie placówki oświatowe: Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku – program zajęć Szkoła P...

Więcej...

Stodolakowie - prezentacje rodzinne w MBP w Sanoku

27-01-2015

Stodolakowie - prezentacje rodzinne w MBP w Sanoku

30 stycznia br. (piątek) o godz. 18 zapraszamy na wyjątkową wystawę zatytułowaną STODOLAKOWIE - PREZENTACJE RODZINNE. Sanoczanie z pewnością znają Alicję Stodolak - plastyczkę, która od wielu lat zajmuje się pisaniem ikon. Ale jak dotąd nikt chyba nie oglądał przepastnego archiwum rysunków jej taty ...

Więcej...

¾ Polaków ma zaufanie do Policji

27-01-2015

¾ Polaków ma zaufanie do Policji

POLSKA / Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego. Zaufani...

Więcej...

Zimowe Warsztaty Taneczne w SDK

27-01-2015

Zimowe Warsztaty Taneczne w SDK

SANOK / Sanocki Dom Kultury zaprasza na Zimowe Warsztaty Taneczne (hip-hop, jazz), które odbędą się w dniach 9-13 lutego 2015 roku. Informacje i Zapisy w sekretariacie SDK. Liczba miejsc ogranicznona.  

Więcej...

Otwarte Warsztaty Artystyczne w SDK

27-01-2015

Otwarte Warsztaty Artystyczne w SDK

SANOK / Sanocki Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieci na Otwarte Warsztaty Artystyczne, które odbędą się w dniach od 2 do 13 lutego w SDK. Zapisy na zajęcia w sekretariacie SDK. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

VII Noworoczne Kolędowanie w Niebieszczanach

27-01-2015

VII Noworoczne Kolędowanie w Niebieszczanach

NIEBIESZCZANY / 25 stycznia w Sali Wiejskiego Domu Kultury w Niebieszczanach odbyło się Noworoczne kolędowanie. Impreza miała na celu pielęgnowanie tradycji śpiewania polskich kolęd i pastorałek. Przy wypełnionej po brzegi sali zaprezentowało się 7 zespołów. Koncert rozpoczęła strażacka ork...

Więcej...

Greckie Kino Krótkometrażowe czyli WORLD SHORT w B…

27-01-2015

Greckie Kino Krótkometrażowe czyli WORLD SHORT w BWA Galerii Sanockiej !

31.01.2015 r. godzina 17.30 BWA Galeria Sanocka Rynek 14 Wstęp – 2.00 zł. Filmy takie jak „Kieł”, czy „Attenberg”, dowodzą, iż greckie kino skutecznie opiera się kryzysowi. Dotyczy to tym bardziej oszędniejszych w metrażu produkcji. WORLD SHORT GRECJA powraca do Polski w nowej odsłonie. Preze...

Więcej...

Fajne Ferie w BWA

27-01-2015

  Fajne Ferie w BWA

BWA Galeria Sanocka zaprasza na organizowane przez nią ferie. Szczegóły i program poniżej. 2.02-6.02 Warsztaty filmu animowanego godz.10.00-12.30 Dzieci w wieku 7-12 lat opłata: 20,00 zł. Podczas warsztatów dzieci zapoznają się z wybranymi technikami tworzenia animacji poklatkowej. Mali twór...

Więcej...

Policjanci odwiedzili seniorów w ich domach

26-01-2015

Policjanci odwiedzili seniorów w ich domach

POWIAT SANOCKI / Mimo wielu ostrzeżeń ze strony Policji seniorzy nadal padają ofiarami oszustów. Wychodząc naprzeciw tym zagrożeniom, funkcjonariusze Posterunku Policji w Besku wspólnie z sołtysem miejscowości Zarszyn oraz pracownikami ośrodka pomocy społecznej udali się do domów seniorów. W trakc...

Więcej...

Wypadek drogowy w Bykowcach

26-01-2015

Wypadek drogowy w Bykowcach

BYKOWCE / Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Bykowce. Kierująca oplem wpadła w poślizg i wjechała do przydrożnego rowu. Kobieta była trzeźwa. Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 15 w miejscowości Bykowce ( powiat sanocki). Ze wstępnych...

Więcej...

Rusza budowa wodociągu w Nowosielcach

26-01-2015

Rusza budowa wodociągu w Nowosielcach

GMINA ZARSZYN / NOWOSIELCE / Wieś Nowosielce niedługo doczeka się sieci wodociągowej. Już dzisiaj zostanie podpisana umowa z wykonawcą oraz odbędzie się przekazanie placu budowy. Termin wykonania prac jest dość krótki, gdyż firma WODO-GAZ z Przeworska, która wygrała przetarg na realizację inwestyc...

Więcej...

Spektakl teatralny PÓŁ NA PÓŁ w SDK

26-01-2015

Spektakl teatralny PÓŁ NA PÓŁ w SDK

Sanocki Dom Kultury zaprasza na  spektakl teatralny„Pół na pół”, współczesną czarną komedię autorstwa Jordi Sanchez i Pepa Antona Gomeza w reżyserii  Wojciecha Malajkata. PÓŁ NA PÓŁ Autor: Jordi Sanchez i Pep Anton Gomez Przekład: Rubi Birden Reżyseria: Wojciech Malajkat Scenografi...

Więcej...

Szkolenie koni służbowych w Bieszczadach

26-01-2015

Szkolenie koni służbowych w Bieszczadach

WOŁOSATE / W terminie od 14 stycznia do 6 lutego w m. Wołosate (Bieszczady) prowadzone jest szkolenie czterech nowo zakupionych koni służbowych. Łącznie, Straż Graniczna na Podkarpaciu ma ich dziewięć, a Bieszczadzki OSG  jest jednym w Polsce, gdzie w służbie granicznej wykorzystywane są koni...

Więcej...

Bieszczadzki Raport Tygodniowy – nieszczęśliwy zja…

26-01-2015

Bieszczadzki Raport Tygodniowy – nieszczęśliwy zjazd snowboardzisty

BIESZCZADY / Feralnie dla pewnego snowboardzisty zakończyło się sobotnie popołudnie. O godzinie 16.05 w dniu 24 stycznia 2015 roku ratownicy ze stacji GOPR-u w Ustrzykach Górnych zostali poinformowani o wypadku, który miał miejsce na północnym stoku Małej Rawki. To właśnie tam poszkodowany zjeżdża...

Więcej...

Planowe zwycięstwo sanoczan FOTO

26-01-2015

Planowe zwycięstwo sanoczan FOTO

W meczu 39. kolejki PHL Ciarko PBS Bank KH Sanok pokonał Unię Oświęcim 4:0 i wrócił na fotel lidera PHL. Bramki dla ekipy z Podkarpacia zdobyli Rafał Dutka, Radosław Sawicki, Lukáš Endál i Jordan Pietrus. Spotkanie mogło się podobać. Nie zabrakło w nim twardej walki, sytuacji podbramkowych, ładny...

Więcej...

Dzień Babci i Dziadka w Prusieku

26-01-2015

Dzień Babci i Dziadka w Prusieku

PRUSIEK / Dnia 23 stycznia 2015 r. w Wiejskim Domu Kultury w Prusieku odbyła się uroczystość zorganizowana  przez Szkołę Podstawową w Prusieku z okazji Dnia Babci i Dziadka. W uroczystości wzięli udział Dziadkowie i Babcie uczniów szkoły. Dzieci przedstawiły ciekawą część artystyczną, ...

Więcej...

IX kolejka Piłkarskiej Ligi Halowej - w tabeli bez…

26-01-2015

IX kolejka Piłkarskiej Ligi Halowej - w tabeli bez zmian

W ostatni piątek rozegrano IX kolejkę meczy Piłkarskiej Ligi Halowej w Nowosielcach. Poniżej prezentujemy wyniki. Nowotaniec – Pakoszówka 8 – 3 Nowotaniec: Pluskwik, Wójcik 2, Zarzyka 3, Majka, Kuzicki Żółta kartka: Majka Pakoszówka: Kotowski 3 Niebieszczany – Odrzechowa 10 - 3 Niebieszcza...

Więcej...

Statuetki św. Franciszka czekają na leśnych fotogr…

23-01-2015

Statuetki św. Franciszka czekają na leśnych fotografów

BIESZCZADY / 427 zdjęć od 151 autorów napłynęło na tegoroczną edycję konkursu „Leśne Fotografie” organizowanego już po raz 14. przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Krośnie. Na zwycięzcę czeka dwudniowy pobyt w Bieszczadach zorganizowany przez leśników Nadleśnictwa Stuposiany, zaś lau...

Więcej...

Koncert Noworoczny Chóru GLORIA SANOCIENSIS w SDK

23-01-2015

Towarzystwo Społeczno  Kulturalne w Sanoku serdecznie zaprasza na KONCERT NOWOROCZNY w wykonaniu Chóru  GLORIA SANOCIENSIS oraz solistów 25.I.2015    godz.16.00   wstęp wolny !

Więcej...

Charytatywna aukcja Straży Granicznej sprzedana za…

23-01-2015

Charytatywna aukcja Straży Granicznej sprzedana za ponad 2 tysiące złotych

BIESZCZADY / USTRZYKI GÓRNE / Dzisiaj, na konto fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wpłynęła kwota 2.125 zł za weekend w placówce Straży Granicznej w Ustrzykach Górnych - pod hasłem ŚLADAMI WATAHY. Aukcja wystawiona przez Bieszczadzki Oddział SG jest nawiązaniem do popularnego serialu ...

Więcej...

Pierwsza na Podkarpaciu biogazownia już otwarta

23-01-2015

Pierwsza na Podkarpaciu biogazownia już otwarta

ODRZECHOWA / W dniu 21 stycznia 2015 roku o godzinie 12.00 odbyło się oficjalne otwarcie pierwszej w naszym województwie biogazowni. Projekt został zrealizowany przez Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB w miejscowości Odrzechowa w Gminie Zarszyn. Inwestycja powstała w ramach projektu „...

Więcej...

Aukcja konika PAWIK-O zakończona!

22-01-2015

 Aukcja konika PAWIK-O zakończona!

ODRZECHOWA / Wczoraj, 21 stycznia 2015 roku zakończyła się licytacja konika huculskiego PAWIK-O, który został przekazany przez Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki w Odrzechowej na aukcję wspierającą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Ogierek został sprzedany za 1225 zł, które zasilą konto...

Więcej...

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdz…

22-01-2015

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy

Przed nami kolejny bieszczadzki weekend. Zapraszamy tym razem do Cisnej, gdzie w najbliższe dni dużo będzie się działo. Dla tych, co kochają kolędy, również znajdzie się parę koncertów, na które warto się wybrać. Nie zabraknie również atrakcji dla zapalonych sportowców: bieg narciarski "Tropem wilka...

Więcej...

Zabawy w klimacie afrykańskim w Klubie Malucha

21-01-2015

Zabawy w klimacie afrykańskim w Klubie Malucha

SANOK / 24 stycznia (sobota) od godz. 11.00 do 13.00 Klub Malucha zaprasza dzieci przedszkolne i w młodszym wieku szkolnym na zajęcia czytelniczo-plastyczne pt. „W królestwie Króla Lwa”, na których będziemy się bawić i słuchać muzyki w klimacie afrykańskim, opowieści o dżungli, a także malować dziki...

Więcej...

Jasełka w MBP i w Mini Biblioteczce

21-01-2015

Jasełka w MBP i w Mini Biblioteczce

SANOK / Z życzeniami noworocznymi odwiedzili nas uczniowie klasy 5 a z SP 2. Przygotowani przez wychowawczynię Joannę Twardak, zaprezentowali jasełka, w opracowaniu muzycznym Bartłomieja Mandzelewskiego. Widzowie - pracownicy biblioteki, czytelnicy oraz uczniowie klas 2 b i 2 d z SP 2 chętnie włączy...

Więcej...

Rozczarowanie w sanockiej Arenie FOTO

21-01-2015

Rozczarowanie w sanockiej Arenie FOTO

Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok rozczarowali zgromadzoną publiczność swoją postawą przeciwko MMKS Podhale Nowy Targ. Mistrzowie Polski pomimo wielu wyśmienitych sytuacji przegrali z "Szarotkami" 1:4, którzy wypunktowali skutecznie przeciwnika. Pierwsza tercja bezbramkowa. Optyczną przewagę posi...

Więcej...

Policjanci przestrzegają przed oszustami

21-01-2015

Policjanci przestrzegają przed oszustami

POWIAT SANOCKI / Przestrzegamy przed nadmiernym zaufaniem wobec obcych osób. W minionym tygodniu 86-letnia mieszkanka Zarszyna wpuściła do domu dwóch nieznanych mężczyzn. Jak się później okazało kobieta została okradziona. W Zagórzu natomiast 63-latka została oszukana przez fałszywego krewnego. ...

Więcej...

Odprawa roczna w sanockiej komendzie

21-01-2015

Odprawa roczna w sanockiej komendzie

SANOK / W Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku odbyła się odprawa roczna z udziałem Zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektora Andrzeja Sabika. Celem narady było podsumowanie pracy sanockiej jednostki za ubiegły rok . Wskazano także na priorytety pracy Policji na rok 2015.&...

Więcej...

Pracodawca Przyjazny Pracownikom

21-01-2015

Pracodawca Przyjazny Pracownikom

WARSZAWA / SANOK / Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, prowadzone przez Samorząd Województwa Podkarpackiego, znalazło się w elitarnym gronie zwycięzców VII edycji konkursu "Pracodawca Przyjazny Pracownikom".   W Pałacu Prezydenckim z rąk zastępcy przewodniczącego Komisji Krajowej NZSS "...

Więcej...

Zaczynamy drugi etap PHL

20-01-2015

Zaczynamy drugi etap PHL

Po przegranym w ubiegłym tygodniu meczu w Nowym Targu, dziś pora na rewanż. O godzinie 18:00 sanoczanie ponownie skrzyżują kije z MMKS Podhale. W barwach Ciarko PBS Bank KH Sanok zadebiutuje Anton Klemientiew, który został już zatwierdzony do gry. Serdecznie zapraszamy na dzisiejszy mecz. Do gry ...

Więcej...

Rosyjski obrońca w Sanoku

20-01-2015

Rosyjski obrońca w Sanoku

W późnych godzinach wieczornych do Sanoka zawitał rosyjski obrońca Anton Klemientjew. 24-latek jeszcze wczoraj wystąpił w barwach Naprzodu Janów przeciwko swojemu nowemu klubowi Ciarko PBS Bank KH Sanok. - Trener otrzymał pozytywne informacje na temat tego zawodnika. Wiemy, że to waleczny obro...

Więcej...

Mistrz lepszy od beniaminka

20-01-2015

Mistrz lepszy od beniaminka

Zwycięsko z niedzielnego pojedynku wyszli podopieczni Miroslava Fryčera. Pokonali miejscowy MUKS Naprzód Janów 2:3. Od pierwszych minut spotkania, swój styl gry narzucili przyjezdni. Już w 2. minucie wynik spotkania mógł otworzyć Lukáš Endál, jednak górą w tym starciu był golkiper gospodarzy. Jew...

Więcej...
SANOK. Władze miasta podpisały ugodę z Towarzystwem Gimnastycznym “Sokół” z Sanoka w sprawie pieniędzy za tzw. “nieobrane pożytki” z płyty po starym lodowisku “Torsan”. W konsekwencji zamiast blisko 300,...

 Oficjalna strona Sanoka
Wiadomości z Sanoka od Google

Strona ta ma za zadanie zebranie wszelkich wiadomości z Sanoka w jednym miejscu.
A przy okazji porównuje szybkość sanockich portali w podawaniu informacji z danego wydarzenia.

.::. Strona główna .::. Sanok wczoraj i dziś .::. Stary Sanok .::. Sanok jesienią .::. Krajobrazy .::. Obrazki z miasta .::. Sanok wiosną .::.
.::. Zdjęcia z muzeum .::. Niebo nad miastem .::. Sanok nocą .::. Sanok zimą .::. Sanok pod wodą .::. Sanok w miniaturze .::. Skansen .::.
.::. Wieści sanockie .::. Księga gości .::. Nowości .::. Linki .::. Galeria internautów .::. Panoramy .::. Kolorowe miasto .::.

Strona odwiedzona 130220 razy (od 29.10.2007)

 Copyright © by Swako