Dzisiaj mamy:  sobotę 04-07-2015, jest 17:16:55

google.pl

Dodaj do ulubionych

Dziś, sobota 27°C Słonecznie
Wschód słońca: 04:29
Zachód słońca: 20:40
1021 hPa
4 km/h
0,0 mm
Godz. 2-8  12°Bezchmurna noc
Godz. 8-14  27°Słonecznie
Godz. 14-20  27°Słonecznie
Godz. 20-2  15°Prawie bezchmurna noc

 

Rozkład jazdy linii MKS Sanok  Nocne dyżury aptek w Sanoku  Kamera live na sanocki rynek i deptak (od esanok.pl)

Jutro, niedziela 30°C Słonecznie
Wschód słońca: 04:30
Zachód słońca: 20:40
1018 hPa
4 km/h
0,0 mm
Godz. 2-8  13°Bezchmurna noc
Godz. 8-14  29°Słonecznie
Godz. 14-20  29°Słonecznie
Godz. 20-2  18°Bezchmurna noc

Więcej o pogodzie na Sanok: Onet | ICM

Aktualności z sanockich portali

eSanok.pl
SanokOnline
isanok.pl

BIESZCZADY24.PL: Eksplozja wody w Solinie. Zobacz wyjątkowe zdjęcia z lotu ptaka (FILM)

SOLINA / PODKARPACIE. Ci, którzy piątkowe przedpołudnie spędzili w okolicach bieszczadzkiej zapory, mieli okazję do obejrzenia zrzutu wody ze zbiornika solińskiego. Akcje te wykonywane są z konieczności utrzymania niezbędnej rezerwy powodziowej. Zapraszamy do obejrzenia unikalnych zdjęć z lotu ptaka wykonanych przez nasz portal.

REKLAMA SANOK

BIESZCZADY24.PL: Wakacyjne szaleństwo trwa! Zobacz imprezowy rozkład jazdy

SANOK, BIESZCZADY / PODKARPACIE. Nie opadły jeszcze emocje po hucznym rozpoczęciu wakacji, a przed nami kolejne imprezy! Haczów odwiedzi Kamil Bednarek, Baciary zagrają Besku, a w Bieszczadach zagości Country! Zobacz co, gdzie, kiedy!

POWIAT SANOK: Błędy przy obliczaniu subwencji oświatowej. Winnych jest wielu? (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Sporo emocji wzbudziły połączone obrady Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Oświaty, Kultury i Turystyki powiatu sanockiego. Przedmiotem rozmów była konieczność zwrotu subwencji oświatowej za 2010 i 2011 rok, łącznie ponad 1 mln zł. Jak się okazuje sprawa jest złożona, a winnych pomyłek może być wielu.


Gazetki Promocyjne Sanok

LALIN: Podgryzione gardła i wyjedzone wnętrzności. Wilki zagryzły 24 owce pod Sanokiem

LALIN / PODKARPACIE. Dantejskie sceny rozegrały się w sobotni poranek w Lalinie, gdzie najprawdopodobniej 4 wilki podeszły pod hodowlę owiec, zagryzając wszystkie, a jedną zjadając doszczętnie.

Z Czaszyna do Australii autostopem! Dwóch śmiałków, dwie gitary i jedna wielka przygoda (FILM, ZDJĘCIA)

AUSTRALIA. Niecodzienna historia o ,,Dwóch takich…” co podbili Australię autostopem! Poznajcie historię sanoczanina, który wybrał się w niezwykłą podróż przemierzając tysiące kilometrów na wszystkie możliwe sposoby: autostopem, jachtostopem, pieszo i wpław, aby dotrzeć do krainy kangurów.

Sanockie gimnazja lepiej od średniej krajowej i wojewódzkiej. „Czwórka” i „jedynka” z najlepszymi wynikami w mieście

SANOK / PODKARPACIE. Znakomite wręcz wyniki egzaminu uzyskali sanoccy gimnazjaliści. Wszystkie szkoły w ramach każdego ze zdawanych przedmiotów osiągnęły rezultat wyższy niż średnia krajowa i wojewódzka. W mieście najlepiej radzili sobie uczniowie G4 oraz G1.

Wakacje sanoczan, czyli praca za granicą i… Skansen (SONDA, FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Rozpoczęły się długo wyczekiwane wakacje. Sprawdziliśmy, jak spędzą je sanoczanie i gdzie ich zdaniem można wypocząć, ładując baterie przed kolejnym rokiem nauki i pracy. Zapraszamy do obejrzenia sondy przygotowanej przez portal tvPodkarpacie.pl.

Pieniądze z Galerii Sanok na budowę basenu otwartego? Propozycja Ruchu Narodowego (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Ruch Narodowy wychodzi z inicjatywą zagospodarowania pieniędzy wniesionych aportem do spółki Galeria Sanok w kwocie 3,3 mln zł na budowę basenu otwartego. Wniosek został przesłany do burmistrza oraz przewodniczącego rady miasta.

HOKEJ: Czy Damian Delekta zostanie prezesem STSu? „Jest zgrzyt”

SANOK / PODKARPACIE. W ostatnich dniach w środowisku hokejowym pojawiły się informacje dotyczące możliwości objęcia funkcji prezesa sanockiego klubu przez byłego dyrektora MOSiR. – Damian Delekta pojawia się w gronie potencjalnych kandydatów na to stanowisko – potwierdza osoba blisko związana z zachodzącymi w hokeju zmianami.

Dziennikarze Tygodnika Sanockiego nie akceptują nowego redaktora naczelnego (OŚWIADCZENIE)

SANOK / PODKARPACIE. Wczoraj dyrektor MBP w Sanoku wybrał Dorotę Mękarską na nowego redaktora naczelnego Tygodnika Sanockiego. Jeszcze tego samego dnia zespół redakcyjny wyraził swój sprzeciw wobec takiej decyzji. – Władza postawiła na swoim, nie licząc się z naszą opinią i odczuciami – czytamy w oświadczeniu umieszczonym na jednym z portali społecznościowych.

Nad Podkarpacie nadciąga fala upałów

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej informuje, że już od jutra rozpoczną się upały, które osiągną temperaturę nawet do 35°C. Osoby starsze oraz rodzice małych dzieci powinni zachować szczególną ostrożność.

BRZOZÓW: Ukradł piwo, uderzył kasjerkę i uciekł

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zostali wezwani na interwencję dotyczącą kradzieży sklepowej. Doszło do niej w jednym z brzozowskich marketów, gdzie 33-letni mężczyzna ukradł piwo, a potem interweniującą w sprawie kradzieży pracownicę sklepu uderzył i uciekł.

Sanoccy gladiatorzy w akcji. Poznaj grupę Street Workout Sanok! (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Młodzi, silni, zdeterminowani i zdolni do poświęceń. Łączy ich pasja, jaką jest street workout. 10-osobowa ekipa z Sanoka ćwiczy wspólnie już od 2 lat i mimo braku profesjonalnego placu zamierza kontynuować ciężką pracę i zwiększać umiejętności.

Trepczańskie Lato 2015 (ZDJĘCIA)

TREPCZA / PODKARPACIE. Od kilku już lat wokół święta patronalnego parafii Wniebowzięcia NMP organizowane są spotkania nie tylko modlitewne, ale również o charakterze sportowo-rekreacyjnym czy kulturalnym, mające na celu większą integrację mieszkańców Trepczy oraz gości spędzających tu wakacje.

Międzynarodowy Konkurs Kompozytorski „Sanok 2015” rozstrzygnięty

SANOK / PODKARPACIE. Znamy laureatów VII Międzynarodowego Konkursu Kompozytorskiego „Sanok 2015”. I nagrodę otrzymał Maciej Zimka, II Paweł Łukowiec, a III Krzysztof Naklicki i zwycięzca Maciej Zimka.

Rzeszowska prewencja wspomoże leskich policjantów

LESKO / PODKARPACIE. Jak co roku, 1 lipca w Bieszczadach rozpoczęli służbę funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie.

„Musimy zachowywać się jak dzieci!” Roztańczony SDK z rekordową liczbą uczestników (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Tanecznym krokiem wakacje rozpoczął Sanocki Dom Kultury.  Instruktorzy tańca od poniedziałku prowadzą zajęcia dla czterech grup wiekowych. Finałem warsztatów będzie wspólny występ, który odbędzie się w piątek o godz. 19:00 na głównej scenie.

Afrykańska muzyka zabrzmi w Jasiu Wędrowniczku

Hotel***Restauracja ,,Jaś Wędrowniczek” zaprasza na koncert afrykańskiego zespołu „BAZOBANGA”.

Jaś Wędrowniczek zaprasza na Festiwal Piwa po zbójnicku

Hotel** Restauracja Jaś Wędrowniczek zaprasza na IX FESTIWAL PIWA po zbójnicku z Kapelą „CYJE ZBÓJE” z Limanowej.

REGION: Liczba pediatrów dramatycznie spada. Efekt? Wczoraj zamknięto pediatrię w Kolbuszowej

PODKARPACIE. Szpital SP ZOZ w Kolbuszowej robił co mógł, aby utrzymać oddział. Jak wygląda sytuacja w regionie?

MOSiR: „Spośród tych kandydatów na 90% wybierzemy nowego dyrektora”. Poznaliśmy nazwiska

SANOK / PODKARPACIE. Spośród pięciu kandydatów wybrany zostanie nowy dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku. Po zakończeniu zebrania komisji konkursowej obradującej w nowym składzie poznaliśmy nazwiska ubiegających się o to stanowisko. Niewykluczone, że ostateczna decyzja zostanie podjęta w przyszłym tygodniu.

Zakończył się remont szlaków w Bieszczadach (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Obszar Bieszczadzkiego Parku Narodowego jest udostępniony do zwiedzania, między innymi poprzez sieć szlaków turystycznych i ścieżek przyrodniczych. Ruch turystyczny z roku na rok wzrasta – w roku 2014 było to już ponad 350 tysięcy osobo-wejść.

Wesołe wakacje w ,,Puchatku”

Osiedlowy Dom Kultury Puchatek Zaprasza dzieci szkolne na atrakcyjne zajęcia  LATO WSZĘDZIE… W programie rozwijanie wyobraźni i kreatywności, edukacja i zabawa. Taniec, gry i zabawy, teatr, wycieczki i wiele innych!

O bezpieczeństwie na PWSZ Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Uprzejmie informuję, że w dniu 22 października b.r. w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku odbędzie się IV edycja konferencji naukowo-szkoleniowej nt. „Bezpieczeństwo na co dzień. Zasady – podmioty – ludzie”.

WILCZKI CUP: Młodzi piłkarze z Sanoka na podium (ZDJĘCIA)

LESKO / PODKARPACIE. Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Sanok z rocznika 2007 zajęli trzecie miejsce na turnieju Wilczki Cup rozegranym w Lesku. Podopieczni Marcina Siwińskiego strzelili aż 17 bramek, przegrywając zaledwie jedno z pięciu spotkań.

Sanok będzie kształcił magistrów! Na początek praca socjalna z elementami organizacji i zarządzania

Z radością i satysfakcją informujemy, że Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku uzyskała pozytywna opinię Polskiej Komisji Akredytacyjnej oraz zgodę Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na prowadzenie od roku akademickiego 2015/2016

PTTK: W niedzielę za miasto rowerem, kajakiem lub pieszo

SANOK / PODKARPACIE. Rozpoczęły się wakacje, a razem z nimi tradycyjne już wycieczki za miasto z przewodnikiem PTTK,. Na początek wycieczka piesza, rowerowa oraz spływ kajakowy.

Chciał zawieźć dzieci nad morze niesprawnym autokarem

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Podczas kontroli autokaru, którym dziś w nocy dzieci miały wyjechać nad morze funkcjonariusze z zespołu ruchu drogowego ustrzyckiej komendy stwierdzili usterki, uniemożliwiające wyjazd.

Dorota Mękarska nowym redaktorem naczelnym Tygodnika Sanockiego

SANOK / PODKARPACIE. Dorota Mękarska została wybrana przez dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sanoku Leszka Puchałę na nowego redaktora naczelnego Tygodnika Sanockiego. W drugim naborze, była dziennikarka Nowin pokonała Jolantę Ziobro z Sanoka i 30Krzysztofa Czuchrę z Dębicy.

Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej ma nowego prezesa

SANOK / PODKARPACIE. Rada Nadzorcza Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej odwołała z funkcji dotychczasowego prezesa Jana Ponulaka, a na jego miejsce powołała dotychczasowego dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sanoku Jana Paszkiewicza.

PWSZ w Sanoku Uczelnią Liderów!

03-07-2015

PWSZ w Sanoku Uczelnią Liderów!

SANOK / 2 lipca 2015 roku Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku została przyjęta do elitarnej grupy ośrodków akademickich posiadających certyfikat „Uczelnia Liderów”, uzyskując to wyróżnienie w V edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych.  Program „Uczel...

Więcej...

Podsumowanie wyników egzaminu gimnazjalnego w powi…

03-07-2015

Podsumowanie wyników egzaminu gimnazjalnego w powiecie sanockim

POWIAT SANOCKI / Egzaminy już się zakończyły i czas na podsumowanie. Wyniki, jakie uzyskali gimnazjaliści z powiatu sanockiego, zamieszczamy poniżej.   fot. freepik.com   W powiecie sanockim do części humanistycznej przystąpiło 883 uczniów. Z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwi...

Więcej...

Ostrzeżenie meteorologiczne – niebezpieczne upały

03-07-2015

Ostrzeżenie meteorologiczne – niebezpieczne upały

PODKARPACIE / Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega, że od 4 lipca od godz. 13.00 do 8 lipca do godz. 20.00 prognozuje się temperaturę maksymalną w dzień od 30°C do 35°C. Temperatura minimalna w nocy będzie wahała się od 16°C do 21°C. Prawdopodobieństwo wystąpienia: powyżej 95%. Stopień...

Więcej...

V Beskidzki Rajd Śladami Dwóch Kardynałów już 1 si…

03-07-2015

V Beskidzki Rajd Śladami Dwóch Kardynałów już 1 sierpnia!

GMINA ZARSZYN / Gmina Zarszyn przy współpracy z Gminą Komańczą i Gminą Rymanów zaprasza na V Beskidzki Rajd Śladami Dwóch Kardynałów ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego i ks. Kard. Karola Wojtyły, który odbędzie się 1 sierpnia 2015 roku. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdz…

03-07-2015

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy

W ten weekend czeka na nas Country w Bieszczadach w Lesku oraz Powojenne Targi Końskie w Lutowiskach. Nie zabraknie także wystaw, na których można zobaczyć wiele interesujących eksponatów. Szczegóły na plakacie.  3 lipiec Country w Bieszczadach w Lesku! LESKO / Burmistrz Miasta i G...

Więcej...

Praca socjalna z elementami organizacji i zarządza…

02-07-2015

Praca socjalna z elementami organizacji i zarządzania – studia magisterskie w Sanoku!

SANOK / Z radością i satysfakcją informujemy, że Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku uzyskała pozytywna opinię Polskiej Komisji Akredytacyjnej oraz zgodę Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na prowadzenie od roku akademickiego 2015/2016 studiów drugiego stopnia (magisters...

Więcej...

Konferencja "Bezpieczeństwo na co dzień"…

02-07-2015

Konferencja "Bezpieczeństwo na co dzień" już październiku

SANOK / Uprzejmie informuję, że w dniu 22 października br. w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku odbędzie się IV edycja konferencji naukowo-szkoleniowej nt. „Bezpieczeństwo na co dzień. Zasady – podmioty – ludzie” Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęło Rządowe Centrum Bezpieczeń...

Więcej...

Myśliwskie Smaki Doliny Sanu w Mrzygłodzie FOTO

01-07-2015

Myśliwskie Smaki Doliny Sanu w Mrzygłodzie FOTO

MRZYGŁÓD / 28 czerwca 2015 roku w Mrzygłodzie  odbyła się impreza „ Myśliwskie Smaki Doliny Sanu”. Impreza rozpoczęła się uroczystą Mszą Św. w miejscowym kościele, następnie poczty sztandarowe poszczególnych kół łowieckich, prowadzone przez kapelę ludową „Kamraty” przeszły na rynek, gdzie...

Więcej...

"Powitanie lata" w Prusieku

01-07-2015

"Powitanie lata" w Prusieku

PRUSIEK / Sołectwo Prusiek wraz z Gminą Sanok zapraszają na piknik rodzinny "Powitanie Lata 2015", który odbędzie się w niedzielę 5 lipca od godz. 14.00 na terenie szkoły podstawowej w Prusieku.  

Więcej...

Downhill w Gminie Sanok

01-07-2015

Downhill w Gminie Sanok

GMINA SANOK / Mało kto wie, że w naszej gminie uprawia się sporty extremalne, którym jest np. downhill – kolarstwo zjazdowe na czas. Dlaczego extremalny, ponieważ trasy zjazdowe, to stoki górskie, często bardzo strome, wąskie, kamieniste czy poprzecinane wystającymi korzeniami. Urozmaicone ...

Więcej...

Gminny Turniej Piłkarski Ludowych Klubów Sportowyc…

01-07-2015

Gminny Turniej Piłkarski Ludowych Klubów Sportowych Drużyn Młodzieżowych o „Puchar Wójta Gminy Sanok”

STRACHOCINA / Dnia 27 czerwca 2015 roku na stadionie piłkarskim w Strachocinie odbył się Turniej Piłkarski Drużyn Młodzieżowych o „Puchar Wójta Gminy Sanok”. Uczestnikami turnieju były zespoły reprezentujące kluby, które są zarejestrowane w OZPN Krosno i mają swoją siedzibę na terenie Gminy...

Więcej...

Strażacki Strongman w Nowosielcach

01-07-2015

Strażacki Strongman w Nowosielcach

NOWOSIELCE / Ochotnicza Straż Pożarna w Nowosielcach zaprasza na festyn i zawody „Strażacki Strongman”, które odbędą się 5 lipca 2015 roku w Nowosielcach. Start o godzinie 13.30. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Studentki kierunku pielęgniarstwo promują zdrowy t…

30-06-2015

Studentki kierunku pielęgniarstwo promują zdrowy tryb życia

NIEBIESZCZANY / W dniu 19 czerwca 2015 roku w Niebieszczanach odbył się „Festyn zdrowia” będący ostatnim etapem realizacji projektu edukacyjnego „Czas na zdrowie” organizowanym przez Gimnazjum w Niebieszczanach. Studentki II roku z kierunku pielęgniarstwo w PWSZ im. J.Grodka w Sanoku przygotowały...

Więcej...

Praktycznie w PWSZ Sanok

30-06-2015

Praktycznie w PWSZ Sanok

SANOK / Wprowadzana od kilku lat w Polsce reforma szkolnictwa wyższego wymogła na Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych w całym kraju uwzględnienie w programach kształcenia profilu praktycznego. Co to oznacza w praktyce? Większą liczbę zajęć warsztatowych, minimum 13 tygodni praktyk zawodowych or...

Więcej...

Straż Graniczna z Sanoka ujawniła nielegalny towar…

30-06-2015

Straż Graniczna z Sanoka ujawniła nielegalny towar za 211 tys. zł

  SANOK/ Funkcjonariusze Straży Granicznej z Sanoka w trakcie wykonywania czynności służbowych w Krośnie, zatrzymali 8 630 paczek nielegalnych papierosów, 27 litrów alkoholu i ponad 123 kg krajanki tytoniowej. Towar o wartości ponad 211 tys. zł ukryty był w 3 garażach, mieszkaniu i...

Więcej...

Aby wakacje były bezpieczne

30-06-2015

Aby wakacje były bezpieczne

SANOK/ Przed wakacjami policjanci prowadzili wiele działań o charakterze prewencyjnym oraz informacyjnym. Miały one na celu zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży na temat bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. W czerwcu w ramach działań „Bezpieczne Wakacje 2015” policjanci przeprowadzi...

Więcej...

Remont ulicy Jezierskiego

30-06-2015

Remont ulicy Jezierskiego

SANOK / Urząd Miasta Sanoka informuje, że od dnia 06.07.2015 r. przez okres dwóch tygodni będzie zamknięta dla ruchu ul. Jezierskiego na odcinku od ul. Stawiska do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej. Zamknięcie nastąpi z powodu realizacji planowanej przebudowy ulicy. Za utrudnienia w ...

Więcej...

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

29-06-2015

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

27 i 28 czerwca 2015 roku została rozegrana ostania kolejka na boiskach piłkarskich. Tym samym wczoraj zakończył się sezon piłkarski 2014/2015. W klasie okręgowej pierwsze miejsce zajął LKS Pisarowce z 69 punktami. Za nim uplasowali się Iwonka Iwonicz i Przełęcz Dukla. W grupie Krosno I w klasie A p...

Więcej...

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdz…

26-06-2015

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy

W ten weekend czeka na nas bardzo dużo imprez. Przede wszystkich możemy wybrać się na VI Noce Kultury Galicyjskiej w Sanoku, koncertowy spektakl w Cisnej, Dni Ustrzyk Dolnych, Dni Gminy Olszanica oraz na wiele innych ciekawych wydarzeń, w których warto uczestniczyć. Szczegóły poniżej.  26 czer...

Więcej...

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskic…

26-06-2015

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Już 28 czerwca 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu. Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno Kolejka 30 - 28 czerwca   Orzeł Bieździedza - LKS Pisarowce 28 czerwca...

Więcej...

Kolejowa szansa dla mieszkańców Podkarpacia

25-06-2015

Kolejowa szansa dla mieszkańców Podkarpacia

PODKARPACIE / Centrum Zrównoważonego Transportu przesłało do Marszałka Województwa Podkarpackiego propozycję zmian rozkładów jazdy pociągów na rok 2015/2016 i 2016/2017 oraz lepszego wykorzystania taboru, w której wykazało możliwość zwiększenia liczby pociągów o 46% przy jednoczesnej poprawie wyniku...

Więcej...

BWA zaprasza dzieci na letnie warsztaty artystyczn…

25-06-2015

BWA zaprasza dzieci na letnie warsztaty artystyczne

Zapraszamy dzieci na letnie warsztaty artystyczne Do  BWA GALERII SANOCKIEJ WARSZTATY PLASTYCZNE wiek: 7-11  lat termin: 6 - 10 lipca godz.: 10.00 - 12.00 miejsce: BWA Galeria Sanocka Eksplozja twórczości znane i nieznane techniki plastyczne Eksplozja kreatywności gwarantowana. Zaję...

Więcej...

VIII Sanockie Lato Podwórkowe

25-06-2015

VIII Sanockie Lato Podwórkowe

SANOK / Urząd Miasta w Sanoku, już po raz ósmy przygotował program wakacyjnych zajęć „Sanockie Lato Podwórkowe”. Działania te kierowane są do dzieci, które nie wyjeżdżają na wakacje. Program realizowany jest w ramach  Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sanok...

Więcej...

Pijany jechał z prędkością 111 km/h

24-06-2015

Pijany jechał z prędkością 111 km/h

SANOK / Sanoccy policjanci zatrzymali kierującego pojazdem marki Renault, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 111 km/h.  W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna jet pijany. W organizmie miał ponad 1,9 promila alkoholu. W minioną sobotę po godzinie 2. w nocy na ul. Lipińs...

Więcej...

Koncert Czarno – Czarni

24-06-2015

Koncert Czarno – Czarni

Już w najbliższą niedzielę podczas pikniku rodzinnego w sanockim Skansenie wystąpi zespół Czarno – Czarni. Występ zespołu o godzinie 16:00.

Więcej...

Wakacyjne zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży

24-06-2015

Wakacyjne zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży

GMINA SANOK / Gminny Ośrodek kultury w Sanoku zaprasza na wakacyjne zajęcia taneczne dzieci i młodzieży. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Wystawa przyrodniczo-łowiecka w Wiejskim Domu Kult…

24-06-2015

Wystawa przyrodniczo-łowiecka w Wiejskim Domu Kultury w Mrzygłodzie FOTO

MRZYGŁÓD / Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku zaprasza na wystawę przyrodniczo-łowiecką, którą można oglądać od 22.06.2015r. do. 27.06.2015r. w godz.od 9.30  do 15.00 oraz 28.06.2015r. od godz.15.00  do 20.00 w Wiejskim Domu Kultury w Mrzygłodzie.   {gallery}wystawalowiecka2015{/gall...

Więcej...

Turniej Piłkarski Drużyn Młodzieżowych o Puchar Wó…

24-06-2015

Turniej Piłkarski Drużyn Młodzieżowych o Puchar Wójta Gminy Sanok

STRACHOCINA / Wójt Gminy Sanok, LKS GÓRNIK Strachocina i Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku zapraszają na Turniej Piłkarski Drużyn Młodzieżowych o Puchar Wójta Gminy Sanok. Turniej zostanie rozegrany dnia 27 czerwca 2015 r. o godz. 14.00 na stadionie w Strachocinie. W rozgrywkach biorą udział: LKS ...

Więcej...

Myśliwskie Smaki Doliny Sanu

24-06-2015

Myśliwskie Smaki Doliny Sanu

Serdecznie zapraszamy do Mrzygłodu na Myśliwskie Smaki Doliny Sanu, które odbędą się 28 czerwca (niedziela) o godz.15.00. UG Sanok

Więcej...

II Miejsce studentów Ratownictwa Medycznego z PWSZ…

23-06-2015

II Miejsce studentów Ratownictwa Medycznego z PWSZ w Sanoku w V Manewrach Ratownictwa Medycznego

USTRZYKI GÓRNE / W dniach 12-14.06.2015 w Ustrzykach Górnych, odbyły się  piąte Manewry Ratownictwa Medycznego, zorganizowane przez Grupę Bieszczadzką Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W trakcie Manewrów, ratownicy sprawdzali swoje umiejętności w doskonale przygotowanych symulacjach...

Więcej...

Studenci PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku z kierunku…

23-06-2015

Studenci PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku z  kierunku Ratownictwo Medyczne uczą zasad udzielania pierwszej pomocy

SANOK / Studenci  Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im Jana Grodka w Sanoku z kierunku Ratownictwo Medyczne biorą czynny udział w akcjach związanych z nauczaniem udzielania podstaw pierwszej pomocy. Szkolą między innymi najmłodszych, bowiem od najmłodszych należy się oswajać z zagadnieniam...

Więcej...

Zawody sportowo-pożarnicze w Czerteżu - fotorelacj…

22-06-2015

Zawody sportowo-pożarnicze w Czerteżu - fotorelacja

CZERTEŻ / 21 czerwca 2015 r. odbyły się  zawody sportowo-pożarnicze w Czerteżu, zorganizowane przez Wójta Gminy Sanok oraz  Prezesa Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Sanoku. W zawodach wystartowały: 3 drużyny żeńskie grupa C oraz 12 drużyn ...

Więcej...

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

22-06-2015

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

21 czerwca została rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Swoje piłkarskie zmagania w sezonie 2014/2015 w ten weekend zakończyły drużyny grupy Krosno II klasy C. Na czele tabeli uplasował się LKS Trześniów. Drugie miejsce zajął LKS Wesoła, zaś trzecie LKS Hłudno. Ostatnie miejsce w zesta...

Więcej...

KONKURS - DO WYGRANIA TRZY WEJŚCIÓWKI NA IMPREZOW…

22-06-2015

KONKURS - DO WYGRANIA  TRZY WEJŚCIÓWKI NA IMPREZOWĄ NOC POD GWIAZDAMI W POSADZIE ZARSZYŃSKIEJ- KONKURS

UWAGA!!! Mamy dla Was KONKURS. Do wygrania trzy wejściówki na Imprezową Noc Pod Gwiazdami w Posadzie Zarszyńskiej. Organizatorzy zapewniają świetną muzykę, wypasiony bufet i super atmosferę. Zagrają DJ Biłek i DJ Metaxa. Impreza odbędzie się 27 czerwca 2015 roku w Parku w Posadzie Zarszyńskiej. St...

Więcej...

UWAGA! Przejazd kolejowy w Pisarowcach zablokowany…

20-06-2015

UWAGA! Przejazd kolejowy w Pisarowcach zablokowany!

POWIAT SANOCKI / PISAROWCE / Od dzisiaj do godziny 12.00 w poniedziałek droga krajowa nr 28 została zablokowana w Pisarowcach z powodu naprawy przejazdu kolejowego w tej miejscowości. Wyznaczono objazd przez Długie, Bażanówkę, Strachocinę i Pakoszówkę.      {gallery}przejazdkole...

Więcej...
BIESZCZADY. Tragedia w Polańczyku. Dzisiaj po południu w Jeziorze Solińskim utonął 22-latek z Krosna. Na miejscu jest policja i prokuratura. - Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności...

 Oficjalna strona Sanoka
Wiadomości z Sanoka od Google

Strona ta ma za zadanie zebranie wszelkich wiadomości z Sanoka w jednym miejscu.
A przy okazji porównuje szybkość sanockich portali w podawaniu informacji z danego wydarzenia.

.::. Strona główna .::. Sanok wczoraj i dziś .::. Stary Sanok .::. Sanok jesienią .::. Krajobrazy .::. Obrazki z miasta .::. Sanok wiosną .::.
.::. Zdjęcia z muzeum .::. Niebo nad miastem .::. Sanok nocą .::. Sanok zimą .::. Sanok pod wodą .::. Sanok w miniaturze .::. Skansen .::.
.::. Wieści sanockie .::. Księga gości .::. Nowości .::. Linki .::. Galeria internautów .::. Panoramy .::. Kolorowe miasto .::.

Strona odwiedzona 147149 razy (od 29.10.2007)

 Copyright © by Swako