Dzisiaj mamy:  piątek 18-04-2014, jest 20:13:45

google.pl

Dodaj do ulubionych

Dziś, piątek 8°C Bezchmurna noc
Wschód słońca: 05:33
Zachód słońca: 19:28
1010 hPa
6 km/h
0,0 mm
Godz. 2-8  Prawie bezchmurna noc
Godz. 8-14  18°Zachmurzenie umiarkowane
Godz. 14-20  18°Prawie bezchmurnie
Godz. 20-2  Bezchmurna noc

 

Rozkład jazdy linii MKS Sanok  Nocne dyżury aptek w Sanoku  Kamera live na sanocki rynek i deptak (od esanok.pl)

Jutro, sobota 15°C Duże zachmurzenie, deszczowo
Wschód słońca: 05:31
Zachód słońca: 19:30
1010 hPa
13 km/h
0,9 mm
Godz. 2-8  Duże zachmurzenie
Godz. 8-14  13°Duże zachmurzenie, deszczowo
Godz. 14-20  14°Prawie bezchmurnie
Godz. 20-2  Bezchmurna noc

Więcej o pogodzie na Sanok: Onet | ICM

Aktualności z sanockich portali

eSanok.pl
SanokOnline
isanok.pl

Pierwsi pielgrzymi dotarli na Tarnicę przed świtem (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Jak co roku w Wielki Piątek na szlaku turystycznym na Tarnicę, jest bardzo tłoczno. Wszystko za sprawą pielgrzymów, którzy tego dnia uczestniczą w drodze krzyżowej. Pierwsi pątnicy weszli na szczyt Tarnicy jeszcze przed świtem.

DZISIAJ: Ekumeniczna Droga Krzyżowa ulicami Sanoka

Tradycyjnie w Wielki Piątek odbędzie się Ekumeniczna Droga Krzyżowa ulicami Sanoka. Nabożeństwo rozpocznie się o godzinie 22:00 w kościele Przemienienia Pańskiego (fara), a zakończy w kościele o. Franciszkanów.

Sanoczanie otworzyli serca i portfele podczas meczu gwiazd. 17 tys. zł dla chorych dzieci z fundacji Czas Nadziei (FILM, ZDJĘCIA)

HOKEJ. 3,5 tys. osób oglądało mecz gwiazd w Arenie, czyli pojedynek pomiędzy Reprezentacją Artystów Polskich i łączoną drużyną Niedźwiedzi oraz Vipów z Sanoka.


Gazetki Promocyjne Sanok

Życzenia Wielkanocne od burmistrza Wojciecha Blecharczyka oraz przewodniczącego Rady Jana Oklejewicza

Ciepłych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych nadziei i miłości,
obfitujących we wzajemną życzliwość,
a także wielu radosnych spotkań
w gronie najbliższych

Wyłoniono zwycięzców powiatowych eliminacji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego (ZDJĘCIA)

W RCRE w Sanoku odbył się powiatowy finał Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Celem turnieju jest propagowanie kulturalnego i bezpiecznego zachowania się na drodze, a także  przygotowanie młodzieży do uczestnictwa w uprawianiu sportów motorowych.

Wicemistrzyni olimpijska z Soczi, święta spędzi w Sanoku (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Burmistrz Miasta Sanoka dr Wojciech Blecharczyk gościł 16 kwietnia wicemistrzynię olimpijską z Soczi, sanoczankę z pochodzenia Katarzynę Bachledę – Curuś. Spotkanie stało się okazją do gratulacji, ale także rozmów o zadaszeniu toru lodowego w Sanoku.

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Trepczy uczczą Dzień Ziemi

GMINA SANOK / PODKARPACIE. Dzień Ziemi to największe ekologiczne święto obchodzone obecnie w 192 krajach świata. Obchody organizowane są od Singapuru do Rzymu i od Alaski po Australię.

Dario Futbol samodzielnym liderem. No Name wyrzucony z rozgrywek (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Wygrana Dario Futbol z Transprzętem 4:3 pozwoliła drużynie zostać samodzielnym liderem rozgrywek, po trzech rozegranych kolejkach. Z Ligi Orlika została wyrzucona drużyna No Name, która po raz drugi nie stawiła się na spotkanie.

PODKARPACIE: Od jutra policyjna akcja ,,Wielkanoc 2014″

PODKARPACIE. Dziś podkarpaccy policjanci rozpoczęli działania „WIELKANOC – 2014″. Funkcjonariusze w sposób szczególny nadzorują drogi województwa.

Życzenia świąteczne od Burmistrza oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej z Zagórza

Niech te Święta Wielkanocne
Będą pełne nadziei i wiary.
Niech Chrystus Zmartwychwstały
Przyniesie wiosenne kwiatki radości,

Anna Hałas: „Życzę wielu radosnych spotkań z rodziną” (FILM)

Z okazji Świąt Wielkanocnych, życzenia składa Wójt Gminy Sanok Anna Hałas.

OTRZYMALIŚMY: Jan Fuks nie zgadza się z wyjaśnieniami burmistrza Wojciecha Blecharczyka

SANOK / PODKARPACIE. Z uwagą odsłuchałem wystąpienia Burmistrza. Nie zgadzam się z jego wyjaśnieniami. Podtrzymuję mój główny zarzut, że do kasy Miasta Sanoka za działki pn. OKĘCIE, posiadaną dokumentację na budowę, warte razem kilka milionów złotych do budżetu miasta nie wpłacono ani jednej złotówki!

O bezpieczeństwie w ruchu drogowym zarszyńska młodzież wie wszystko (ZDJĘCIA)

JAĆMIERZ / PODKARPACIE. W miniony wtorek (15 bm) na Miasteczku Ruchu Drogowego przy Szkole Podstawowej w Jaćmierzu odbyły się Eliminacje Gminne do Powiatowego Finału Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Wielki Piątek – dzień zadumy i skupienia

Wielki Piątek to dzień zadumy, w którym rozważa się mękę Chrystusa, dlatego też używane są czerwone szaty liturgiczne. Cała liturgia tego dnia jest przepojona powagą oraz skupieniem.

TADEUSZ PIÓRO: „Życzę, aby w Waszych domach zagościło dobro, radość i nadzieja” (FILM)

Na wyjątkowy czas Świąt Wielkanocnych, najserdeczniejsze życzenia składa Tadeusz Pióro, Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego.

SANOK: Święcenie pokarmów w Wielką Sobotę

Tradycyjnie, w Wielką Sobotę udamy się do kościoła, gdzie pobłogosławione zostaną pokarmy z wielkanocnego stołu. Publikujemy rozkład godzin, w jakich w poszczególnych parafiach odbędzie się święcenie.

Życzenia Wielkanocne europosła Tomasza Poręby dla mieszkańców Sanoka oraz Ziemi Sanockiej

Poseł do Parlamentu Europejskiego Tomasz Poręba składa życzenia Wielkanocne dla mieszkańców Sanoka oraz Ziemi Sanockiej.

Mieszkaniec Sanoka niedopusczony do głosu podczas sesji Rady Miasta. Chciał rozmawiać o Galerii Sanok (FILM)

Podczas 57. sesji Rady Miasta, Albert Pleśniak związany z Ruchem Narodowym i Komitetem Obywatelskiej Inicjatywy Uchwałodawczej, jako mieszkaniec Sanoka chciał zabrać głos w sprawie budowanej Galerii Sanok. Po głosowaniu, radni zadecydowali, że do wystąpienia nie dojdzie.

Szczęśliwego i wesołego Alleluja! (FILM)

SANOK. Dla wszystkich mieszkańców powiatów: sanockiego, brzozowskiego, leskiego i bieszczadzkiego, życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych składa Elżbieta Łukacijewska, poseł do Parlamentu Europejskiego.

Parking przy Cmentarzu Centralnym odremontowany. Będzie można z niego korzystać już na święta (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Miasto Sanok prowadzi prace związane z remontem istniejących miejsc parkingowych na Cmentarzu Centralnym. Już podczas tegorocznych świąt wielkanocnych odwiedzający cmentarz będą mogli z nich korzystać.

Życzenia Wielkanocne od Starosty Brzozowskiego Zygmunta Błaża

PODKARPACIE. Starosta Brzozowski Zygmunt Błaż składa życzenia Wielkanocne dla mieszkańców Brzozowa, Sanoka oraz Ziemi Sanockiej.

Paska drożdżowa najlepszym wypiekiem wielkanocnym w gminie Zarszyn (ZDJĘCIA)

ZARSZYN / PODKARPACIE. W dniach 08-09 kwietnia 2014r. w Domu Kultury w Posadzie Zarszyńskiej odbyło się uroczyste otwarcie „XI Wystawy Wielkanocnej” zorganizowanej przez Urząd Gminy w Zarszynie i Koło Gospodyń Wiejskich w Posadzie Zarszyńskiej. 

Wyłoniono najlepszych w konkursie ,,Młodzież zapobiega pożarom” (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Kamil Krauz ze szkoły w Jabłonicy Polskiej bezkonkurencyjny w kategorii podstawówek, Daniel Kosztyła z I Liceum Ogólnokształcącego w Brzozowie odzyskał tytuł po rocznej przerwie, a w dogrywce wyłaniającej zwycięzcę wśród gimnazjalistów lepszy okazał się Sławomir Serafin z Gimnazjum w Dydni.

Groził, że zaatakuje siekierą a następnie spali dom. Konieczny był szturm antyterrorystyczny

SANOK / PODKARPACIE. Współdziałanie policyjnych negocjatorów i antyterrorystów doprowadziło do skutecznego rozwiązania problemu, jaki stworzył psychicznie chory mężczyzna. Zamknął się w swoim pokoju i groził, że jeśli ktoś wejdzie do środka, zaatakuje go siekierą i nożem.

Jaka będzie siła mistrzów Polski w przyszłym sezonie? Trwa budowa budżetu i drużyny (FILM)

Emocje związane ze zdobyciem mistrzostwa Polski przez sanockich hokeistów powoli opadają. Dobiegają końca podsumowania. Coraz głośniej mówi się już o budowie zespołu na kolejny sezon, w którym drużyna postara się obronić tytuł. Działacze zamienią się w krawców i postarają się optymalnie skroić budżet klubu.

26 KWIETNIA: Darmowy przegląd samochodu w stacji SPGK

SANOK / PODKARPACIE. Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Zakład Obsługi Technicznej – Sanok, ul. Jana Pawła II 59 organizuje w dni 26 kwietnia br. w godzinach 8.00 do 14.00 dzień otwarty.

Bieszczadzkie barwy i smaki Wielkanocy (ZDJĘCIA)

SZCZAWNE / PODKARPACIE. Niezwykle odświętna atmosfera towarzyszyła uroczystości, na którą w sobotę (12.04.2014 r.) do Ośrodka Kultury w Szczawnem przybyło liczne grono mieszkańców wsi Szczawne, Kulaszne i Wysoczany, władz Gminy Komańcza oraz zaproszonych gości.

Trzy punkty pozostają w Sanoku. Stal Sanok wygrywa z Hetmanem Zamość (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. W meczu o „sześć punktów’ piłkarze Stali Sanok pokonali Hetmana Zamość 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa, w 67 minucie meczu zdobył Bartłomiej Józefiak. Relacja wideo.

Pełnych nadziei, miłości i spokoju Świąt Wielkanocnych… życzenia od Rektor PWSZ w Sanoku

Pełnych nadziei, miłości i spokoju Świąt Wielkanocnych,
z rodzinnymi spotkaniami przy świątecznym stole
oraz błogosławieństwa od Chrystusa Zmartwychwstałego
życzy Pracownikom, Studentom PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku
i całej Społeczności Lokalnej

STRACIŁAŚ/EŚ PRACĘ W AUTOSANIE? MASZ SZANSĘ NA WŁASNĄ FIRMĘ LUB SZKOLENIE I STAŻ

SANOK / PODKARPACIE. Od 01.02.2014 r. Bieszczadzkie Forum Europejskie w partnerstwie z Podkarpacką Izbą Gospodarczą realizuje projekt „Nowe perspektywy”, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Archiwum: Zobacz więcej artykułów

E-konsultacje w sanockiej filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie

Masz pytanie dotyczące zagadnień związanych z pracą biblioteki oraz nauczaniem twojego przedmiotu ? Możesz je zadać pisząc lub dzwoniąc do nas.Celem e-konsultacji jest pomoc nauczycielom bibliotekarzom w zakresie organizacji ...

Środa, 16 Kwiecień 2014

więcej >>

wbieszczadach.net - Tłumy na Niedzieli Palmowej w skansenie FOTO

News image

Już po raz drugi trzy instytucje - Powiat Sanocki, Muzeum Budownictwa Ludowego i Parafia Chrystusa Króla - zorganizowały Niedzielę Palmową na Rynku Galicyjskim. Po mszy w kościele pw. ...

Środa, 16 Kwiecień 2014

więcej >>

Finał Sanockiej Halowej Ligi Piłki Nożnej FOTO

News image

28 marca w hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych w Nowosielcach odbył się finał Sanockiej Halowej Ligi Piłki Nożnej, podczas którego puchary i nagrody wręczył starosta sanocki Sebastian Niżnik. W ...

Piątek, 11 Kwiecień 2014

więcej >>

II Zagórski Kiermasz Wielkanocny

News image

Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zagórzu zapraszają na II Zagórski Kiermasz Wielkanocny. Już w najbliższą sobotę – 12 kw...

Piątek, 11 Kwiecień 2014

więcej >>

Droga Krzyżowa na Klasztorne Wzgórze w Zagórzu

News image

Dobiega końca okres Wielkiego Postu. Z tej okazji parafia Wniebowzięcia NMP w Zagórzu zaprasza na wspólne przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Już 11 kwietnia br. zorganizowana będzie Droga Krzyżowa na...

Piątek, 11 Kwiecień 2014

więcej >>

Fundacja pbs pomagam dla Miłosza Marszałka

News image

Uprzejmie informujemy, że podczas piątkowego spotkania finałowego za pośrednictwem fundacji pbs pomagam będziemy zbierać pieniądze dla Miłosza Marszałka, 12-letnego chłopca, który od 1,5 roku walczy o życie z ...

Piątek, 28 Marzec 2014

więcej >>

wbieszczadach.net - Las Bliżej Nas w Bieszczadach – premiera

News image

Już w najbliższą sobotę 29 marca w TVP1 rusza nowa, premierowa seria programu „Las Bliżej Nas", realizowanego we współpracy z Lasami Państwowymi. Do początku czerwca kolejne odcinki będzie mo...

Czwartek, 27 Marzec 2014

więcej >>

Policjanci zatrzymali złodziei

News image

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy usiłowali ukraść druty napowietrznej linii kolejowej. Nieopodal mężczyzn leżał odcięty kabel, a oni sami mieli przy sobie narzędzia potrzebne do jego przecięcia. Sprawcy us...

Środa, 19 Marzec 2014

więcej >>

LVI Sesja Rady Miasta Sanoka VI kadencji

LVI Sesja Rady Miasta Sanoka VI kadencji odbędzie się w dniu 20.03.2014r. /czwartek/ o godz. 1500 w Sali Herbowej Urzędu Miasta w Sanoku z następującym porządkiem obrad; Otwarcie obrad. Powołanie sekretarza sesji. Zapoznanie Rady z ...

Środa, 19 Marzec 2014

więcej >>

Odprawa roczna w Bieszczadzkim Oddziale SG w Przemyślu

News image

12 marca w przemyskiej komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej odbyła się druga część odprawy rocznej. Pierwsze spotkanie miało miejsce w lutym, w placówce SG Stuposianach. Tematyką obu spotkań ...

Środa, 19 Marzec 2014

więcej >>

Zacięta walka, a jednak duża przegrana FOTO VIDEO HD

News image

1 marca 2014 na sanockiej Arenie rozegrano trzeci w tym sezonie mecz pomiędzy Hokejomania Sanok –UKH CHEELOO Dębica. Dębiczanie mieli w swym składzie kilku I ligowców i dwóch dobrych ...

Sobota, 8 Marzec 2014

więcej >>

ezarszyn.pl Pożar budynku mieszkalnego w Nowosielcach FOTO

News image

NOWOSIELCE / Wczoraj w nocy o godz. 1.22 Państwowa Straż Pożarna została powiadomiona o pożarze budynku mieszkalnego w Nowosielach. Do akcji zadysponowano 8 zastępów straży pożarnej w tym ...

Sobota, 8 Marzec 2014

więcej >>

Pijany kierowca sprawcą kolizji

News image

Bieszczady / Blisko 3,5 promila alkoholu wykazało badanie 33-letniego kierowcy volkswagena golfa, który w sobotę 1 marca  doprowadził do kolizji z fordem fiesta w Wojtkowej. Sprawca stracił już ...

Poniedziałek, 3 Marzec 2014

więcej >>

ustrzykionline.pl - Kierująca peugotem wjechała w słup

News image

Wczoraj przez około 2,5 godziny ruch na ul. Kolejowej w Ustrzykach Dolnych odbywał się wahadłowo. Przyczyną była kolizja drogowa, gdzie kierująca peugeotem z nieustalonych przyczyn wjechała w słup. ...

Sobota, 1 Marzec 2014

więcej >>

Ostatnie ligowe mecze Hokejomanii Sanok

News image

Już w ten weekend zapraszamy na ostatnie mecze przed playoffami. Rywalem sanoczan będzie ekipa Chelloo Dębica. Do tej pory drużyna dębicka dwukrotnie wygrała z Hokejomanią Sanok. Szykują się ...

Piątek, 28 Luty 2014

więcej >>

Trwają poszukiwania rodzin zastępczych do Wioski Dziecięcej w Brzozowie

News image

Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Brzozowie poszukują kandydatów na rodziny zastępcze oraz prowadzących placówki opiekuńczo-wychowawcze. Chętni mogą zgłaszać się i już ...

Piątek, 28 Luty 2014

więcej >>

Areszt dla mężczyzny, który ugodził nożem swojego brata

News image

Odrzechowa / Trzy miesiące spędzi w areszcie 42-latek, który zaatakował i zranił nożem swojego brata. Mężczyzna już wkrótce za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu odpowie przed sądem. Grozi mu...

Piątek, 28 Luty 2014

więcej >>

Nie wypalaj traw!

News image

Mimo, że trwa kalendarzowa zima aura staje się coraz bardziej wiosenna. I jak co roku policjanci otrzymują pierwsze sygnały o wypalaniu traw. Po raz kolejny apelujemy - wypalanie tr...

Piątek, 28 Luty 2014

więcej >>

Mecz charytatywny na rzecz Miłosza Marszałka

News image

W dniu 2 marca br. (niedziela) o godz 18.00 w Hali Sportowej MOSIR  w Krośnie przy ul. Bursaki 29 odbędzie się mecz charytatywny na rzecz Miłosza Marszałka z Beska- chłopc...

Poniedziałek, 24 Luty 2014

więcej >>

Kolektory na preferencyjnych warunkach. Kolejne gminy przystępują do projektu Solartime

News image

O sensowności instalacji kolektorów słonecznych chyba nikogo nie trzeba już przekonywać. Jest to roz­wiązanie pozwalające na ogromne oszczędności dzięki pokryciu min. 60% zapotrzebowania na ciepłą wodę. Jest to ta...

Czwartek, 13 Luty 2014

więcej >>

Śmiertelny wypadek w Klimkówce

News image

Policjanci pracują na miejscu tragicznego wypadku w miejscowości Klimkówka w powiecie krośnieńskim. W zderzeniu opla z rowerzystą, zginął kierujący rowerem. Ten odcinek drogi krajowej nr 28 jest zablokowany. Poli...

Wtorek, 11 Luty 2014

więcej >>

Raz, Dwa, Trzy na Nocach Kultury Galicyjskiej!

News image

Wiadomo już, kto będzie muzyczną gwiazdą podczas tegorocznych Dni Kultury Galicyjskiej. 31. maja na dziedzińcu sanockiego zamku wystąpi grupa Raz, Dwa, Trzy. Wcześniej na tej popularnej, organizowanej przez ...

Wtorek, 11 Luty 2014

więcej >>

Kołtakow zwycięzcą VII Ice Racing Sanok Cup FOTO

News image

Wyczekiwane przez wielu święto polskiego ice racingu zakończyło się wczesnym wieczorem w Sanoku. Ósme spotkanie na Podkarpaciu z najlepszymi specjalistami w ekstremalnej jeździe na lodzie przyniosło wygraną aktualnego ...

Środa, 29 Styczeń 2014

więcej >>

Policjanci zlikwidowali nielegalny arsenał

News image

Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o posiadanie amunicji do broni palnej, narkotyków oraz nielegalnie pozyskanych poroży zwierzyny łownej. Ujawnione podczas przeszukań przedmioty zostały zabezpieczone i posłużą jako dowody ...

Piątek, 24 Styczeń 2014

więcej >>

Przegląd Kolęd i Pastorałek w Zarszynie

News image

Urząd Gminy w Zarszynie uprzejmie informuje, że dnia 26 stycznia 2014r. /niedziela/ o godz. 15 –tej w Kościele Parafialnym w Zarszynie odbędzie się  Gminny Przegląd Kolęd   i Pastorałek. Do...

Piątek, 24 Styczeń 2014

więcej >>

VII Ice Racing Sanok Cup już w ten weekend!!!

News image

Spotkanie z żużlową kadrą narodową zapowiada się jako najciekawsze wydarzenie niedzieli w Sanoku, oczywiście poza finałową rozgrywką w VII Ice Racing Sanok Cup. Do grodu Grzegorza zjadą reprezentanci Po...

Piątek, 24 Styczeń 2014

więcej >>

Rusza stacjonarna sprzedaż wejściówek, kasa 24H na torze Błonie

News image

Tylko do środy, 22 stycznia, będzie możliwy zakup biletów na największą imprezę ice racingu w tej części Europy. Zainteresowani mogą je nabywać za pośrednictwem stron internetowych eurobilet.com i e-...

Poniedziałek, 20 Styczeń 2014

więcej >>

Akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku w Besku

News image

  PODARUJ KOMUŚ ŻYCIE ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU   Urząd Gminy Besko, LKS „Przełom” Besko oraz Ośrodek Zdrowia w Besku informują, że w Gminnym Ośrodku Kultury w Besku w dniu 19 stycznia 2014  roku (niedziela) od godziny 8:...

Środa, 15 Styczeń 2014

więcej >>

Pijany kierowca pędził 140 km/h VIDEO

News image

Policjanci zatrzymali kierującego, który jechał ulicą Krakowską w Sanoku bez włączonych świateł mijania z prędkością niemal 140 km/h. Podczas kontroli drogowej okazało się, że mężczyzna jest pijany. Badanie wy...

Środa, 15 Styczeń 2014

więcej >>

Ojciec w Raju – Rekolekcje

News image

Serdecznie zapraszamy do udziału w otwartych rekolekcjach weekendowych, które wygłosi w naszej parafii o. Adam Szustak OP. Informujemy, że w związku z programem rekolekcji, który obejmuje tylko Eucharystię z ...

Środa, 15 Styczeń 2014

więcej >>

II liga: Hokejomania Sanok- LHT Lublin 8:7 k. FOTO VIDEO HD

News image

11.stycznia 2014 drużyna Hokejomanii Sanok rozegrała pierwszy mecz i zarazem inaugurujący II ligę hokeja grupy wschodniej z LHT Lublin. Drużyna z Lublina bardzo wzmocniła się zawodnikami z Sanoka. ...

Środa, 15 Styczeń 2014

więcej >>

Obniż rachunki za energię. To się opłaca.

News image

Wiele osób zastanawia się jak obniżyć rachunki za energię. Nie wiele jednak osób wie, że ma możliwość wyboru lepszej i tańszej oferty. Osoby indywidualne powinny zacząć poważnie myśleć o zmianie swojeg...

Sobota, 11 Styczeń 2014

więcej >>

Drugi sezon II ligi grupy wschodniej!

News image

Zaczynamy długo oczekiwany sezon 2013/14 II ligi hokeja grupy wschodniej. Inauguracyjny mecz odbędzie się 11.01.2014 w Sanoku pomiędzy „Hokejomania Sanok” i „LHT Lublin” o godzinie 21.00, a w ...

Sobota, 11 Styczeń 2014

więcej >>

Pożar lasu w Nadleśnictwie Rymanów

News image

Święto Trzech Króli okazało się pracowitym dniem dla leśników z Nadleśnictwa Rymanów. W samo południe Dariusz Roth, podleśniczy z leśnictwa Rymanów Zdrój, otrzymał niepokojącą informację od mieszkańca wsi ...

Wtorek, 7 Styczeń 2014

więcej >>

Zdarzenie w Jasienicy Rosielnej

News image

Wczoraj brzozowscy policjanci pracowali przez blisko cztery godziny na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Jasienicy Rosielnej na krajowej "dziewiątce". Na odcinku relacji Rzeszów - Barwinek nissan ...

Wtorek, 7 Styczeń 2014

więcej >>

Nietrzeźwi kierujący w okolicach Sanoka

News image

Podczas trwającego długiego weekendu policjanci ujawnili aż czterech nietrzeźwych kierujących, który kierowali pojazdami po drogach publicznych. Za popełnione przestępstwa mężczyźni będą odpowiadać przed sądem. Długi weekend za nami. W ty...

Wtorek, 7 Styczeń 2014

więcej >>

Kara dla kibica, który rzucił petardę na lód po meczu finałowym Pucharu Polski

News image

Kibic, który po meczu finałowym Pucharu Polski w hokeju na lodzie rzucił na lód petardę został zatrzymany. W dzień sylwestrowy sąd wydał postanowienie w sprawie ukarania mężczyzny.  Sprawca ot...

Czwartek, 2 Styczeń 2014

więcej >>

Hokeiści Comarch Cracovii zdobyli Puchar Polski. Fotorelacja

News image

Hokeiści Comarch Cracovii po raz pierwszy w historii zdobyli Puchar Polski. W finale turnieju rozgrywanego w Arenie Sanok pokonali gospodarzy - Ciarko PBS Bank 4:3, strzelając zwycięskiego gola ...

Poniedziałek, 30 Grudzień 2013

więcej >>

Muzeum Historycznego w Sanoku na koncert Kolędy dla Elizy

News image

Serdecznie zapraszamy 5 stycznia 2014 r. do Sali Gobelinowej Muzeum Historycznego w Sanoku na wspólne śpiewanie kolęd. Zaproponujemy Państwu kolędy i pastorałki z tradycji ludowej, staropolskie oraz ukraińskie. ...

Poniedziałek, 30 Grudzień 2013

więcej >>

Zmiana organizacji ruchu przywrócenie ruchu jednokierunkowego

News image

Powiat Sanocki informuje, że od dnia 02.01.2014 roku na ulicy Mickiewicza na odcinku od skrzyżowania z ulicą Marszałka Józefa Piłsudskiego (budynek Sokoła) do skrzyżowania z ulicą Kościuszki zostanie pr...

Poniedziałek, 30 Grudzień 2013

więcej >>

Śnieżynka trafiła do szpitala w Ustrzykach Dolnych

News image

  22 grudnia w Ustrzykach Dolnych doszło do kolizji drogowej, w której spłoszony koń wywrócił sanie. Ranni w zdarzeniu Mikołaj i Śnieżynka zostali przewiezieni do szpitala. W niedzielne południu na us...

Wtorek, 24 Grudzień 2013

więcej >>

wbieszczadach.net - Ostrzeżenie przed silnym wiatrem w Bieszczadach i Beskidzie Niskim

News image

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed silnym wiatrem w Bieszczadach i Beskidzie Niskim Treść komunikatu: "Obserwuje i nadal przewiduje się wystąpienie dość silnego i silnego wiatru o średniej pr...

Wtorek, 24 Grudzień 2013

więcej >>

Działania "Boże Narodzenie 2013"

News image

We wtorek rano podkarpaccy policjanci rozpoczną działania "Boże Narodzenie 2013". Podczas akcji będą czuwać nad bezpieczeństwem podróżujących drogami Podkarpacia. Tegoroczne działania zakończą się w czwartek, 26 grudnia. Świę...

Wtorek, 24 Grudzień 2013

więcej >>

Od „ostatnich leśnych” do „Solidarności” - nowa wystawa na zamkowym dziedzińcu

News image

Powiat Sanocki wraz z rzeszowskim oddziałem IPN zaprasza na kolejną wystawę plenerową na dziedzińcu sanockiego zamku. Tym razem ekspozycja ma związek z obchodami XXX-lecia powstania NSZZ „Solidarność”, a je...

Czwartek, 19 Grudzień 2013

więcej >>

Sukces sanockiego łyżwiarza w zawodach Pucharu Świata juniorów

Dużym sukcesem zakończył się start sanockiego łyżwiarza Piotra Michalskiego w zawodach Pucharu Świata juniorów, które odbyły się w miniony weekend (14 i 15 grudnia br.) w Zakopanem. Zawodnik ...

Środa, 18 Grudzień 2013

więcej >>
PODKARPACIE/SANOK. Do poniedziałku potrwają policyjne działania "WIELKANOC - 2014". Na podkarpackich ulicach będzie więcej patroli, wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo pieszym i kierowcom i zminimalizować...

 Oficjalna strona Sanoka
Wiadomości z Sanoka od Google

Strona ta ma za zadanie zebranie wszelkich wiadomości z Sanoka w jednym miejscu.
A przy okazji porównuje szybkość sanockich portali w podawaniu informacji z danego wydarzenia.

.::. Strona główna .::. Sanok wczoraj i dziś .::. Stary Sanok .::. Sanok jesienią .::. Krajobrazy .::. Obrazki z miasta .::. Sanok wiosną .::.
.::. Zdjęcia z muzeum .::. Niebo nad miastem .::. Sanok nocą .::. Sanok zimą .::. Sanok pod wodą .::. Sanok w miniaturze .::. Skansen .::.
.::. Wieści sanockie .::. Księga gości .::. Nowości .::. Linki .::. Galeria internautów .::. Panoramy .::. Kolorowe miasto .::.

Strona odwiedzona 76983 razy (od 29.10.2007)

 Copyright © by Swako