Dzisiaj mamy:  sobotę 28-03-2015, jest 16:58:42

google.pl

Dodaj do ulubionych

Dziś, sobota 4°C Całkowite zachmurzenie
Wschód słońca: 05:17
Zachód słońca: 17:56
1014 hPa
11 km/h
0,2 mm
Godz. 2-8  Całkowite zachmurzenie, deszczowo
Godz. 8-14  Całkowite zachmurzenie, deszczowo
Godz. 14-20  Całkowite zachmurzenie
Godz. 20-2  Całkowite zachmurzenie

 

Rozkład jazdy linii MKS Sanok  Nocne dyżury aptek w Sanoku  Kamera live na sanocki rynek i deptak (od esanok.pl)

Jutro, niedziela 11°C Zachmurzenie umiarkowane
Wschód słońca: 06:15
Zachód słońca: 18:57
1008 hPa
8 km/h
0,0 mm
Godz. 2-8  Duże zachmurzenie
Godz. 8-14  Zachmurzenie umiarkowane
Godz. 14-20  10°Prawie bezchmurnie
Godz. 20-2  Duże zachmurzenie

Więcej o pogodzie na Sanok: Onet | ICM

Aktualności z sanockich portali

eSanok.pl
SanokOnline
isanok.pl

Dzisiejszej nocy nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni

SANOK / PODKARPACIE. Już dzisiejszej nocy nastąpi najbardziej odczuwalna dla naszego samopoczucia, zmiana godziny z 2:00 na 3:00. Zmiana ta wiąże się m.in. z lepszą możliwością wykorzystywania światła dziennego.

REKLAMA SANOK

Matka chorego dziecka w sanockim szpitalu spała na podłodze. Radni powiatu chowają głowę w piasek? (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Od kilku dni dość głośno jest o zdarzeniu do jakiego doszło w Oddziale Dziecięcym sanockiego szpitala. Według relacji ojca,  matka z chorym 14-miesięcznym dzieckiem musiała spać na podłodze. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy radnych powiatu.

WOSIK: Temat stref inwestycyjnych został całkowicie zaniedbany przez poprzednie władze. NIŻNIK: Jak słucham tego to ręce mi opadają (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Specjalna Strefa Ekonomiczna, która ma powstać w Sanoku, o której już wielokrotnie informowaliśmy na łamach naszego portalu, stała się tematem przewodnim w dyskusji zainicjowanej podczas obrad Rady Powiatu Sanockiego.


Gazetki Promocyjne Sanok

Świątecznie, rodzinnie i bardzo smacznie podczas Kiermaszu Wielkanocnego w Zespole Szkół w Bukowsku (FILM)

BUKOWSKO / PODKARPACIE. W Zespole Szkół w Bukowsku odbył się Kiermasz Wielkanocny. Artystyczna i kulinarna uczta wprowadziła licznie zebraną publiczność w iście świąteczny nastrój. Zachwyciły przyozdobione stoły, a na nich wielkanocne dekoracje i potrawy.

Walka o życie kolei w Bieszczadach trwa. „Ten pacjent się wykrwawia” (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Nieustannie trwa walka o powrót kolei na bieszczadzkie tory. Temat powrócił podczas sesji Rady Powiatu Sanockiego, kiedy radni poparli apel miasta Krosna dotyczący budowy nowego łącznika. Sytuacja kolei wciąż jest jednak trudna. – Ten pacjent się wykrwawia – mówi Jerzy Zuba.

Pamięć o obrońcach ziemi sanockiej zastąpi taniec, śpiew i zabawa (FILM, ZDJĘCIA)

BYKOWCE / PODKARPACIE. Blisko dekadę w Bykowcach funkcjonowała Izba Pamięci. Funkcjonowała, gdyż w 2011 roku zebranie wiejskie podjęło decyzję o zmianie przeznaczenia budynku. Dziś wprowadzone przepisy wchodzą w życie. Będzie tam miejsce na taniec, śpiew i zabawę. – Trudno, tacy jesteśmy – kwituje nie kryjąc rozgoryczenia Wojciech Petryk, współzałożyciel Izby Pamięci.

Nie wyhamował i omal nie wjechał w policyjny radiowóz

SANOK / PODKARPACIE. Kierowca BMW jadąc z nadmierną prędkością, nie zapanował nad pojazdem i wjechał na przeciwny pas ruchu. Aby uniknąć zderzenia, nadjeżdżający z przeciwka policjanci zmuszeni byli do gwałtownego hamowania i zjechania na pobocze.

BIESZCZADY24.PL: Przedświąteczny weekend pełen rozrywek!

SANOK, BIESZCZADY / PODKARPACIE. Przedświąteczny weekend przynosi sporo atrakcji. Podczas licznych wystaw wielkanocnych będzie można przygotować podniebienia na wyjątkową rozkosz. Dla ducha również nie braknie rozrywek: kino, plenerowe misteria oraz Spotkanie Młodych w Brzozowie. Zobacz co, gdzie, kiedy!

Taniec, śpiew, akrobacje i magia… „G3ma talent” (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Pod  takim tytułem w Gimnazjum nr 3 w Sanoku odbył się szkolny „Pokaz talentów”. 20  marca uczniowie mieli okazję do pochwalenia się swoimi talentami i uzdolnieniami na forum szkoły.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci z zespołu ds. nieletnich odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej w Zahutyniu. Na spotkaniu omówili podstawowe zasady bezpieczeństwa. Na zakończenie funkcjonariusze wydziału prewencji i ruchu drogowego wręczyli najmłodszym elementy odblaskowe.

,,Razem tworzymy lepszy internet”. Zagórska młodzież o bezpieczeństwie w sieci (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu organizowanego przez Fundację Dzieci Niczyje oraz Naukową i Akademicką Sieć Komputerową (NASK), Gimnazjum w Zagórzu przystąpiło do realizacji zadań związanych z bezpieczeństwem w sieci.

Sanocki ,,Soul” na drugim miejscu podczas ogólnopolskiego przeglądu (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Działający przy parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Sanoku Zespół Wokalny „Soul” pod dyr. Moniki Brewczak zdobył II miejsce na XI Ogólnopolskim Przeglądzie Chórów Kościelnych Pieśni Pokutnej i Pasyjnej – Żory 2015, który  odbył się w dniu 21 marca w Żorach.

O konflikcie zbrojnym podczas spotkania Korwin-Mikkego z mieszkańcami Rzeszowa (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Wczoraj (26 bm) AIR KORWiN ONE wylądował wraz z Kandydatem na Prezydenta Polski Janusz Korwin – Mikke na lotnisku w Jasionce pod Rzeszowem, gdzie powitała go grupa sympatyków i działaczy z Podkarpacia.

HOKEJ: Blamaż mistrzów Polski. Koniec marzeń o medalu

SANOK / PODKARPACIE. Obrońcy tytułu sprzed roku kończą sezon na 4. miejscu. Rywalizację o brąz wygrało Podhale Nowy Targ. W drugim meczu „Szarotki” pokonały Sanok 6:4. Skuteczna gra zawodników Ciarko PBS Bank w trzeciej tercji nie wystarczyła na przedłużenie serii.

,,Godzina dla Ziemi” także w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. W sobotę 28 marca o 20.30 wybije tegoroczna Godzina dla Ziemi WWF. Miasto Sanok włącza się do oficjalnego udziału w akcji. Na godzinę zostanie wyłączona iluminacja głównych obiektów miejskich m. in. Ratusz i budynek Urzędu Miasta.

Sanoccy muzycy na podium podczas Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Fortepianowej (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 85 młodych pianistów z Litwy, Polski, Łotwy, Estonii, Białorusi, Danii, Włoch wzięło udział w VI Międzynarodowym Konkursie-Festiwalu Polskiej Muzyki Fortepianowej poświęconym Fryderykowi Chopinowi.

,,Policjant” sprawdzał, czy banknoty są prawdziwe

BLIZNE / PODKARPACIE. Mieszkanka Bliznego mogła paść ofiarą oszustwa metodą „na policjanta”. Kobieta wpuściła do swojego domu mężczyznę podającego się za funkcjonariusza Policji, który rzekomo poszukiwał fałszywych pieniędzy. Przestrzegamy przed tego typu zachowaniami i apelujemy o ostrożność w kontaktach z nieznajomymi.

Już dzisiaj rozpocznie się Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Brzozowie (PROGRAM)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Już dzisiaj (27 bm) w Brzozowie rozpocznie się coroczne Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. Na to wydarzenie przez cały rok czeka cała archidiecezjalna młodzież. SMAP trwać będzie cały weekend. Publikujemy program Spotkania.

Grupa teatralna oraz zagórska młodzież zaprasza na widowisko ,,Misterium Męki Pańskiej”

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Jeszcze bije dzwon, jeszcze nie związano Mu serca. Ale już po świętych, kalwaryjskich ścieżkach niesie się głos lamentu i żałoby… Parafialna Grupa ,,EFFATHA” oraz młodzież gimnazjalna z Zagórza, jak co roku zaprasza na widowisko:  ,,Misterium Męki Pańskiej”.

DZISIAJ: O zmianach budżetowych oraz aktywizacji bezrobotnych na najbliższej sesji Rady Powiatu

SANOK / PODKARPACIE. Rada Powiatu Sanockiego zawiadamia, że w dniu 27 marca (piątek) w Sali Herbowej Urzędu Miasta o godz. 9.00 rozpocznie się VIII sesja Rady Powiatu. Publikujemy porządek obrad.

BRZOZÓW: Uwaga kierowcy! Przez cały weekend spore utrudnienia w ruchu

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Od piątku do niedzieli w Brzozowie odbędzie się XXII Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. W związku z tym przewidywane są utrudnienia w ruchu pojazdów i centrum miasta Brzozowa czasowo będzie wyłączone z ruchu.

Poznaliśmy najpopularniejszych. Triumf Wilusza i Frycera, trójka sanoczan w dziesiątce

KROSNO / PODKARPACIE. Rozstrzygnięto VI Plebiscyt na najpopularniejszych sportowców i trenerów Podkarpackiego Trójmiasta – Jasła, Krosna i Sanoka. Zwyciężył hokeista Mateusz Wilusz. Ósme miejsce przypadło reprezentantowi Górnika, Piotrowi Michalskiemu. Dziewiątą lokatę zajęła Anna Kędra – zawodniczka SKK Karate Kyokushin.

BWA Galeria Sanocka zaprasza: Obrazy z literą A

SANOK / PODKARPACIE. Przyjąć można, że każdy obraz jest znakiem. Jest nim w tym sensie, że to co jest przez niego znaczone, jest przede wszystkim wyjęte z kontekstu czasu potocznego i że będąc poza nim, uogólnia i uobecnia jednocześnie jakiś obszar indywidualnego doświadczenia i emocji.

Trzeźwe popołudnie. Łapanka czy prewencja?

SANOK / PODKARPACIE. We wtorek (24 bm.) na terenie powiatu sanockiego prowadzone były działania „Trzeźwe popołudnie”. Szczególne intensywne podjęto po zakończeniu meczu hokejowego na ulicy Królowej Bony w Sanoku, w godzinach 20.00 – 21.00.

Dwa mury zabezpieczą skarpę. Problem z osuwiskami w Sanoku zostanie zamknięty? (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Ponad 4,5 mln zł otrzymało miasto na likwidację skutków osuwisk z ostatniej rezerwy celowej budżetu państwa. 3,6 mln zł zarezerwowano na skarpę przy ulicy Podgórze w Sanoku. Około milion złotych na południową część skarpy Góry Parkowej.

TOMASZ PORĘBA: Niemieckie przepisy o płacy minimalnej to łamanie unijnych zasad wspólnego rynku

W Parlamencie Europejskim w Brukseli odbyła się debata plenarna na temat minimalnych stawek wynagrodzenia w sektorze transportu. – Zastosowanie niemieckiej ustawy o płacy minimalnej do wszelkich operacji transportu międzynarodowego stoi w ewidentnej sprzeczności z europejskimi traktatami – mówił Tomasz Poręba, wiceprzewodniczący Komisji Transportu i Turystyki PE.

Policjanci przychodzą z pomocą młodzieży (ZDJĘCIA)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Ustrzycka komendę Policji odwiedzili wczoraj uczniowie Bieszczadzkiego Zespołu Szkół Zawodowych. Wizyta związana była z realizacją praktyk w ramach programu „Dzień Przedsiębiorczości”.

Młodzi zagórscy fotograficy. Kolejny sukces na koncie gimnazjalistów (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Uczniowie z Gimnazjum w Zagórzu po raz kolejny zaskoczyli  jury biorąc udział w V Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografów Przyrody pt.: „Różnorodność biologiczna i krajobrazowa Bieszczadzkiego Parku Narodowego i Otuliny”.

LESKO: Brutalne pobicie 20-latka. Mężczyzna miał poważny uraz głowy

LESKO / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali sprawcę brutalnego pobicia, w wyniku którego ciężko ranny 20-latek trafił do mieleckiego szpitala na oddział neurochirurgii, gdzie przeszedł operację.

Pijani mężczyźni awanturowali się w sklepie i lokalu

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci podejmowali interwencje wobec mężczyzn, którzy w stanie upojenia alkoholowego, awanturowali się w sklepie i w lokalu gastronomicznym. Mieszkańcy powiatu sanockiego zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i uspokojenia się.

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdz…

27-03-2015

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy

Wielkanoc tuż, tuż... a w ten weekend czeka na nas kilka inscenizacji Męki Pańskiej, m.in. w Zagórzu. Warto więc przed świętami zatrzymać się i poddać świątecznej zadumie. W Niedzielę Wielkanocną wybierzmy się również na Galicyjski Rynek, gdzie będzie można podziwiać wielkanocne rękodzieła okoliczny...

Więcej...

Świadkowie ujęli nietrzeźwego kierującego

25-03-2015

Świadkowie ujęli nietrzeźwego kierującego

ZABŁOTCE / Kierujący  volkswagenem skręcając w lewo nie zapanował nad pojazdem i wjechał do rowu. Jak się okazało był nietrzeźwy. W organizmie miał blisko 2 promile alkoholu. Świadkowie zdarzenia odebrali mu kluczyki i uniemożliwili dalszą jazdę. Wczoraj przed godziną 15 dyżurny Policj...

Więcej...

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskic…

25-03-2015

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Już 28 i 29 marca 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.     IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka Kolejka 17 - 28-29 marca   Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec ...

Więcej...

Brąz oddala się od Sanoka

25-03-2015

Brąz oddala się od Sanoka

Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok przegrali w pierwszym meczu o brąz z MMKS Podhale Nowy Targ 4:5 po dogrywce. Mający dwukrotnie mniejszy budżet i osłabieni kadrowo nowotarżanie wykorzystali prezenty defensorów i bramkarza gospodarzy. - To kompromitacja, gdzie oni mają charakter? - pytali często po ...

Więcej...

Porozumienie RDLP w Krośnie z PWSZ w Sanoku

24-03-2015

Porozumienie RDLP w Krośnie z PWSZ w Sanoku

SANOK / Współdziałanie w dziedzinie praktycznego kształcenia studentów oraz inicjowanie wspólnych prac i projektów naukowo-badawczych były głównymi punktami porozumienia pomiędzy Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Jana Grodka w Sanoku i Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Krośnie, które zawa...

Więcej...

Wyniki Wyborów na Sołtysów w Gminie Sanok

24-03-2015

Wyniki Wyborów na Sołtysów w Gminie Sanok

GMINA SANOK / Gminna Komisja Wyborcza w Sanoku stwierdza, że w wyniku przeprowadzonych wyborów na sołtysów w dniu 22.03.2015 r., wybrane zostały następujące osoby: SOŁTYSI GMINY SANOK Kurzawa Elżbieta - Bykowce Hnat Andrzej - Czerteż Husak Paweł - Dębna Dziurdziewicz Anna - Dobra Łuczka Lesław...

Więcej...

XX Wystawa Wielkanocna - fotorelacja

24-03-2015

XX Wystawa Wielkanocna - fotorelacja

SANOK / Było kolorowo, radośnie, rodzinnie oraz bardzo świątecznie. Wystawa Wielkanocna cieszy się wspaniałą i długą tradycją w naszej gminie – w tym roku odbywa się już po raz 20-sty i gościła aż 100  rękodzielników z Gminy Sanok oraz okolic. Wystawa, organizowana przez Wójta Gminy oraz Gmi...

Więcej...

Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich w Sanoku

24-03-2015

Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich w Sanoku

SANOK / Artyści, którzy przyjechali by wziąć udział w charytatywnym meczu hokejowym 21 marca 2015 roku w Arenie Sanok, odwiedzili burmistrza. Przedstawiciele Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich w sobotnie przedpołudnie spacerowali po Sanoku. Niektórzy z nich w Sanoku Gościli po raz pierwszy, ...

Więcej...

Komunikat ws. sprzedaży i cen biletow na mecz o br…

23-03-2015

Komunikat ws. sprzedaży i cen biletow na mecz o brązowy medal MP

Klub Ciarko PBS Bank KH Sanok informuje, że sprzedaż biletów odbędzie się we wtorek (24.03.2015) od godziny 16:00. Dostepne bedą 3 kasy. I mecz o brązowy medal MP: Ciarko PBS Bank KH Sanok – Podhale Nowy Targ 24.03.2015 (wtorek) Ceny biletów: Bilet normalny: 15 zł Bilet ulgowy: 10 zł Dzieci d...

Więcej...

Nieuwaga 24-latka przyczyną kolizji

23-03-2015

Nieuwaga 24-latka przyczyną kolizji

  SANOK / Kierujący samochodem marki Audi nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył volkswagena. Chwilę przed uderzeniem, kierowca audi odwrócił głowę, gdyż zobaczył idącego chodnikiem znajomego. 24-latek za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym odpowie przed sądem. Do zdarz...

Więcej...

Wywiózł pralkę ze sklepu i nie zapłacił

23-03-2015

Wywiózł pralkę ze sklepu i nie zapłacił

SANOK / 38-letni mieszkaniec powiatu sanockiego odpowie za kradzież pralki. Mężczyzna zabrał sprzęt ze sklepu nie płacąc za niego. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 16 na ul. Beksińskiego w Sanoku. ...

Więcej...

Debata społeczna na temat bezpieczeństwa osób star…

23-03-2015

Debata społeczna na temat bezpieczeństwa osób starszych

  SANOK / „Bezpieczeństwo i zagrożenia dla osób starszych” to temat debaty społecznej, która odbyła się wczoraj w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele samorządu, instytucji oraz zainteresowane osoby prywatne. Debata miała na celu zdiag...

Więcej...

Inauguracja rundy wiosennej na piłkarskich boiskac…

23-03-2015

Inauguracja rundy wiosennej na piłkarskich boiskach

W miniony weekend marca zainaugurowano rundę wiosenną na boiskach piłkarskich. Swoje pierwsze mecze po przerwie zimowej rozegrały drużyny z IV ligi, w tym Cosmos Nowotaniec i Przełom Besko. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań drużyn z naszego regionu. IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka Kolejk...

Więcej...

Niedziela Palmowa na Galicyjskim Rynku w Sanoku

23-03-2015

Niedziela Palmowa na Galicyjskim Rynku w Sanoku

SANOK / Starostwo Powiatowe w Sanoku serdecznie zaprasza na Niedzielę Palmową na Rynku Galicyjskim w sanockim skansenie. Wśród atrakcji: koncert Górniczej Orkiestry Dętej PGNiG, prezentacja palm wielkanocnych, wystawy wielkanocne. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Centrum Dziedzictwa Szkła w Sanoku!

23-03-2015

Centrum Dziedzictwa Szkła w Sanoku!

SANOK / Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie zaprasza wszystkich na otwarcie nowego warsztatu tworzenia witraży na terenie Rynku Galicyjskiego MBL w Sanoku, które odbędzie się już w Niedzielę Palmową (29.03.2015). Warsztat mieści się w jednym z budynków usytuowanych przy samym rynku, a wejście do nie...

Więcej...

Wykład Piotra Kotowicza "Tajemnicze Zamczysko…

20-03-2015

Wykład Piotra Kotowicza "Tajemnicze Zamczysko" w sanockim muzeum

Polskie Towarzystwo Historyczne oraz Muzeum Historyczne w Sanoku uprzejmie zaprasza na wykład Piotra Kotowicza TAJEMNICZE ZAMCZYSKO, które odbędzie się dnia 26 marca 2015 r. (czwartek)  o godzinie 17:30 w Sali Gobelinowej w podziemiach sanockiego Zamku. Archeolog opowie o badaniach na Białej Gó...

Więcej...

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdz…

19-03-2015

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy

W nadchodzący weekend czekają na nas Kiermasze Wielkanocne w Komańczy, Sanoku i Lutowiskach, a także wernisaż fotografii w Galerii Przy Pętli w Cisnej, mecz Gwiazdy na lodzie w sanockiej Arenie oraz otwarcie kina cyfrowego w Ustrzyckim Domu Kultury. Warto również wybrać się do Lutowisk na obserwację...

Więcej...

Tyszanie o krok od finału

19-03-2015

Tyszanie o krok od finału

Hokeiści GKS Tychy po raz pierwszy w tym sezonie wygrali w Sanoku. To zwycięstwo jest dla nich niezwykle cenne, bo daje im prowadzenie w półfinałowej serii. Kolejne - i być może ostatnie - spotkanie w piątek w Tychach. Obie drużyny doskonale zdawały sobie sprawę ze stawki spotkania. Nie było już ...

Więcej...

Zajęcia dla Dzieci na świetlicy w Zabłotcach

19-03-2015

Zajęcia dla Dzieci na świetlicy w Zabłotcach

ZABŁOTCE / W Zabłotcach już panuje świąteczna atmosfera. Wszystko za sprawą zajęć plastycznych dla dzieci w świetlicy Wiejskiego Domu Kultury w Zabłotcach. „Są takie święta raz do roku,co budzą życie, budzą czas. Wszystko rozkwita w słońca blaskui wielka miłość rośnie w nas.Miłość do ...

Więcej...

Spotkanie Burmistrza Sanoka z Prezesem Zarządu Pas…

19-03-2015

Spotkanie Burmistrza Sanoka z Prezesem Zarządu Pass-Polu

SANOK / Jedną z największych firm w Sanoku jest PASS-POL Sp. z o.o. Z blisko 2,5 tysięczną załogą jest największym pracodawcą w regionie. Firma wciąż się rozwija i planuje zakup kolejnych działek na rozbudowę hal produkcyjnych. Z Prezesem Zarządu dr inż. Marianem Cyrkiem spotkał się Burmistrz Sanoka...

Więcej...

Uwaga na oszustów podających się za policjantów

18-03-2015

Uwaga na oszustów podających się za policjantów

  NOWOSIELCE / Przestrzegamy przed nadmiernym zaufaniem wobec obcych osób. Oszuści nie przebierają w środkach, wymyślają co raz to inne sposoby działania. Wczoraj na terenie miejscowości Nowosielce doszło do próby dokonania oszustwa metodą „na policjanta”.   Wczoraj w południe do ...

Więcej...

Zaginął Tadeusz Florek

18-03-2015

Zaginął Tadeusz Florek

  SANOK / Sanocka Policja prowadzi poszukiwania za zaginionym Tadeuszem Florkiem , 59-letnim mieszkańcem Sanoka. Tadeusz Florek 18 października 2014 roku wyszedł z domu swojej matki i do dnia dzisiejszego nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Rysopis: Wzrost około 168 cm, wag...

Więcej...

Wiceprezesi Ciarko PBS Bank o nagonce na sanocki k…

18-03-2015

Wiceprezesi Ciarko PBS Bank o nagonce na sanocki klub

- Niejednokrotnie nasi znajomi po obejrzeniu relacji z TVP Sport pytali nas, dlaczego tak nie przychylnie o nas wypowiadają się komentatorzy, krytykują nasze posunięcia itd. W ubiegłym roku utarliśmy wszystkim nosa zdobywając Mistrzostwo Polski i teraz zrobimy wszystko by ten sukces powtórzyć, ...

Więcej...

Nowe technologie w Instytucie Technicznym PWSZ San…

18-03-2015

Nowe technologie w Instytucie Technicznym PWSZ Sanok

SANOK / Precyzyjna technologia obróbki materiałów nie zawsze musi iść w parze z dużym nakładem finansowym. Czasem wystarczy dobry pomysł i umiejętności uzyskane w trakcie studiów, o czym przekonał ostatnio Łukasz Łabuda – student kierunku Mechanika i Budowa Maszyn w Instytucie Technicznym PWSZ im Ja...

Więcej...

Relacja z koncertu charytatywnego dla Wiktorka Woj…

17-03-2015

Relacja z koncertu charytatywnego dla Wiktorka Wojnarowskiego i dzieci z Daliowej FOTO

SANOK / Dla Wiktorka Wojnarowskiego oraz osieroconych dzieci z Daliowej przeznaczono dochód z koncertu charytatywnego, który odbył się 13 marca w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Wandy Kossakowej w Sanoku. Głównym inicjatorem i pomysłodawcą była Radna Sejmiku Województwa Maria Pospolitak w...

Więcej...

WGiD PZHL zajmie się zachowaniem kibiców GKS Tychy…

17-03-2015

WGiD PZHL zajmie się zachowaniem kibiców GKS Tychy

WGiD PZHL postanowił wszcząć postępowanie dyscyplinarne w sprawie zachowania publiczności w czasie meczu PHL w dniu 14.03.2015 r. pomiędzy drużynami GKS Tychy a Ciarko PBS Bank KH Sanok. W szczególności rzucania przez publiczność różnych przedmiotów do boksu drużyny gości. Obie drużyny mają przedsta...

Więcej...

Kostecki: Breske nie powinien sędziować na takim p…

17-03-2015

Kostecki: Breske nie powinien sędziować na takim poziomie

Robert Kostecki nie zagra już w tym sezonie. W trzecim meczu półfinału play-off został zaatakowany kolanem przez Bartłomieja Pociechę i doznał kontuzji. Napastnik Ciarko PBS Bank KH Sanok naderwał więzadła w kolanie i ma pękniętą łękotkę. Kostecki czeka na badanie rezonansem magnetycznym, który roz...

Więcej...

Komunikat w sprawie biletów na V mecz półfinałowy…

17-03-2015

 Komunikat w sprawie biletów na V mecz półfinałowy

Klub Ciarko PBS Bank KH Sanok informuje, że przedsprzedaż biletów odbędzie się we wtorek (17.03.2015) od godziny 15:00. W dniu meczu kasy bedą czynne od godziny 16:00. V MECZ: Ciarko PBS Bank KH Sanok – GKS Tychy 18.03.2015 (środa) Ceny biletów: Bilet normalny: 20 zł Bilet ulgowy: 15 zł Dziec...

Więcej...

Pismo do Wydziału Sędziowskiego oraz PZHL

17-03-2015

Pismo do Wydziału Sędziowskiego oraz PZHL

Ciarko PBS Bank KH Sanok Sp. z o.o. zgłasza stanowczy protest przeciwko decyzjom sędziów podczas spotkania półfinałowego w dniu 15.03.2015 r. pomiędzy GKS Tychy a Ciarko PBS Bank KH Sanok. Protestujemy przeciwko jednostronnej ocenie przebiegu gry w wykonaniu duetu sędziowskiego Przemy...

Więcej...

Nerwy, bójki i zwycięstwo tyszan

17-03-2015

Nerwy, bójki i zwycięstwo tyszan

Hokeiści GKS-u Tychy wykorzystali atut własnego lodowiska i po raz drugi pokonali Ciarko PBS Bank KH Sanok. Tym razem 5:0. Sędziowie główni nałożyli na obie drużyny 153 minuty karne, w tym aż 125 minut na ekipę gości. Tyszanie wygrali zasłużenie. Na przestrzeni całego meczu okazali się zesp...

Więcej...

Poprawili kilka detali i wygrali

17-03-2015

Poprawili kilka detali i wygrali

Hokeiści GKS Tychy pokonali przedwczoraj Ciarko PBS Bank KH Sanok 5:2 i w rywalizacji do czterech zwycięstw przegrywają już tylko 1:2. – Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa, jak ryba wody – powiedział po meczu Krzysztof Majkowski, drugi trener tyszan. Niedzielne spotkanie rozgrzało kibiców aż do ...

Więcej...

Nietrzeźwy kierowca autobusu

17-03-2015

Nietrzeźwy kierowca autobusu

SANOK / Sanoccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego autobusem. Okazało się, że 36-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego jest nietrzeźwy. W organizmie miał ponad 0,7 promila alkoholu. Mężczyzna w takim stanie wiózł kilku pasażerów. Już wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem. ...

Więcej...

XX Wystawa Wielkanocna w klubie "Górnik"

17-03-2015

XX Wystawa Wielkanocna w klubie "Górnik"

SANOK / Urząd Gminy Sanok serdecznie zaprasza na uroczyste otwarcie XX Wystawy Wielkanocnej, które odbędzie się 20 marca 2015 r. o godz. 11.00 w sali klubu "Górnik" w Sanoku. Wystawa będzie czynna do 24 marca (włącznie) w godz. od 9.00 do 17.00.  

Więcej...

Turkusowy plac św. Michała w Sanoku – Marzec Mies…

16-03-2015

Turkusowy plac św. Michała w Sanoku  – Marzec Miesiącem Świadomości Raka Jajnika

Sanockie Stowarzyszenie na Rzecz Walki z Chorobami Nowotworowymi „Sanitas” jest jednym z inicjatorów pierwszych obchodów Miesiąca Świadomości Raka Jajnika w Polsce. Symbolem nowotworu jajnika jest turkusowa wstążeczka i właśnie na turkusowo rozbłyśnie kilkanaście miast w całej Polsce. Już 17&nb...

Więcej...

„Czytające Przedszkola” w PBW w Krośnie Filia w Sa…

16-03-2015

„Czytające Przedszkola” w PBW w Krośnie Filia w Sanoku

SANOK / Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Sanoku od marca 2015 r. dołączyła do kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Akcja będzie realizowana w odniesieniu do programu „Czytające Przedszkola”, który jest programem edukacyjnym prowadzonym w ramach tej kampanii.&nbs...

Więcej...
Już w najbliższą sobotę, w ramach akcji "Godzina dla Ziemi" zgaśnie światło w milionach domów oraz oświetlenie najbardziej znanych budynków na całym świecie. W sobotę, 28 marca o godz. 20.30 przyłącz się do...

 Oficjalna strona Sanoka
Wiadomości z Sanoka od Google

Strona ta ma za zadanie zebranie wszelkich wiadomości z Sanoka w jednym miejscu.
A przy okazji porównuje szybkość sanockich portali w podawaniu informacji z danego wydarzenia.

.::. Strona główna .::. Sanok wczoraj i dziś .::. Stary Sanok .::. Sanok jesienią .::. Krajobrazy .::. Obrazki z miasta .::. Sanok wiosną .::.
.::. Zdjęcia z muzeum .::. Niebo nad miastem .::. Sanok nocą .::. Sanok zimą .::. Sanok pod wodą .::. Sanok w miniaturze .::. Skansen .::.
.::. Wieści sanockie .::. Księga gości .::. Nowości .::. Linki .::. Galeria internautów .::. Panoramy .::. Kolorowe miasto .::.

Strona odwiedzona 136129 razy (od 29.10.2007)

 Copyright © by Swako