Dzisiaj mamy:  sobotę 29-11-2014, jest 03:03:59

google.pl

Dodaj do ulubionych

Serwis z pogodą chwilowo nieczynny lub wystąpiły trudności z pobraniem danych, spróbuj ponownie za chwilę - odśwież stronę.

 

Rozkład jazdy linii MKS Sanok  Nocne dyżury aptek w Sanoku  Kamera live na sanocki rynek i deptak (od esanok.pl)

Serwis z pogodą chwilowo nieczynny lub wystąpiły trudności z pobraniem danych, spróbuj ponownie za chwilę - odśwież stronę.

Więcej o pogodzie na Sanok: Onet | ICM

Aktualności z sanockich portali

eSanok.pl
SanokOnline
isanok.pl

Wojciech Blecharczyk na ostatniej prostej kampanii spotyka się z mieszkańcami miasta (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK. Na spotkaniach z mieszkańcami miasta, kończy swoją kampanię przed II turą wyborów na burmistrza Sanoka Wojciech Blecharczyk. Zapraszamy do obejrzenia materiałów filmowych. Całe wystąpienie Wojciecha Blecharczyka w oddzielnym materiale filmowym.

REKLAMA SANOK

OTRZYMALIŚMY: Ruch Narodowy w Sanoku odpowiada na zarzuty burmistrza Blecharczyka i Urzędu Miasta w Sanoku

Szanowni internauci!
Chcielibyśmy odpowiedzieć na zarzuty kierowane pod naszym adresem, ze strony burmistrza Blecharczyka i Urzędu Miasta w Sanoku:
Prawdą jest, że wysokość abonamentu w Sanoku jest niższa niż w Krośnie, czy Jaśle.

Szlagier dla Jastrzębia. Zwycięzcę wyłoniły rzuty karne. Kontuzja Vozdecky`ego

HOKEJ. Seria rzutów karnych była potrzebna do wyłonienia zwycięzcy w meczu 21. kolejki Polskiej Hokej Ligi pomiędzy JKH GKS-em Jastrzębie a Ciarko PBS Bank KH Sanok. Najazdy lepiej wykonywali zawodnicy JKH i to oni zainkasowali dwa punkty.


Gazetki Promocyjne Sanok

MARSZAŁEK ORTYL: Tadeusz Pióro zna politykę tworzenia nowych miejsc pracy. To dobry partner do współpracy (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Tadeusz Pióro na ostatniej prostej kampanii wyborczej przed niedzielną II turą wyborów na burmistrza Sanoka. Na zorganizowanej konferencji osobę Tadeusza Pióro poparł marszałek województwa podkarpackiego Władysława Ortyl.

Śmierć 22-letniego Tomasza w Londynie wstrząsnęła Markowcami i okolicą. „Płakali jak dzieci” (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Tragiczna śmierć pochodzącego z Markowiec Tomasza wstrząsnęła nie tylko rodzinną miejscowością, ale również całym powiatem. Ludzie z bliższego otoczenia 22-latka nie mogą uwierzyć w to, co się stało. – Przyjaciele Tomka zebrali się na lokalnym boisku i płakali jak dzieci, złożyli się na mszę świętą w jego intencji – mówi Maria Ambicka, sołtys Markowiec.

Radni wybrali marszałka, zarząd i prezydium sejmiku województwa podkarpackiego

SANOK / PODKARPACIE. Podczas inauguracyjnej sesji sejmiku województwa podkarpackiego, radni wybrali marszałka, zarząd oraz prezydium sejmiku. – Bierzemy pełną odpowiedzialność za sprawowaną władzę - mówił Władysław Ortyl, nowy stary marszałek województwa podkarpackiego.

Piraci drogowi, miejcie się na baczności! Wyprzedanie na skrzyżowaniu, zakręcie i setka na liczniku (FILM)

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. „Szaleniec” – tak zatytułowała film osoba, której zamontowane kamery w samochodzie zarejestrowały bardzo niebezpieczny manewr wyprzedzania w miejscowości Zahutyń. Kierowca czarnego renault złamał kilka przepisów w ruchu drogowym.

WŁASNY PRĄD DLA TWOJEGO DOMU!

Panele fotowoltaiczne – kompletne zestawy (sprzedażmontażserwis).

16-latka ukrywała się przed Policją. Funkcjonariusze odnaleźli ją w Warszawie

SANOK / WARSZAWA. Dzięki współpracy policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku oraz Komend Rejonowych Policji Warszawa IV i V zatrzymana została nieletnia, która była poszukiwana celem doprowadzenia do placówki opiekuńczo-wychowawczej.

OTRZYMALIŚMY: Otwarty list 31 przedsiębiorców

W wydaniu Tygodnika Sanockiego z dnia 28.11.2014r. zamieszczono „List otwarty przedsiębiorców do mieszkańców Sanoka”, w którym to nie mająca cywilnej odwagi, anonimowa grupa 30 przedsiębiorców oznajmia, że jest świadkiem „bardzo przykrych i niepokojących zdarzeń” jakie towarzyszą wyborom do rad oraz na stanowisko Burmistrza Miasta Sanoka.

Mikołajki w SDK

SANOK. Sanocki Dom Kultury zaprasza 8 grudnia 2014r. na godz. 18.00 wszystkie dzieci na spektakl teatralny „Przygody Koziołka Matołka” oraz od 5 grudnia br. na bajkę animowaną w wymiarze 3D „Wielka Szóstka”, pełną humoru opowieść o niezwykłej przyjaźni pomiędzy młodym geniuszem Hiro a jego robotem o wielkiej posturze i wielkim sercu, Baymaxem.

SOBOTA: Mecz z podtekstami. Sanoccy siatkarze zagrają z Błękitnymi Ropczyce TRANSMISJA NA ŻYWO

SANOK. W sobotę (29 listopada) siatkarze TSV Cellfast Sanok rozegrają mecz 9. kolejki II ligi, w którym zmierzą się z Błękitnymi Ropczyce. Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco co najmniej z kilku powodów. Warto zaznaczyć, że czterech zawodników zagra przeciwko drużynie, w której występowali w poprzednim sezonie.

Otwarcie sklepu w centrum Sanoka – „OutFit LONDON” Markowa Moda Angielska – nowa odzież i obuwie znanych producentów

Sanoczanie długo czekali na taki sklep – OutFit LONDON jest nie tylko pierwszym tego typu sklepem w Sanoku, ale również w regionie.

ZATKO: Taka jest niestety kondycja i realny poziom polskiego hokeja

- W Rumunii naszym celem był awans, który odnieśliśmy zasłużenie. Jeśli chodzi o turniej w Angers, to awans pozostawał raczej w sferze marzeń. Gdyby każdy z nas zagrał na 110 procent swoich możliwości i dopisałoby nam szczęście, to wtedy może udałoby się to osiągnąć – mówi Miroslav Zatko, obrońca Ciarko PBS Bank KH Sanok.

Zagubiono laptop. Na znalazcę czeka wysoka nagroda pieniężna!

SANOK / PODKARPACIE. Wczoraj w godzinach porannych (8-9) na odcinku ulic: Zamkowa, Żwirki i Wigury, Mickiewicza, Królowej Bony, Przemyska zagubiono laptop Lenovo V560, kolor srebrny. Dla znalazcy, właściciel przewidział wysoką nagrodę pieniężną! Kontakt: 601 401 610.

DZISIAJ: Barbórka w Sanoku! TRANSMISJA NA ŻYWO

SANOK / PODKARPACIE. Tradycyjnie obchody Święta Barbórki w Sanoku rozpoczynają się Mszą Św. w Kościele Przemienienia Pańskiego w Sanoku.  Po Mszy Św. pochód górniczy przy dźwiękach orkiestry dętej przemaszeruje na do Sanockiego Domu Kultury.

Nie bądźmy obojętni!

Choć do kalendarzowej zimy jeszcze daleko, temperatury coraz bardziej przypominają te zimowe. Policjanci apelują o pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkim, dla których niskie temperatury stanowią zagrożenie zdrowia a nawet życia.

Zamieszanie wokół cen wody i ścieków w Sanoku. Komitet burmistrza składa pozew sądowy w trybie wyborczym

SANOK. Zgodnie z oświadczeniem Urzędu Miasta w Sanoku, przepychanki związane z cenami wody i ścieków w mieście znajdą swój koniec w sądzie. Burzę wywołała ulotka rozdawana w ubiegłą niedzielę zatytułowana „Agonia Sanoka”, a także najświeższe doniesienia medialne. Miasto odpowiada na zarzuty i opublikowane informacje, a komitet burmistrza składa do sądu pozew w trybie wyborczym.

Za dużo na liczniku i samochód w rowie (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Wczorajsze opady śniegu skutkowały zdarzeniem drogowym w miejscowości Wesoła. Tam, kierujący fiatem ducato nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia.

6 GRUDNIA: Święty Mikołaj będzie rozdawał prezenty na Rynku

SANOK. 6 grudnia (sobota) wszystkie dzieci zapraszamy na Rynek, gdzie od godziny 14:00 do 16:00 będzie można spotkać Św. Mikołaja! Mikołaj przyjedzie powozem konnym i będzie rozdawał prezenty dzieciom, których rodzice skontaktują się z pomocnikiem Św. Mikołaja pod nr tel. 692 412 605.

Spotkanie Rady Dzielnicy Olchowce z mieszkańcami

SANOK / PODKARPACIE. W miniony piątek, 21 listopada br. Rada Dzielnicy Olchowce zorganizowała spotkanie z mieszkańcami. Odbyło się ono w Domu Strażaka w Olchowcach. Podczas spotkania omówiono tematy związane ze sprawami dzielnicy.

Przewodnicząca zakładowej „Solidarności”: Wypłaty w Autosanie opóźnione o blisko trzy miesiące

SANOK / PODKARPACIE. Walczący o przetrwanie Autosan boryka się z problemami związanymi z zaległymi wypłatami wynagrodzenia dla pracowników. Zdaniem Ewy Latusek, przew. zakładowej „Solidarności”, niektórzy muszą się liczyć z blisko trzymiesięcznym opóźnieniem. Sytuacja może martwić szczególnie, że zbliżają się święta.

OTRZYMALIŚMY. Jan Fuks: Dalsze uczestnictwo miasta w spółce Galeria Sanok będzie niekorzystne dla budżetu

SANOK / PODKARPACIE. Zawiązanie przez Burmistrza Sanoka Pana Wojciecha Blecharczyka spółki GALERIA Sanok dokonane zostało z naruszeniem prawa. Dalsze uczestnictwo Gminy Miasto Sanok w tej spółce jest niekorzystne dla budżetu miasta i nie jest uzasadnione ekonomicznie.

Czy polskie szkoły marnują talenty najzdolniejszych uczniów? (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Podczas 80. posiedzenia Sejmu VII kadencji, poseł Jan Rzymełka z PO zwrócił uwagę na kwestie wspierania najzdolniejszych uczniów. Wydaje się, że pytanie o to, czy polskie szkoły marnują talenty najlepszych uczniów, jest jak najbardziej aktualne. Zapraszamy do dyskusji.

Chrońmy swoją prywatność- bezpieczeństwo sieci

SANOK / PODKARPACIE. Portale społecznościowe oraz inne usługi internetowe ułatwiają nam dzielnie się informacjami z naszego codziennego życia. Kilka kliknięć umożliwia przekazanie istotnych danych o osobie oraz posiadanym majątku. Niestety takie informacje są wykorzystane przez przestępców.

DZISIAJ: XIX wystawa „Tradycje Świąt Bożego Narodzenia”

GMINA SANOK. Wójt Gminy Sanok oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku zapraszają na XIX wystawę „Tradycje Świąt Bożego Narodzenia”, która zostanie zorganizowana w klubie Górnik. Uroczyste otwarcie już w najbliższy czwartek (27.11) o godzinie 13:00.

Wojciech Pruchnicki starostą sanockim? „Sprawa powiatu sanockiego wymaga rozmów” (FILM)

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Kolejne dni przynoszą mniej lub bardziej zaskakujące informacje jeżeli chodzi „podział stanowisk” w samorządach. Ostatnio często mówi się o tym, że starostą sanockim „bez głosu” mógłby zostać Wojciech Pruchnicki. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Posła na Sejm RP Piotra Babinetza.

AKTUALIZACJA: Protesty sanockich komitetów. Będzie analiza głosów nieważnych?

SANOK. Sześć sanockich komitetów wyborczych złożyło protesty do Sądu Okręgowego w Krośnie. Autorem czterech jest KWW Wojciecha Blecharczyka – Dla Sanoka, dwóch – KWW Samorząd Ziemi Sanockiej. Komitety domagają się ponownego przeliczenia głosów oddanych na kandydatów do Rady Miasta Sanoka, ze szczególnym uwzględnieniem analizy głosów nieważnych.

Kino SDK zaprasza na film – zaproszenia rozdane!

SANOK. „Za jakie grzechy, dobry Boże?” to francuska komedia, bijąca rekordy frekwencyjne natomiast „Dzień dobry, kocham cię” to zabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji najnowsza komedia romantyczna Ryszarda Zatorskiego a „Mechaniczna pomarańcza” to film, którego premiera wywołała wielki skandal, a w wielu krajach, jego wyświetlanie było zakazane.

Dwa wymazy i do bazy! Studenci z akcją ratowania życia (FILM)

Przez najbliższe dni tj. 26 i 27 listopada fundacja DKMS przeprowadzi rejestrację potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych w Sanoku. Wykwalifikowani wolontariusze i ambasadorzy będą pobierać wymazy w Galerii De PWSZ w Sanoku. Każda zarejestrowana osoba to szansa na uratowanie komuś życia.

Zatko: Taka jest niestety kondycja i realny poziom…

28-11-2014

Zatko: Taka jest niestety kondycja i realny poziom polskiego hokeja

- W Rumunii naszym celem był awans, który odnieśliśmy zasłużenie. Jeśli chodzi o turniej w Angers, to awans pozostawał raczej w sferze marzeń. Gdyby każdy z nas zagrał na 110 procent swoich możliwości i dopisałoby nam szczęście, to wtedy może udałoby się to osiągnąć - mówi Miroslav Zatko, obrońca Ci...

Więcej...

Bezpłatna pomoc dla osób pokrzywdzonych przestępst…

28-11-2014

Bezpłatna pomoc dla osób pokrzywdzonych przestępstwem

POWIAT SANOCKI / Bezpłatną pomoc osobom pokrzywdzonym w wyniku przestępstwa oferują podmioty i organizacje pozarządowe dzięki dofinansowaniu z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Osoby pokrzywdzone przestępstwem mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy ze strony podmiotó...

Więcej...

Policjantka czytała dzieciom

28-11-2014

Policjantka czytała dzieciom

SANOK / Sanocka Policja włączyła się do akcji promującej czytanie dzieciom. Funkcjonariuszka przeczytała zgromadzonym uczniom książkę pt. „ Kraina Lodu”. Spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej nr 3 w Sanoku. Wczoraj policjanci z zespołu ds. nieletnich odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej nr...

Więcej...

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdz…

27-11-2014

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy

Powoli zbliżają się święta i w Sanoku można zobaczyć Bożonarodzeniową wystawę. W ten weekend również m.in. warsztaty i spektakl poetycki poświęcony Stachurze, Senioriada w Lesku oraz koncert DUO VIRTUOSO w Sanockim Domu Kultury. 28 listopada Nowa wystawa na dziedzińcu zamkowym SANOK /...

Więcej...

Kontuzja Dolnego wykluczy go z Mistrzostw Świata U…

27-11-2014

Kontuzja Dolnego wykluczy go z Mistrzostw Świata U20

O dużym pechu może mówić obrońca Ciarko PBS Bank KH Sanok Kamil Dolny. 19-letni obrońca ma zwichnięty bark i zerwany zaczep po starciu przy bandzie w meczu z Polonią Bytom z 14 listopada. Wszystko wskazuje, ze młody obrońca nie zdąży wykurować się na Mistrzostwa Świata U20. - Wszystko zależy co pow...

Więcej...

Chcesz mieć udział w łączeniu tysięcy? Dołącz do S…

27-11-2014

Chcesz mieć udział w łączeniu tysięcy? Dołącz do SZLACHETNEJ PACZKI!

PODKARPACIE / SZLACHETNA PACZKA ma na celu niesienie mądrej pomocy rodzinom w potrzebie. Polega na łączeniu biednych z bogatymi – ludzi potrzebujących z tymi, którzy są gotowi udzielić im wsparcia. Wolontariusze Paczki już spotkali się z potrzebującymi w ich domach w ponad 570 miejscach w Polsce,...

Więcej...

Chrońmy swoją prywatność- bezpieczeństwo sieci

27-11-2014

Chrońmy swoją prywatność- bezpieczeństwo sieci

POWIAT SANOCKI / Portale społecznościowe oraz inne usługi internetowe ułatwiają nam dzielnie się informacjami z naszego codziennego życia. Kilka kliknięć umożliwia przekazanie istotnych danych o osobie oraz posiadanym majątku. Niestety takie informacje są wykorzystane przez przestępców. Zanim coś ...

Więcej...

Koncert jesienny i kwesta w PWSZ Sanok

27-11-2014

Koncert jesienny i kwesta w PWSZ Sanok

  Tradycyjnie jesienią studenci Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku zapraszają mieszkańców miasta na „Koncert jesienny”, który odbędzie się 4 grudnia o godz. 17.00 w Galerii De PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku ul. Mickiewicza 21. Zachęcamy do spędzeni...

Więcej...

Klub Malucha już w sobotę

26-11-2014

Klub Malucha już w sobotę

Chcesz się dobrze bawić, oderwać od rzeczywistości i pomarzyć? Połamać język, polubić czytanie? Wystąpić przed publicznością na naszej scenie i brać udział w przygotowaniu przedstawienia? Strefa dla Dzieci zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym szkolnym do Klubu Malucha - w sobotę, 29 list...

Więcej...

I sesja Rady Miasta Sanoka

26-11-2014

I sesja Rady Miasta Sanoka

I Sesja Rady Miasta Sanoka VII kadencji odbędzie się w dniu 1 grudnia 2014r. o godz. 17.00 w Sali Herbowej Urzędu Miasta w Sanoku ul. Rynek 1, z porządkiem obrad: 1. Wydanie zaświadczeń o wyborze przez terytorialną komisję wyborczą. 2. Złożenie ślubowania przez radnych. 3. Wybór Przewodniczącego...

Więcej...

Uwaga na kieszonkowców

26-11-2014

Uwaga na kieszonkowców

  POWIAT SANOCKI / Sanocka policja w ostatnim czasie odnotowała kilka kradzieży kieszonkowych, które miały miejsce w autobusie. Pamiętajmy o tym, że każdy może paść ofiarą kieszonkowców. Policjanci apelują o wzmożoną czujność i przedstawiają kilka rad, które mogą zmniejszyć ryzyko kradzieży. ...

Więcej...

Cosmos Nowotaniec traci swojego trenera!

25-11-2014

Cosmos Nowotaniec traci swojego trenera!

Ze stanowiska trenera czwartoligowej drużyny piłkarskiej Cosmos Nowotaniec rezygnuje Szymon Gołda. Z ciężkim sercem rezygnuję z funkcji trenera tak wspaniałej drużyny. Powodem mojego odejścia nie są konflikty z piłkarzami, czy osobami z zarządu, z którymi zawsze łączyły mnie dobre stosunki, ale jes...

Więcej...

PK: Mistrzowie Polski bez zwycięstwa w Angers

25-11-2014

PK: Mistrzowie Polski bez zwycięstwa w Angers

Nie udała się wyprawa hokeistów Ciarko PBS Bank KH Sanok do francuskiego Angers. Sanoczanie w ostatnim meczu doznali trzeciej porażki, ulegając irlandzkiemu Belfast Giants 5:3. Hokeiści z Sanoka pierwszego gola w turnieju zdobyli 21. minucie trzeciego meczu, gdy Jordan Knox pokonał Carsena Chubak...

Więcej...

Dzieci z Akademii Piłki Nożnej ,,Orzełek’’ Bażanów…

25-11-2014

Dzieci z Akademii Piłki Nożnej ,,Orzełek’’ Bażanówka wyprowadzały piłkarzy Górnika Zabrze na boisko podczas meczu z Cracovią…

Akademia ,,Orzełek’’ działa od września tego roku. Trenuje w niej blisko 40 dzieci z Bażanówki, Zarszyna i Kostarowiec. Koordynatorem projektu oraz pomysłodawcą jest Konrad Bury Trener II Klasy Piłki Nożnej, który odbył staże trenerskie między innymi w Legii Warszawa, Cracovii Kraków, Górniku Zabrze...

Więcej...

Nietrzeźwi rodzice

25-11-2014

Nietrzeźwi rodzice

SANOK / Sanoccy policjanci podejmowali trzy interwencje wobec nietrzeźwych rodziców, którzy sprawowali „opiekę” nad swoimi dziećmi. We wszystkich przypadkach funkcjonariusze przekazali dzieci pod opiekę najbliższej rodzinie. Materiały z tych zdarzeń zostały skierowane do sądu rodzinnego. Policjanci ...

Więcej...

Wyniki wyborów do sejmiku wojewódzkiego

25-11-2014

Wyniki wyborów do sejmiku wojewódzkiego

  Podajemy oficjalne wyniki wyborów do sejmiku wojewódzkiego na obszarze Powiatu Sanockiego.   Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe: 6071 głosów SOBIERAJ Dariusz Wojciech 902 głosy POSPOLITAK Maria Halina 2 287 głosów BRIL J...

Więcej...

Rusza SZLACHETNA PACZKA 2014

25-11-2014

Rusza SZLACHETNA PACZKA 2014

Czerwone flagi, podniosła atmosfera, kilkuset wyjątkowych ludzi, wśród nich znani sportowcy i ambasadorzy Paczki, a na ich czele ks. Jacek WIOSNA Stryczek! Oznacza to, że w projekcie nadeszła wyjątkowa chwila – na stronie szlachetnapaczka.pl została otwarta baza potrzebujących rodzin – każdy może wy...

Więcej...

Pierwsze rozgrywki w Lidze Halowej w Nowosielcach …

25-11-2014

Pierwsze rozgrywki w Lidze Halowej w Nowosielcach Foto- i Videorelacja

W piątek 21 listopada 2014 roku rozegrano pierwsze mecze Piłkarskiej Ligi Halowej w Nowosielcach. Oto wyniki: Pakoszówka – Zarszyn 5 – 3 ( 3 – 3 ) Pakoszówka: Kotowski 2, Dżugan Dawid 2, Radwański Zarszyn: Pietrzkiewicz 3 Długie – Niebieszczany 3 – 4 ( 0-0 ) Długie: Koczera, Kucharski, Wójc...

Więcej...

Oficjalne wyniki do Rady Powiatu

25-11-2014

Oficjalne wyniki do Rady Powiatu

Podajemy oficjalne wyniki wyborów do Rady Powiatu Sanockiego. 1.Lista nr 1 – Komitet Wyborczy PSL: 8 027 głosów 2.Lista nr 3 – KW Prawo i Sprawiedliwość: 7 711 głosów 3.Lista nr 4 – KW Platforma Obywatelska RP: 4 198 głosów 4.Lista nr 17 – KW Zjednoczeni Samorządowcy: 4 512...

Więcej...

Podróż do gwiazd – spotkanie z astrofotografem w G…

24-11-2014

Podróż do gwiazd – spotkanie z astrofotografem w Galerii Rękodzieła Artystycznego w Zarszynie Fotorelacja i Videorelacja

ZARSZYN / W piątek 21 listopada 2014 roku w Galerii Rękodzieła Artystycznego odbyło się spotkanie z astrofotografem, Mariuszem Świętnickim. Tematem przewodnim prelekcji, która trwała około 2 godzin, było „Niebo nad Zarszynem – fotograficzna podróż przez Wszechświat”. Uczestnicy odbyli wspaniałą p...

Więcej...

Nietrzeźwi na drogach powiatu sanockiego

24-11-2014

Nietrzeźwi na drogach powiatu sanockiego

POWIAT SANOCKI / Sanoccy policjanci podejmowali interwencje na miejscu zdarzenia drogowego. Kierujący fiatem wypadł z drogi, uderzył w znak drogowy a następnie dachował. Jak się okazało był pijany. W organizmie miał ponad 3 promile alkoholu. Dzisiaj po godzinie 3 w nocy, dyżurny Policji otr...

Więcej...

Uchronić przed zamarznięciem

24-11-2014

Uchronić przed zamarznięciem

  POWIAT SANOCKI / Termometry od kilku dni wskazują coraz niższą temperaturę. Nastaje wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wychłodzenie organizmu. Policja przypomina - aby uratować komuś życ...

Więcej...

Otwarcie wystawy „Tradycje Świąt Bożego Narodzenia…

24-11-2014

Otwarcie wystawy „Tradycje Świąt Bożego Narodzenia”

SANOK / Wójt Gminy Sanok oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na uroczyste otwarcie  XIX Wystawy „Tradycje Świąt Bożego Narodzenia”, które odbędzie się 27 listopada o godzinie 13.00 w Sali klubu „Górnik” w Sanoku. Wystawę „Tradycje Świąt Bożego Narodzenia” będzie można podziwiać w Klub...

Więcej...

Pożar budynku gospodarczego w Nowosielach FOTO i V…

24-11-2014

Pożar budynku gospodarczego w Nowosielach FOTO i VIDEO

NOWOSIELCE / Wczoraj (21.11.2014) około godz. 22:40 Straż Pożarna została poinformowana o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Nowosielce. Do zdarzenia zadysponowano sześć zastępów Straży Pożarnej (3 OSP Nowosielce, 2 PSP Sanok oraz OSP Długie). Po przybyciu na miejsce ratowników obiekt by...

Więcej...

Odpowie za uszkodzenie bankomatu

21-11-2014

Odpowie za uszkodzenie bankomatu

SANOK / 22-letni mieszkaniec Sanoka odpowie za uszkodzenie bankomatu. Incydent został zarejestrowany przez monitoring. Sprawcy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło na początku listopada br. na ulicy Kościuszki w Sanoku. Bank złożył zawiadomienie o zniszczeniu bankomatu, ...

Więcej...

Uczniowie z wizytą u sanockich policjantów

21-11-2014

Uczniowie z wizytą u sanockich policjantów

SANOK / Sanockich policjantów odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku. Spotkanie odbyło się w ramach „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości”. Była to okazja dla młodych ludzi, aby z bliska przyjrzeć się pracy policjantów oraz poznać elementy wyposażenia służbowego. Sanoccy poli...

Więcej...

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdz…

20-11-2014

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy

Pogoda robi się typowo zimowa, ale nawet listopadowe wieczory można spędzić interesująco. Młodszym polecam kilka intersujących wystaw prac malarskich oraz fotografii, zaś starszym osobom, zwłaszcza tym po 50, Ustrzycką Senioriadę. Wielbiciele Andy'ego Warhola nie powinni ominąć II edycji Crazy Girls...

Więcej...

Sanok gra o Super Finał - zapowiedź Pucharu Kontyn…

20-11-2014

Sanok gra o Super Finał - zapowiedź Pucharu Kontynentalnego

W piątek we francuskim mieście Angers mistrz Polski Ciarko PBS Bank KH Sanok rozpocznie walkę o awans do turnieju finałowego Pucharu Kontynentalnego. Po zmianach w systemie tych rozgrywek wywalczyć promocję jest nieco łatwiej niż wcześniej, ale polskiemu klubowi jeszcze nigdy nie udało się osiągnąć ...

Więcej...

Uwaga na włamania do mieszkań

20-11-2014

Uwaga na włamania do mieszkań

POWIAT SANOCKI / Podczas minionego tygodnia, na terenie Sanoka miały miejsce dwa włamania do mieszkań. Sprawcy tych zdarzeń wykorzystywali nieobecność domowników. W obu opisanych przypadkach doszło do siłowego wyłamania wkładek zamków w drzwiach wejściowych. W trosce o bezpieczeństwo miesz...

Więcej...

Spotkanie policjantów z uczniami

20-11-2014

Spotkanie policjantów z uczniami

  POWIAT SANOCKI / Policjanci z zespołu ds. nieletnich odwiedzili uczniów szkół podstawowych. Funkcjonariusze omówili podstawowe zasady bezpieczeństwa. Spotkania odbyły się w ramach prowadzonych programów prewencyjnych   W miniony wtorek, w ramach prowadzonych programów prewencyjnych,...

Więcej...

Młoda Sanocka Filharmonia zaprasza na „Koncert Jes…

20-11-2014

Młoda Sanocka Filharmonia zaprasza na „Koncert Jesienny”

Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. oraz Społecznej Szkoły Muzycznej II st. serdecznie zapraszają wszystkich miłośników muzyki w dniu 20 listopada (czwartek) o godz. 17.00  na  KONCERT JESIENNY.

Więcej...

Zakończenie instalacji przeciwpożarowej w trzech o…

20-11-2014

Zakończenie instalacji przeciwpożarowej w trzech obiektach sanockiego Skansenu

Zakończono realizację zadania pn. "Wykonanie instalacji systemu alarmowego sygnalizacji pożaru i włamania w obiektach Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu Rozwój infrastruktury kultury, priorytet Infrastruktura kultu...

Więcej...

Muzyczne podróże w Sanockim Domu Kultury

20-11-2014

Muzyczne podróże w Sanockim Domu Kultury

Sanocki Dom Kultury zaprasza na koncert DUO VIRTUOSO, który odbędzie się 30 listopada 2014 roku o godzinie 18.00. Bezpłatne wejściówki do odebrania w SDK.

Więcej...

Stare Dobre Małżeństwo w Sanoku

20-11-2014

Stare Dobre Małżeństwo w Sanoku

Stare Dobre Małżeństwo wystąpi w Sanockim Domu Kultury 20 listopada 2014 roku o godzinie 18.00. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Dotacja dla bibliotek Gminnego Ośrodka Kultury

20-11-2014

Dotacja dla bibliotek Gminnego Ośrodka Kultury

Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku pozyskał dotację na zakup nowości wydawniczych do bibliotek, w tym lektur szkolnych w ramach Programu Biblioteki Narodowej –„ Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnych – Priorytet 2.”   Całko...

Więcej...
SANOK. W najbliższy poniedziałek odbędą się inauguracyjne sesje Rady Miasta i Rady Powiatu nowej kadencji. Radni złożą ślubowania i wybiorą wybiorą przewodniczących. Być może poznamy też nowego starostę...

 Oficjalna strona Sanoka
Wiadomości z Sanoka od Google

Strona ta ma za zadanie zebranie wszelkich wiadomości z Sanoka w jednym miejscu.
A przy okazji porównuje szybkość sanockich portali w podawaniu informacji z danego wydarzenia.

.::. Strona główna .::. Sanok wczoraj i dziś .::. Stary Sanok .::. Sanok jesienią .::. Krajobrazy .::. Obrazki z miasta .::. Sanok wiosną .::.
.::. Zdjęcia z muzeum .::. Niebo nad miastem .::. Sanok nocą .::. Sanok zimą .::. Sanok pod wodą .::. Sanok w miniaturze .::. Skansen .::.
.::. Wieści sanockie .::. Księga gości .::. Nowości .::. Linki .::. Galeria internautów .::. Panoramy .::. Kolorowe miasto .::.

Strona odwiedzona 115857 razy (od 29.10.2007)

 Copyright © by Swako