Dzisiaj mamy:  piątek 31-10-2014, jest 05:41:44

google.pl

Dodaj do ulubionych

Dziś, piątek 2°C Całkowite zachmurzenie
Wschód słońca: 06:17
Zachód słońca: 16:11
1027 hPa
4 km/h
0,0 mm
Godz. 1-7  Całkowite zachmurzenie
Godz. 7-13  Duże zachmurzenie
Godz. 13-19  Duże zachmurzenie
Godz. 19-1  Zachmurzenie umiarkowane

 

Rozkład jazdy linii MKS Sanok  Nocne dyżury aptek w Sanoku  Kamera live na sanocki rynek i deptak (od esanok.pl)

Jutro, sobota 8°C Zachmurzenie umiarkowane
Wschód słońca: 06:19
Zachód słońca: 16:09
1026 hPa
4 km/h
0,0 mm
Godz. 1-7  Zachmurzenie umiarkowane
Godz. 7-13  Zachmurzenie umiarkowane
Godz. 13-19  Prawie bezchmurnie
Godz. 19-1  Zachmurzenie umiarkowane

Więcej o pogodzie na Sanok: Onet | ICM

Aktualności z sanockich portali

eSanok.pl
SanokOnline
isanok.pl

Ogromny maszt spędza sen z powiek mieszkańcom Posady. Czy grozi im niebezpieczne dla zdrowia promieniowanie? (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Na terenie Rejonu Energetycznego w Sanoku powstał wysoki na 45 metrów maszt. Mieszkańcy Posady zaniepokoili się perspektywą życia w pobliżu obiektu emitującego groźne dla zdrowia promieniowanie. Czy faktycznie jest się o co bać? Zobacz materiał filmowy.

REKLAMA SANOK

DZISIAJ: Konwencja Wyborcza Prawa i Sprawiedliwości w Sanoku

Komitet Powiatowy Prawa i Sprawiedliwości w Sanoku zaprasza na Powiatową Konwencję Wyborczą Prawa i Sprawiedliwości, która odbędzie się w dniu 30 października br. o godzinie 17.00 w Klubie Górnik w Sanoku przy ul. Grzegorza 2.

Zachowują pamięć o leśnych cmentarzach

Groby istnieją nie tylko na parafialnych i komunalnych nekropoliach. W podkarpackich lasach jest również wiele miejsc pochówków sprzed lat. Przed Świętem Zmarłych są one porządkowane, pojawiają się na nich znicze, a w niektórych nadleśnictwach organizowane są leśne Zaduszki.


Gazetki Promocyjne Sanok

Chrześcijanie nie powinni obchodzić Halloween

Tytuł tego artykułu właściwie nie jest prawdziwy. Jest w nim zawarte pobożne życzenie. Chrześcijanie, niestety, coraz częściej obchodzą to „święto”, które ani nie jest świętem, ani też nie da się pogodzić z wiarą w Chrystusa. W naszym kraju Halloween jest nowym zwyczajem, jeszcze niezakorzenionym.

W przyszłym roku nową drogą z Zarszyna do Odrzechowej

Pięciokilometrowy odcinek Zarszyn – Odrzechowa zostanie wyremontowany. Projekt Powiatu Sanockiego jest na pierwszym miejscu listy rankingowej tzw. schetynówek. To oznacza, że w przyszłym roku kierowcy pojadą nową drogą.

„Zielona energia” zastąpi nam węgiel? (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. „Rola samorządu i społeczności lokalnej w realizacji polityki klimatycznej Unii Europejskiej” to temat konferencji naukowej zorganizowanej wspólnie przez Urząd Miasta Sanoka, Uniwersytet Warszawski, Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Sanoku

Drugi raz odpowie za kierowanie pod wpływem alkoholu

Wczoraj brzozowscy policjanci udaremnili dalszą jazdę pijanemu kierowcy opla vectry. 29-latek miał 3 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna już raz odpowiadał za podobne przestępstwo, jednak zlekceważył sądowy wyrok zakazu prowadzenia pojazdów

​Halloween: dobra zabawa czy amerykańskie „święto dziczyzny”?​ (FILM, SONDA)

Nazwa Halloween pochodzi od angielskiego „All Hallows’ Eve” czyli wigilia Wszystkich Świętych obchodzona w wielu krajach 31 października. Zdaniem naszych przodków to właśnie w tę noc zaciera się granica między światem żywych, a światem umarłych.

11-letni żartowniś postawił na nogi wszystkie służby ratunkowe. Sprawa trafi do sądu rodzinnego

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci ustalili sprawcę fałszywego alarmu o wypadku w Humniskach. Jego „żart” postawił na nogi wszystkie służby ratunkowe. Na miejsce został skierowany również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zgłaszającym okazał się 11-letni mieszkaniec Humnisk.

Czas na kręgle! Wejściówki do Bowling Club w Sanoku rozdane

SANOK / PODKARPACIE. Nie chcesz nudzić się w domu w długie jesienne wieczory? Wybierz się do Bowling Club w Sanoku. Zaproś znajomych i zagraj w kręgle. A wejściówkę możesz zgarnąć w zabawie, którą organizuje dla Państwa nasz portal.

Sieć wodociągowa dla mieszkańców Poraża, Morochowa i osiedla Leska Góra w Zagórzu (FILM)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Gmina Zagórz realizuje kolejną ważną dla lokalnej społeczności inwestycję. Tym razem, pozyskane środki zewnętrzne pozwolą wybudować sieć wodociągową w Porażu, części Morochowa oraz na zagórskim osiedlu Leska Góra. Zakończenie prac zaplanowano na pierwszą połowę 2015 roku.

Komunikacja miejska na Wszystkich Świętych. Sprawdź rozkład jazdy autobusów

SANOK / PODKARPACIE. Listopad to miesiąc szczególny dla pamięci o naszych bliskich, którzy odeszli. W tym miesiącu częściej odwiedzamy cmentarze, a dniem szczególnym jest Wszystkich Świętych. Urząd Miasta Sanoka zadbał o odpowiednie przygotowanie sanockich nekropolii na ten czas

Rusza kolejna Akademia Przyszłości (ZDJĘCIA)

Punktualnie o godzinie 9:00, 25 października 2014 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku uroczyście rozpoczęliśmy VI edycję programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI – Stowarzyszenia WIOSNA.

Redaktor naczelny Tygodnika Sanockiego: Nie dbam o opinię tych panów. Dla mnie liczy się praca dla Sanoka

SANOK / PODKARPACIE. Marian Struś, redaktor naczelny Tygodnika Sanockiego odpowiada radnym Romanowi Babiakowi i Wojciechowi Pruchnickiemu, którzy w liście do internautów analizują i oceniają pracę dziennikarza.

PWSZ SANOK: Dzisiaj spotkanie z prof. Krystyną Iglicką-Okólską. O demografii i emigracji

SANOK / PODKARPACIE. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z prof. Krystyną Iglicką-Okólską, którego tematem będzie sytuacja demograficzna w Polsce oraz zagrożenia związane z emigracją.

Koncert ZTL „SANOK”

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki Dom Kultury zaprasza na koncert w wykonaniu Zespołu Tańca Ludowego „SANOK”, który odbędzie się już dzisiaj tj. 30 października br. o godz. 19.00. Gościnnie wystąpi Kapela Kamraty. Wstęp wolny.

Harcmistrzyni, sportowiec i duchowny. Zasłużeni dla Powiatu Brzozowskiego (FILM)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Anna Mazur, Andrzej Kędra i ks. Tomasz Nogaj uhonorowani zostali tytułem „Zasłużeni dla Powiatu Brzozowskiego”. Komendantka brzozowskiego Hufca Związku Harcerstwa Polskiego, trener ju-jitsu i ksiądz misjonarz

Burmistrz pod ostrzałem radnych opozycji. „Chcemy pokazać mieszkańcom prawdę o sanockiej rzeczywistości”

SANOK / PODKARPACIE. Radni Roman Babiak i Wojciech Pruchnicki wystosowali pismo do internautów zawierające kolejne zarzuty wobec działalności burmistrza Sanoka Wojciecha Blecharczyka. Oprócz odezwy do mieszkańców, radni opozycji informują również o zawiadomieniu złożonym w prokuraturze.

Unia Oświęcim – Ciarko PBS Bank KH Sanok 0:2. Pierwsze zwycięstwo na wyjeździe

SANOK / PODKARPACIE. Mistrzowie Polski pokonali na wyjeździe Unię Oświęcim 2:0 w meczu 13. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Sanoczanie odnieśli pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w obecnym sezonie. Bramki zdobyli David Turoň i Mike Danton.

POWIAT SANOK: Do wielu lekarzy w tym roku się już nie dostaniesz. Do kardiologa zapisy na marzec w roku 2015

POWIAT SANOK. Kolejki do lekarzy specjalistów to niestety w naszym  kraju norma. Nie inaczej jest w Sanoku. Do wielu z nich w tym roku nie prowadzone są już zapisy. Najdłużej trzeba czekać na wizytę u kardiologa. Pacjenci zapisywani są na marzec 2015 roku.

OŚWIADCZENIE ws. finansowania brzozowskiej onkologii

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W związku z nagminnie pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi finansowania działań rozwojowych brzozowskiej onkologii – jako osoba najbardziej zorientowana i obeznana w temacie – informuję jak wygląda stan faktyczny.

JUŻ DZIŚ DODAJ OFERTĘ ANDRZEJKOWĄ!

Gdzie spędzić Andrzejki? – na pytanie, które nurtuje niemal każdego, znamy odpowiedź! – W Państwa restauracji, lokalu, pubie, czyli na organizowanej przez Państwa imprezie Andrzejkowej!

Droga Krzyżowa za zmarłych w Międzybrodziu. Zakończenie przy nowym krzyżu na cmentarzysku cholerycznym

MIĘDZYBRODZIE / PODKARPACIE. Korzystając z zapowiadanej na pierwsze dni listopada pięknej jesiennej pogody zapraszamy do udziału w modlitwie za zmarłych w uroczym międzybrodzkim plenerze. W niedzielę 2 listopada br. w Dzień Zaduszny o godz. 14:30 na placu przy cerkiewce rozpocznie się nabożeństwo Drogi Krzyżowej

Podkarpacka Policja wspiera bieszczadzkie samorządy. Auta dla gminy Baligród oraz Cisna (FILM, ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Dwa policyjne samochody, które zakończyły już swoją „służbę” dla Policji, zostały przekazane dwóm gminom powiatu leskiego, gdzie dalej będą służyć mieszkańcom. Wójt gminy Cisna odebrała kluczyki do daewoo lanosa, wójt gminy Baligród do opla astry.

Znamy terminarz Pucharu Kontynentalnego we Francji. Finał w Sanoku?

SANOK / PODKARPACIE. Poznaliśmy dokładny terminarz trzeciej rundy Pucharu Kontynentalnego, która zostanie rozegrana we francuskim Angers. Mistrzowie Polski Ciarko PBS Bank KH Sanok rozpoczną zmagania od spotkania z gospodarzami. Działacze sanockiego klubu złożyli aplikacje o organizację turnieju finałowego, jeśli do niego awansują.

„Razem na rzecz edukacji zawodowej” – fotorelacja z konferencji w Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sanoku (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sanoku została zorganizowana konferencja nt. „Razem na rzecz edukacji zawodowej”, która była odpowiedzią placówki na ogłoszony przez MEN rok szkolny 2014/2015, jako „Rok Szkoły Zawodowców”.

Na termometrach poniżej zera. Bezdomni zagrożeni wychłodzeniem. Nie bądźmy obojętni!

SANOK / PODKARPACIE. Termometry od kilku dni wskazują coraz niższą temperaturę. Nastaje wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wychłodzenie organizmu. Policja przypomina – aby uratować komuś życie wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 997.

Uroczyste otwarcie „Szlaku Ku Pamięci” w Tarnawie Górnej (ZDJĘCIA)

TARNAWA GÓRNA / PODKARPACIE. Tarnawie Górnej nastąpiło uroczyste otwarcie ścieżki dydaktycznej pod nazwą: „Szlak Ku Pamięci”. Oferta turystyczna tej miejscowości wzbogaciła się zatem o nową atrakcję w postaci pięknie wytyczonej i uzbrojonej w tablice informacyjne ścieżki przyrodniczo – historycznej.

O obwodnicy Sanoka „z pierwszej ręki” (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Sukcesy mają wielu ojców. Prawda ta znana jest nie od dziś. W ostatnich tygodniach, od lewa do prawa, za sukces uważa się ogłoszenie przetargu na projektowanie i budowę południowej obwodnicy miasta Sanoka. I choć długo sanoczanie czekali na tę chwilę, to sukces jest to niewątpliwy.

AKTUALIZACJA: Sanoczanie dużo lepsi od lidera z Jastrzębia. Mecz walki w Arenie zakończony zwycięstwem gospodarzy 4:1 (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Mistrzowie Polski nie dali szans liderowi Polskiej Hokej Ligi, zespołowi JKH GKS Jastrzębie wygrywając 4:1 w spotkaniu 12. kolejki. Był to mecz walki, w którym często dochodziło do twardych starć. Sanoczanie odnieśli ósme zwycięstwo w ósmym pojedynku przed własną publicznością.

Zdecydował jeden błąd

29-10-2014

Zdecydował jeden błąd

- To, co dzisiaj zobaczyłem nie miało nic wspólnego z hokejem. To był raczej cyrk - tymi słowami Miroslav Fryčer, trener sanoczan, opisał dzisiejszą konfrontacje z Unią Oświęcim. Jego podopieczni pokonali biało-niebieskich 2:0.     Oświęcimscy kibice, którzy zdecydowali się obejrzeć d...

Więcej...

Znamy terminarz Pucharu Kontynentalnego we Francji…

29-10-2014

Znamy terminarz Pucharu Kontynentalnego we Francji

Poznaliśmy dokładny terminarz trzeciej rundy Pucharu Kontynentalnego, która zostanie rozegrana we francuskim Angers. Mistrzowie Polski Ciarko PBS Bank KH Sanok rozpoczną zmagania od spotkania z gospodarzami. Działacze sanockiego klubu złożyli aplikacje o organizację turnieju finałowego, jeśli do nie...

Więcej...

KONKURS - do wygrania Koszulka Ciarko PBS Bank Klu…

29-10-2014

KONKURS - do wygrania Koszulka Ciarko PBS Bank Klub Hokejowy Sanok z podpisami zawodników - KONKURS

***KONKURS******KONKURS*** UWAGA UWAGA!!! Sklep Hokejowy hokejomania.pl jest oficjalnym dystrybutorem Gadżetów Ciarko PBS Bank Klub Hokejowy Sanok. Z tego powodu mamy dla Was KONKURS. Do wygrania Koszulka Meczowa Ciarko PBS Bank Klub Hokejowy Sanok - Z własnym numerem oraz nazwiskiem i podpisami za...

Więcej...

Organizacja na Wszystkich Świętych

29-10-2014

Organizacja na Wszystkich Świętych

Listopad to miesiąc szczególny dla pamięci o naszych bliskich, którzy odeszli. W tym miesiącu częściej odwiedzamy cmentarze, a dniem szczególnym jest Wszystkich Świętych. Urząd Miasta Sanoka zadbał o odpowiednie przygotowanie sanockich nekropolii na ten czas (tak jak robi to przez cały rok). Mie...

Więcej...

Spotkanie z Prof. Iglicką-Okólską

29-10-2014

  Serdecznie zapraszamy na spotkanie z prof. Krystyną Iglicką - Okólską  na temat sytuacji demograficznej w Polsce oraz zagrożeń związanych z emigracją. Prof. Iglicka-Okólska jest Członkiem Komitetu Badań nad Migracjami i Komitetu Nauk Demograficznych Wydziału I Polskiej Akademii Nauk....

Więcej...

Rusza kolejna Akademia Przyszłości

29-10-2014

Rusza kolejna Akademia Przyszłości

Punktualnie o godzinie 9:00, 25 października 2014 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku uroczyście rozpoczęliśmy VI edycję programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI - Stowarzyszenia WIOSNA.W sanockiej edycji tutorzy będą mieli pod opieką trzydziestkę małych studentów AKADEMII.Dzieci ...

Więcej...

Bieszczadzki Raport Tygodniowy – wyprawa poszukiwa…

29-10-2014

Bieszczadzki Raport Tygodniowy – wyprawa poszukiwawcza w Bieszczadach

W minioną niedzielę, 26 października ratownicy GOPR-u zostali poproszeni przez Komendę Miejską w Ustrzykach Dolnych o odnalezienie mężczyzny lat 48, który wyszedł z Ośrodka w Arłamowie i udał się w góry. Goprowcy odnaleźli poszukiwanego całego i zdrowego w Wołosatym. W tym samym dniu ratownicy od...

Więcej...

Uchronić przed zamarznięciem

29-10-2014

Uchronić przed zamarznięciem

POWIAT SANOCKI / Termometry od kilku dni wskazują coraz niższą temperaturę. Nastaje wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wychłodzenie organizmu. Policja przypomina - aby uratować komuś życie wysta...

Więcej...

Przegląd "Złota Baletka"

29-10-2014

Przegląd "Złota Baletka"

Wójt Gminy Sanok oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na VII Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych "Złota Baletka", który odbędzie się 30 października (czwartek) o godz. 9.00 w sali WDK w Pakoszówce. Serdecznie zapraszamy!  

Więcej...

Pożar budynku gospodarczego w Jaćmierzu FOTO

29-10-2014

Pożar budynku gospodarczego w Jaćmierzu FOTO

JAĆMIERZ / W niedzielę, 26 października 2014 roku spłonął budynek gospodarczy w miejscowości Jaćmierz. Przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Na szczęście nikt nie ucierpiał. W gaszeniu brały udział dwa samochody OSP Jaćmierz, samochód JRG Sanok, samochód OSP Długie, jednostki OSP Ba...

Więcej...

IV Spotkania Beskidzkie Fotorelacja

29-10-2014

IV Spotkania Beskidzkie Fotorelacja

„…I Beskid jest cały czerwony Od końca swego do końca Październik czarodziej kolorów Pędzlami liście potrąca …”                                ...

Więcej...

Chaos Engine Research, The Human Trip i Silent Jes…

29-10-2014

Chaos Engine Research, The Human Trip i Silent Jester - 31 października zagrają w Sanoku w klubie Rudera

W najbliższy piątek, 31 października w klubie Rudera w Sanoku odbędzie się koncert zespołów Chaos Engine Research z Częstochowy, The Human Trip z Mielca oraz Silent Jester z Rzeszowa. Impreza pod szyldem Halloween Party będzie okazją do zapoznania się materiałem pochodzącym z debiutanckiego krążka C...

Więcej...

Zwiększ swoją szansę na wygraną! Rozpocznij kampan…

28-10-2014

Zwiększ swoją szansę na wygraną! Rozpocznij kampanię wyborczą z naszymi portalami

Wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami, a kandydaci i ich komitety wyborcze starają się jak najlepiej wykorzystać ten czas i zaprezentować się wyborcom. Jeżeli bierzesz udział w wyborach samorządowych w powiecie i gminach Sanoka, zapraszamy do współpracy. Nasze portale wyborcze pozwolą Ci ...

Więcej...

Jubileusz 90-lecia KGW Jaćmierz

28-10-2014

Jubileusz 90-lecia KGW Jaćmierz

Dnia 26 października 2014r. Koło Gospodyń Wiejskich w Jaćmierzu obchodziło 90-lecie swojego istnienia. Na uroczystość przybyło wielu znamienitych gości, a wśród nich: Alicja Wosik – Wicewojewoda Podkarpacki, Roman Piłat – Prezes Regionalnego Związku Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych w Krośnie,...

Więcej...

Gmina Zarszyn „Przyjazną Polską 2014”

28-10-2014

Gmina Zarszyn „Przyjazną Polską 2014”

W bieżącym roku Gmina Zarszyn wzięła udział w I edycji programu „Przyjazna Polska” oraz dodatkowej certyfikacji tematycznej „Kraina Turystyki i Przygody”. Gmina przeszła pozytywnie przez szereg różnych procedur certyfikacyjnych oraz spełniła wymogi regulaminowe, w związku z czym decyzją Kapituły pro...

Więcej...

Zakończenie projektu „Świetlica – centrum rozwoju …

28-10-2014

Zakończenie projektu „Świetlica – centrum rozwoju turystyki w Gminie Besko” Foto i Videorelacja

BESKO / W sobotę, 25 października 2014 roku Ludowy Klub Sportowy „Przełom Besko” zakończył realizację projektu pn. „Świetlica - centrum rozwoju turystyki w Gminie Besko”. Przedsięwzięcie współfinansowała Szwajcaria w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europ...

Więcej...

Akcja „Znicz 2014”

27-10-2014

Akcja „Znicz 2014”

POWIAT SANOCKI / Od 31 października Policja będzie prowadzić wzmożone działania pod kryptonimem "Znicz 2014". Akcja potrwa do 3 listopada. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie w tych dniach szczególnej ostrożności i zastosowanie się do znaków oraz poleceń wydawanych prz...

Więcej...

Wernisaż prac Beaty Bigaj w BWA w Sanoku

27-10-2014

Wernisaż prac Beaty Bigaj w BWA w Sanoku

BWA Galeria Sanocka zaprasza:   BEATA BIGAJ więzi   wernisaż: 07 listopada 2014r. godz. 18:00 wystawa trwa do 05.12.2014r.     "Jak podsumować krótkim tytułem to, co zajmowało wiele godzin ostatnich kilku lat mojej pracy malarskiej? Obrazy są dla mnie nośnikiem emocji,...

Więcej...

O cmentarzach wojskowych z okresu I wojny światowe…

27-10-2014

O cmentarzach wojskowych z okresu I wojny światowej – seminarium w Mymoniu

GMINA BESKO / MYMOŃ / W dniu 26 października 2014 roku w Sali Domu Strażaka w Mymoniu odbyła się prelekcja na temat: „Cmentarze wojskowe z okresu I wojny światowej w rejonie Beskidu Niskiego i Pogórza Karpackiego”. Spotkanie prowadził przewodnik karpacki, historyk-amator, autor wielu przewodników i ...

Więcej...

W podróży po najdawniejszych dziejach Zarszyna i o…

27-10-2014

W podróży po najdawniejszych dziejach Zarszyna i okolic Fotorelacja

ZARSZYN / W piątek 24 października 2014 roku w Galerii Rękodzieła Artystycznego w Zarszynie odbyło się spotkanie z pracownikiem Muzeum Historycznego w Sanoku, archeologiem Piotrem Kotowiczem. Tematem wykładu były najdawniejsze dzieje Zarszyna i okolic. Pan Kotowicz w ciekawy i rzeczowy sposób op...

Więcej...

Zabójcze przewagi Mistrza Polski Fotorelacja

27-10-2014

Zabójcze przewagi Mistrza Polski Fotorelacja

Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok w niedzielny wieczór pokonali dotychczasowego lidera PHL drużynę JKH GKS Jastrzębie 4:1. Sanoczanie trzy z czterech goli zdobyli w liczebnej przewadze i tym samym przerwali passę siedmiu zwycięstw z rzędu drużyny ze Śląska. Pierwsze dziesięć minut starcia mistr...

Więcej...

Szarotka Nowosielce - Nelson Polańczyk 3:0 Foto

27-10-2014

Szarotka Nowosielce - Nelson Polańczyk 3:0 Foto

NOWOSIELCE / W niedzielę (26.10) na stadionie w Nowosielcach odbył się mecz pomiędzy Szarotką Nowosielce a  drużyną z Polańczyka. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy, 3:0. Poniżej prezentujemy fotorelację z meczu.   Galeria: Tu

Więcej...

LKS Długie - LKS Zarszyn 4:0 FOTO

27-10-2014

 LKS Długie - LKS Zarszyn 4:0 FOTO

DŁUGIE / W niedzielę (26.10) na stadionie w Długiem odbył się mecz pomiędzy LKS Długie a  LKS Zarszyn. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 4:0. Poniżej prezentujemy fotorelację z meczu.   Galeria: Tu

Więcej...

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

27-10-2014

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

W miniony weekend września została rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań drużyn z naszego regionu. IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka Kolejka 13 - 25-26 października LKS Skołoszów 2-2 Przełom Besko 26 października,...

Więcej...

Spotkania, które mogą zdecydować o grze w Pucharze…

24-10-2014

Spotkania, które mogą zdecydować o grze w Pucharze Polski

Dwa weekendowe spotkania mogą zadecydować, czy hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok zagrają w turnieju finałowym Pucharu Polski. W piątek sanoccy zawodnicy zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z GKS Tychy (18:30, transmisja w TVP Sport), a w niedziele na własnym lodowisku skrzyżują kije z JKH GKS Jastrzę...

Więcej...

Podziękowania dla sanockich kibiców

24-10-2014

Podziękowania dla sanockich kibiców

Zarząd klubu Ciarko PBS Bank KH Sanok chciałby podziękować wszystkim kibicom, którzy przyjechali do Braszowa wspierać sanockich hokeistów. Jesteśmy przekonani, że Wasza obecność i doping w Rumunii przyczynił się do awansu naszego zespołu. Dziękujemy i do zobaczenia we Francji. Ciarko PBS Bank KH...

Więcej...

Trener Ciarko PBS Bank KH Sanok: Jesteśmy zespołem…

24-10-2014

Trener Ciarko PBS Bank KH Sanok: Jesteśmy zespołem z charakterem

Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok pokonali w ostatnim meczu Coronę Braszów 4:3 i wywalczyli awans do trzeciej rundy Pucharu Kontynentalnego. - To był dla nas bardzo ważny turniej, dlatego awans świetnie smakuje - nie ukrywał Miroslav Fryčer.   Jego podopieczni rozpoczęli turniej od pewnej w...

Więcej...

Awans Mistrza Polski do półfinału Pucharu Kontynen…

24-10-2014

Awans Mistrza Polski do półfinału Pucharu Kontynentalnego!

Po ciekawym i bardzo emocjonującym do ostatniej syreny meczu hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok pokonali ASC Corona 2010 Braszów 4:3 i awansowali do półfinału Pucharu Kontynentalnego, który zostanie rozegrany w listopadzie we francuskim Angers. - Jestem bardzo szczęśliwy z awansu do półfinału...

Więcej...

PK: Wysokie zwycięstwo Sanoka z Dab.Docler Dunajva…

24-10-2014

PK: Wysokie zwycięstwo Sanoka z Dab.Docler Dunajvaros

Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok pokonali 6:2 Dab.Docler Dunajvaros w pierwszym meczu Pucharu Kontynentalnego rozgrywanego w rumuńskim Braszowie. Pięć z sześciu bramek zdobył kanadyjski atak sanockiego zespołu. Sanoczanie słabo rozpoczęli i już w drugiej minucie stracili gola za sprawą Nathana M...

Więcej...

PK: Napór w trzeciej tercji nie wystarczył

24-10-2014

PK: Napór w trzeciej tercji nie wystarczył

W drugim spotkaniu w ramach Pucharu Kontynentalnego hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok przegrali z HK Priżma Ryga 3:2. Jutro sanoczanie zmierzą się z gospodarzami ASC Corona Braszów. Ciarko PBS Bank KH Sanok - HK Priżma Ryga 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)   Bramki: 1:0 Knox - Danton, Zapała 1:...

Więcej...

Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny…

24-10-2014

Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"

POLSKA / Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społec...

Więcej...

„Dzieci i młodzież w świecie nowych technologii- w…

24-10-2014

„Dzieci i młodzież w świecie nowych technologii- współczesne zagrożenia”

SANOK / Komenda Powiatowa Policji w Sanoku przy współpracy ze Starostwem Powiatowym oraz Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Sanoku zorganizowała konferencję naukową dla dyrektorów, pedagogów oraz przedstawicieli instytucji, których praca jest związana z zapewnieniem bezpieczeństwa dzieci i młodzie...

Więcej...

Piesza ranna w wypadku

24-10-2014

Piesza ranna w wypadku

SANOK / Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ulicy Lipińskiego w Sanoku. Kierujący oplem stracił panowanie nad pojazdem i potrącił idącą chodnikiem kobietę. Piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Kierujący był trzeźwy.   Najprawdopodobniej...

Więcej...

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskic…

24-10-2014

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Już 25 i 26 października 2014 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu. IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka Kolejka 13 - 25-26 października   LKS Skołoszów - Przełom Besko ...

Więcej...

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdz…

23-10-2014

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy

Zbliża się weekend i zamiast w domu, można spędzić go na podziwianiu dziecięcych i młodzieżowych występów w Ustrzykach Dolnych, na uczestniczeniu w rodzinnych warsztatach w Cisnej lub na przypominaniu sobie repertuaru Anny Jantar w Sanockim Domu Kultury. I niech nie zraża nas pogoda, bo a nuż słonec...

Więcej...
SANOK. Komitet Wyborczy Wyborców Alicji Wosik „Rozwój“ jako pierwszy zaprezentował spot wyborczy swojej kandydatki na burmistrza.

 Oficjalna strona Sanoka
Wiadomości z Sanoka od Google

Strona ta ma za zadanie zebranie wszelkich wiadomości z Sanoka w jednym miejscu.
A przy okazji porównuje szybkość sanockich portali w podawaniu informacji z danego wydarzenia.

.::. Strona główna .::. Sanok wczoraj i dziś .::. Stary Sanok .::. Sanok jesienią .::. Krajobrazy .::. Obrazki z miasta .::. Sanok wiosną .::.
.::. Zdjęcia z muzeum .::. Niebo nad miastem .::. Sanok nocą .::. Sanok zimą .::. Sanok pod wodą .::. Sanok w miniaturze .::. Skansen .::.
.::. Wieści sanockie .::. Księga gości .::. Nowości .::. Linki .::. Galeria internautów .::. Panoramy .::. Kolorowe miasto .::.

Strona odwiedzona 107198 razy (od 29.10.2007)

 Copyright © by Swako