Dzisiaj mamy:  czwartek 18-12-2014, jest 21:10:26

google.pl

Dodaj do ulubionych

Dziś, czwartek 3°C Całkowite zachmurzenie
Wschód słońca: 07:22
Zachód słońca: 15:32
1015 hPa
16 km/h
0,0 mm
Godz. 1-7  Całkowite zachmurzenie
Godz. 7-13  Całkowite zachmurzenie
Godz. 13-19  Duże zachmurzenie
Godz. 19-1  Całkowite zachmurzenie

 

Rozkład jazdy linii MKS Sanok  Nocne dyżury aptek w Sanoku  Kamera live na sanocki rynek i deptak (od esanok.pl)

Jutro, piątek 7°C Całkowite zachmurzenie, deszczowo
Wschód słońca: 07:23
Zachód słońca: 15:33
1013 hPa
16 km/h
0,6 mm
Godz. 1-7  Całkowite zachmurzenie, deszczowo
Godz. 7-13  Całkowite zachmurzenie, deszczowo
Godz. 13-19  Całkowite zachmurzenie
Godz. 19-1  Całkowite zachmurzenie, deszczowo

Więcej o pogodzie na Sanok: Onet | ICM

Aktualności z sanockich portali

eSanok.pl
SanokOnline
isanok.pl

SESJA RADY POWIATU: Ile będzie zarabiał starosta? Kto weźmie Komisję Oświaty?

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W najbliższy wtorek kolejna sesja Rady Powiatu w Sanoku. Do obsadzenia pozostaje funkcja Przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury i Turystyki. Radni podejmą ponadto uchwałę w sprawie wynagrodzenia dla starosty sanockiego.

REKLAMA SANOK

KOLEJ: Od nowego roku zawieszone połączenie kolejowe Jasło – Zagórz

Prezentujemy informacje dotyczące czasowego zawieszenia części kursów pociągów w ramach przewozów regionalnych. Dotyczy to między innymi składów relacji Jasło – Zagórz, które od nowego roku ponownie znikną z kolejowej mapy Polski.
O SPRAWIE BĘDZIEMY PISAĆ BARDZO SZEROKO.

Policja poszukuje świadków wypadku na ul. Okulickiego w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Policja szuka świadków wypadku drogowego, do którego doszło 14 grudnia br. na ul. Okulickiego w Sanoku. Kierujący oplem najechał na tył roweru. Osoby posiadające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt.


Gazetki Promocyjne Sanok

21 GRUDNIA: Jarmark Bożonarodzeniowy w Sanockim Skansenie (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Starosta sanocki serdecznie zaprasza na IV Jarmark Bożonarodzeniowy, który rozpocznie się  o godz. 11:00, 21 grudnia na Rynku Galicyjskim w sanockim skansenie. na gości czeka wiele świątecznych atrakcji. Zobacz program imprezy.

Zaproszenie na Jarmark Bożonarodzeniowy w Zagórzu

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W dniach 19 – 23 grudnia br. w centrum handlowym „Mój Rynek” w Zagórzu przy ul. Obrońców Węzła Zagórskiego zagości Jarmark Bożonarodzeniowy. Handlowcy, wytwórcy i rękodzielnicy będą oferować wyroby bez, których nie sposób przygotować tych najbardziej wyczekiwanych i radosnych polskich świąt.

Nominacje do XXI Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek Będzin 2015 (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W dniu 17 grudnia 2014 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku odbyły się Eliminacje Regionalne XXI edycji Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek Będzin 2015.

Presja ma sens. Budowa polskich odcinków Via Carpathia zgłoszona do planu Junckera

PODKARPACIE. Tomasz Poręba apelował do polskiego rządu o zgłoszenie budowy kolejnych odcinków drogi Via Carpathia zwanej w Polsce S-19 do pakietu inwestycyjnego szefa KE Jean-Claude’a Junckera jako ostatniej szansy dla tej inwestycji. Zabiegi europosła przyniosły efekt. Teraz potrzebne jest przekonujące uzasadnienie.

66-latek z gminy Solina przetrzymywał broń z I wojny światowej?

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Policjanci zabezpieczyli znaleziska z czasów prawdopodobnie I wojny światowej, należące do 66-letniego mieszkańca gminy Solina. Dalsze czynności pozwolą stwierdzić, czy posiadanie tych przedmiotów jest zabronione w świetle ustawy o broni i amunicji.

REGION: Tort z nadzieniem… papierosowym (ZDJĘCIA)

Mandarynki, polewa czekoladowa  i najważniejszy składnik… papierosy produkcji ukraińskiej. To przepis na ciasto świąteczne wykonane przez przemytników. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Korczowej zabezpieczyli (16 bm.) tort, w środku którego ukryte było 45 paczek papierosów produkcji ukraińskiej.

Ukradł narzędzia ze sklepu budowlanego. Grozi mu do 5 lat

SANOK / PODKARPACIE. Skierowaniem aktu oskarżenia do sądu zakończyło się  postępowanie prowadzone przeciwko 22-letniemu mieszkańcowi Krosna. Mężczyzna odpowie za kradzieże narzędzi ze sklepu budowlanego.

KOMUNIKAT Zarządu Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Sanoku

Działając na podstawie art. 24 ust. 9 ustawy z dnia 7 czerwca 2001 r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (Dz. U. Nr 123, poz. 858 z 2006 r. z późn. zm.), Zarząd Przedsiębiorstwa uprzejmie informuje wszystkich Klientów,

ODBWODNICA: Dwudziestu chętnych do budowy obwodnicy Sanoka

SANOK / PODKARPACIE. Dwadzieścia podmiotów zgłosiło się do pierwszego etapu przetargu na budowę obwodnicy Sanoka. Dziesięć firm i tyle samo konsorcjów powalczy o pozytywną weryfikację złożonej oferty. W kolejnej fazie, przedstawione zostaną oferty cenowe. Budowa obwodnicy ma się zakończyć w 2018 roku.

Były burmistrz i starosta dostaną na odchodne łącznie ponad 100 tys. zł

SANOK / PODKARPACIE. Wracamy do tematu odpraw dla byłego burmistrza i starosty. Znamy już ostateczne wyliczenia, a co za tym idzie kwoty, które zgodnie z obowiązującymi przepisami zasilą portfele Wojciecha Blecharczyka i Sebastiana Niżnika

REGION: „Cząstka Boga” nie trafiła na Podkarpacie (ZDJĘCIA)

Blisko 4,5 tys. strunowych woreczków oznaczonych napisem „Cząstka Boga” wykryli w 3 paczkach funkcjonariusze Służby Celnej z Rzeszowa podczas kontroli przesyłek pocztowych. Badania przeprowadzone w laboratorium przemyskiej izby celnej potwierdziły, że wykryta w 2 przesyłkach substancja to groźny dopalacz*.

Potrącenie na Lipińskiego w Sanoku. Kobieta z urazem głowy i nogi trafiła do szpitala

SANOK / PODKARPACIE. Dziś rano na terenie powiatu sanockiego doszło do dwóch wypadków z udziałem pieszych. Potrącone na przejściach dla pieszych dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Uczestnicy zdarzeń byli trzeźwi. Ze względu na panujące warunki atmosferyczne przypominamy o zachowaniu ostrożności na drodze.

Jak ożywić marionetkę? Aktor zdradza tajemnicę (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. W BWA Galerii Sanockiej odbyły się warsztaty i spektakl lalek dla dzieci. W zajęciach biorą udział wszystkie szkoły podstawowe w Sanoku. Lekcje były prowadzone przez aktora z teatru lalek w Rzeszowie, a sponsorem było Polskie Górnictwo Nafty i Gazu / odział w Sanoku.

TSV zagra z MCKiS Jaworzno. Czekamy na siatkarskie fajerwerki! Klub uhonoruje osoby, które zbudowały siatkówkę w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. W ostatnim meczu ligowym w 2014 roku, siatkarze TSV Cellfast podejmą na własnym parkiecie MCKiS Jaworzno, co oznacza, że na boisku zobaczymy obecnie dwie najlepsze ekipy rozgrywek. W 10. rocznicę powstania TSV, zarząd uhonoruje osoby, które przez wiele lat budowały sanocki klub.

Gmina Zagórz przykładem dla innych gmin na Podkarpaciu. Popularność ZJOT-u ciąglę rośnie (FILM, ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Gmina Zagórz została zaprezentowana jako przykład dla wszystkich gmin Podkarpacia w zakresie innowacyjnych metod edukacji na rzecz bezpieczeństwa w środowisku szkolnym. Najnowszym projektem związanym z obroną cywilną jest Zagórska Jednostka Obrony Terytorialnej.

AKTUALIZACJA: Dziecko potrącone na przejściu dla pieszych w Zagórzu (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Dziecko idące do szkoły zostało potrącone na przejściu dla pieszych na ul. Wolności w Zagórzu. Chwilę później, ratownicy zadecydowali o przewiezieniu 13-letniej dziewczynki do szpitala. Na miejscu są funkcjonariusze policji.

NOWOŚĆ W SANOKU! Kriolipoliza – skuteczne modelowanie ciała zimnem

Studio Kosmetyczne ASTERIA poszerzyło swoją ofertę o zabieg KRIOLIPOLIZY, polegający na  bezbolesnej i nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą zimna. Zapraszamy!

Przeciw kradzieży drzewek. Wzmożone patrole Straży Leśnej (ZDJĘCIA)

W lasach krośnieńskiej RDLP trwa akcja pod hasłem „Choinka-14” prowadzona przez Straż Leśną, a skierowana przeciw sprawcom kradzieży choinek i stroiszu. Leśne patrole pojawiają się w miejscach zagrożonych kradzieżami, kontrolowane są też punkty sprzedaży na targowiskach i bazarach.

HOKEJ SANOK: Prezes Ciarko PBS Bank KH Sanok złożył dymisję

SANOK / PODKARPACIE. Waldemar Bukowski, Prezes Ciarko PBS Bank KH Sanok, który od początku listopada przebywa w USA złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Na razie nie wiadomo kiedy i czy w ogóle zostanie powołany nowy Prezes Zarządu.

SYLWESTER W KARINO SPA – Szalone lata 20 i 30

Serdecznie zapraszamy wszystkich na szampański, niezapomniany i jedyny w Bieszczadach bal sylwestrowy w stylowym, eleganckim, pełnym uroku klimacie lat 20 i 30.

Bursowy Mikołaj ruszył w drogę (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Oprócz kontynuacji dotychczasowych projektów i przedsięwzięć realizowanych w Bursie Szkolnej w Sanoku staramy się również być kreatywni i tak właśnie w tym roku po raz pierwszy powstał u nas teatrzyk lalkowy.

„Koncert Zimowy”

SANOK / PODKARPACIE. Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. serdecznie zapraszają wszystkich miłośników muzyki w dniu 18 grudnia (czwartek) o godz. 17.00 na KONCERT ZIMOWY. Podczas koncertu „Młodej Sanockiej Filharmonii” usłyszymy utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej.

SANOK: „Szajka” złodziei torebek zatrzymana

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci ustalili dwóch sprawców kradzieży torebek. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Sanoka w wieku 15 i 17 lat. Nastolatkowie za swoje czyny już wkrótce odpowiedzą przed sądem.

W kwietniu druga edycja FESTIWALU MUZYKA NA POGRANICZU. Zgłoś się, zaśpiewaj, rozpocznij wokalną karierę

SANOK / PODKARPACIE. II Międzynarodowy Festiwal MUZYKA NA POGRANICZU SANOK 2015 to wydarzenie artystyczne mające na celu prezentację oraz promocję twórczości muzycznej i literackiej młodzieży krajów europejskich.

Podziękowania za bezinteresowną pomoc

GMINA SANOK / PODKARPACIE.  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Wójt Gminy Sanok pragną serdecznie podziękować dwóm, wspaniałym osobom, które bezinteresownie ofiarują pomoc mieszkańcom naszej gminy.

Pożar w Zagórzu. Płonął zakład stolarski (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Dziś w godzinach porannych w Zagórzu, dzielnicy Wielopole, doszło do pożaru zakładu stolarskiego. Spłonęło drewno znajdujące  się w jednym z pomieszczeń. Doszło również do nadpalenia poddasza. Więcej informacji niebawem. Galeria zdjęć.

Sylwester na sanockim Rynku. Skromnie, bo nie ma pieniędzy

SANOK / PODKARPACIE. W związku z trudną sytuacją finansową Miasta Burmistrz Tadeusz Pióro podjął rozmowy w sprawie organizacji Sylwestra na Rynku Sanoka. W minionych latach impreza wywoływała kontrowersje i różne opinie.

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdz…

18-12-2014

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy

Święta za pasem, a przed nami m.in. IV Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku Galicyjskim w Sanoku, Świąteczny Kiermasz Rękodzieła w Ustrzyckim Domu Kultury oraz Festiwal Kolęd i Pastorałek w Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku. Szczegóły poniżej. 19 grudnia Jarmark Bożonarodzeniowy w Zagórzu ...

Więcej...

Bukowski złożył rezygnację

18-12-2014

Bukowski złożył rezygnację

- Z powodów prywatnych mój pobyt w Stanach Zjednoczonych potrwa kilka miesięcy. Nie ma więc sensu, żebym na odległość prowadził klub - wyjaśnia były już prezes.    Bukowski objął stanowisko prezesa klubu 23 lipca 2013 roku. Za jego kadencji klub z Podkarpacia sięgnął po drugie ...

Więcej...

Policja poszukuje świadków wydarzenia drogowego

18-12-2014

Policja poszukuje świadków wydarzenia drogowego

  SANOK / Policja szuka świadków wypadku drogowego, do którego doszło 14 grudnia br. na ul. Okulickiego w Sanoku. Kierujący oplem najechał na tył roweru. Osoby posiadające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt.  W dniu 14 grudnia 2014 roku, około godz. 15 doszło do wypadku dr...

Więcej...

Odpowie za kradzież

18-12-2014

Odpowie za kradzież

SANOK / Skierowaniem aktu oskarżenia do sądu zakończyło się  postępowanie prowadzone przeciwko 22-letniemu mieszkańcowi Krosna. Mężczyzna odpowie za kradzieże narzędzi ze sklepu budowlanego. Policjanci wydziału kryminalnego ustalili, że w czerwcu br. w sklepie z materiałami budowlanymi mies...

Więcej...

Zdarzenia drogowe z udziałem pieszych

18-12-2014

Zdarzenia drogowe z udziałem pieszych

SANOK / ZAGÓRZ / Rano 17 grudnia na terenie powiatu sanockiego doszło do dwóch wypadków z udziałem pieszych. Potrącone na przejściach dla pieszych dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Uczestnicy zdarzeń byli trzeźwi. Ze względu na panujące warunki atmosferyczne przypominamy o zachowaniu os...

Więcej...

Odpowiedzą za kradzież torebek

18-12-2014

Odpowiedzą za kradzież torebek

SANOK / Policjanci ustalili dwóch sprawców kradzieży torebek. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Sanoka w wieku 15 i 17 lat. Nastolatkowie za swoje czyny już wkrótce odpowiedzą przed sądem. Do pierwszej kradzieży doszło 9 grudnia br. w sklepie odzieżowym przy ul. Jagiellońskiej w Sanoku. Nieznani ...

Więcej...

„Koncert Zimowy” w PSM w Sanoku już dziś!

18-12-2014

„Koncert Zimowy” w PSM w Sanoku już dziś!

Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. serdecznie zapraszają wszystkich miłośników muzyki w dniu 18 grudnia (czwartek) o godz. 17.00 na KONCERT ZIMOWY. Podczas koncertu „Młodej Sanockiej Filharmonii” usłyszymy utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej. Serdecznie zapraszamy i liczymy na Pań...

Więcej...

IV Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku Galicyjskim j…

18-12-2014

IV Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku Galicyjskim już w najbliższą niedzielę!

Starosta sanocki serdecznie zaprasza na IV Jarmark Bożonarodzeniowy, który rozpocznie się o godz. 11:00, 21 grudnia na Rynku Galicyjskim w sanockim skansenie. Wśród atrakcji: Szopka Bożonarodzeniowa zaimprowizowana przez uczniów II LO w Sanoku Żywa szopka - a w niej lamy, owce, kozy, strusie, k...

Więcej...

Samochodem wjechał w dom

16-12-2014

Samochodem wjechał w dom

BAŻANÓWKA / Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło dzisiaj w miejscowości  Bażanówka. Samochód  marki Iveco wjechał w dom, w którym przebywały trzy osoby. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Kierujący był trzeźwy. Dzisiaj około godz. 4 dyżurny sanockiej Polic...

Więcej...

Bezpieczne Święta - nie daj się okraść!

16-12-2014

Bezpieczne Święta - nie daj się okraść!

POWIAT SANOCKI / Pośpiech, roztargnienie, a czasem nawet przedświąteczne przepracowanie, sprawiają, że skupiając uwagę na zakupach często zapominamy o własnym bezpieczeństwie. W tym momencie możemy stracić telefon, portfel, dokumenty. Uważajmy więc w sklepach, na targowiskach, przy bankomatach. Nie ...

Więcej...

Wypadek drogowy na ul. Okulickiego w Sanoku

16-12-2014

Wypadek drogowy na ul. Okulickiego w Sanoku

SANOK / Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło 14 grudnia na ul. Okulickiego w Sanoku. Kierujący oplem najechał na tył roweru. W wyniku zdarzenia kierująca jednośladem z urazem głowy została przewieziona do szpitala.   Do wypadku doszło 14 grudnia przed godz. 1...

Więcej...

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyz…

16-12-2014

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny

ZAGÓRZ / Sanoccy policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci 57-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono 14 grudnia w jednym z mieszkań na ul. Fabrycznej w Zagórzu. W mieszkaniu, w którym znaleziono mężczyznę, wybuchł pożar. 14 grudnia, około godz. 5 dyżurny s...

Więcej...

"Ars, czyli jak dbać o miłość" - od styc…

16-12-2014

"Ars, czyli jak dbać o miłość" - od stycznia realizacja programu w PWSZ Sanok

Zakład Pielęgniarstwa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im J. Grodka w Sanoku we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Sanoku od stycznia 2015 roku rozpoczyna realizację IV edycji programu profilaktycznego tym razem pt.: ,,Ars, czyli jak dbać o miłość” będącym częścią Projek...

Więcej...

Grażyna Borek nominowana na stanowisko wicewojewod…

16-12-2014

Grażyna Borek nominowana na stanowisko wicewojewody podkarpackiego

Nominowana na stanowisko wicewojewody Grażyna Borek oczekuje właśnie decyzji w sprawie swojej kandydatury. Wszystkie wymagane dokumenty są obecnie weryfikowane przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Zaraz po tym zostaną przekazane pani Premier Ewie Kopacz, która podejmie ostateczną decyzję...

Więcej...

Poświęcenie nowego mostu w Pastwiskach Foto i Vide…

12-12-2014

Poświęcenie nowego mostu w Pastwiskach Foto i Video

PASTWISKA / Dzisiaj, 12 grudnia 2014 roku o godzinie 11.00 miało miejsce poświęcenie nowego mostu w Pastwiskach, którego budowę ukończono 1 grudnia 2014 roku. Wśród zaproszonych gości na uroczystości był obecny nowy Starosta Powiatu Sanockiego, Roman Konieczny, Burmistrz Gminy Rymanów, Wojciech Farb...

Więcej...

Jutro zakończenie remontu mostu w Zarszynie

12-12-2014

Jutro zakończenie remontu mostu w Zarszynie

ZARSZYN / Umiejscowiony tuż po skręcie z drogi krajowej most w Zarszynie prowadzący do Odrzechowej jest remontowany. Zakończenie remontu, który rozpoczął się wczoraj, przewidziano na 13 grudnia. Droga jest całkowicie zablokowana. Objazd wyznaczono drogą gminną. Jak poinformował pan Wojciech Napar...

Więcej...

Wykaz placówek udzielających pomocy

12-12-2014

Wykaz placówek udzielających pomocy

  POWIAT SANOCKI / Niskie temperatury stanowią zagrożenie dla osób, które w mroźne dni i noce przebywają bez dachu nad głową. Co zrobić, aby uchronić człowieka przed wychłodzeniem? Przede wszystkim nie przechodzić obojętnie obok potrzebującego pomocy. Poniżej publikujemy wykaz placówek udzie...

Więcej...

Spotkanie mikołajkowe dla dzieci

12-12-2014

Spotkanie mikołajkowe dla dzieci

SANOK / Wczoraj w sali zabaw „ Urwis” w Sanoku odbyło się spotkanie mikołajkowe dla dzieci. Dla najmłodszych czekało wiele atrakcji. Inicjatorem imprezy był Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Sanoku.      Wczoraj w sali zabaw „Urwis” w Sanoku odbyło się mikołajkowe spotkanie z dz...

Więcej...

Bezpieczne zakupy w sieci

12-12-2014

Bezpieczne zakupy w sieci

POWIAT SANOCKI / Wiele osób robi swoje zakupy przez Internet. W sieci można kupić już niemal wszystko. Pamiętajmy jednak o zdrowym rozsądku, aby zmniejszyć ryzyko oszustwa. Chcąc uchronić się przed przykrymi niespodziankami, warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach bezpieczeństwa.   ...

Więcej...

Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

12-12-2014

Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że od godz. 10.00 dnia 12.12.2014 r. do godz. 12.00 dnia 13.12.2014 r. prognozuje się wystąpienie na obszarze województwa podkarpackiego silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 40 km/h, w porywach do 80 km/h, z kierunku połud...

Więcej...

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdz…

12-12-2014

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy

Święta coraz bliżej i już w zbliżającą się niedzielę można zobaczyć dwie wystawy Bożonarodzeniowe w Besku i Nowosielcach. Poza tym dziś i jutro warto zajrzeć do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sanoku, gdzie odbędą się imprezy otwarcia po wielkim remoncie. Nie można także zapomnieć o koncercie "Zak...

Więcej...

XIV Łemkowskie Jeruzalem Notatnik ze świata w sano…

12-12-2014

XIV Łemkowskie Jeruzalem Notatnik ze świata w sanockiej BWA

BWA Galeria Sanocka zaprasza: XIV Łemkowskie JeruzalemNotatnik ze świata wernisaż wystawy: 12 grudnia 2014 rok, godz. 18.00BWA Galeria Sanocka, Rynek 14Wystawa potrwa do 9 stycznia 2015 rokuEpifaniusz Drowniak - Nikifor / Edward Dwurnik / Stefan Telep Grzegorz Sztwiertnia / Natalia Hładyk / ...

Więcej...

Zaproszenie na Bal Sylwestrowy w Mymoniu!

11-12-2014

Zaproszenie na Bal Sylwestrowy w Mymoniu!

Dom Strażaka w Mymoniu zaprasza na Bal Sylwestrowy 2014/2015. Niezapomniane przeboje i nastrój zapewni zespół TEQUILA. Organizatorzy proponują: - obiad (2 dania) + 4 gorące posiłki oraz zakąski - szampana - desery - obficie zastawiony stół wiejski, również dania gorące - o północy fajerwerki ...

Więcej...

Rozpoczyna się zimowe szaleństwo na stokach

11-12-2014

Rozpoczyna się zimowe szaleństwo na stokach

Dawno nie było zimy, w czasie której narciarze nie narzekaliby na brak śniegu. Jest połowa grudnia, a śniegu jak nie było, tak nie ma. Nie jest to jednak przeszkodą w tym, żeby uruchomić wyciągi. Wystarczy odpowiednia temperatura do naśnieżania stoków. I tak w Bieszczadach jak i w Beskidzie Niskim...

Więcej...

Burmistrz elekt złożył ślubowanie Foto

11-12-2014

Burmistrz elekt złożył ślubowanie Foto

Druga sesja Rady Miasta Sanoka VII kadencji odbyła się 8 grudnia br. Jednym z jej punktów było złożenie ślubowania przez burmistrza elekta Tadeusza Pióro. Początek sesji wypełniło przekazanie nowemu burmistrzowi zaświadczenia o wyborze oraz złożenie przez niego ślubowania. Następnie radni ...

Więcej...

IV Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku Galicyjskim!

11-12-2014

IV Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku Galicyjskim!

Starosta sanocki serdecznie zaprasza na IV Jarmark Bożonarodzeniowy, który rozpocznie się o godz. 11:00, 21 grudnia na Rynku Galicyjskim w sanockim skansenie. Wśród atrakcji: Szopka Bożonarodzeniowa zaimprowizowana przez uczniów II LO w Sanoku Żywa szopka - a w niej lamy, owce, kozy, strusie, k...

Więcej...

Hokeiści wspierają Szlachetną Paczkę

11-12-2014

Hokeiści wspierają Szlachetną Paczkę

Sanoccy hokeiści po raz kolejny włączyli się do inicjatywy wsparcia Szlachetnej Paczki. Klub Ciarko PBS Bank KH Sanok wsparł wylosowaną rodzinę poprzez zakupy zgodnie z listą przedstawioną przez potrzebujących. - Jest to bardzo dobra akcja i cieszymy się, że kolejny rok możemy w jakimś stopniu pomó...

Więcej...

Wstęp wolny na basen Aquarius w Lesku dla mieszkań…

10-12-2014

Wstęp wolny na basen Aquarius w Lesku dla mieszkańców Miasta i Gminy Sanok!

Od 12 do 13 grudnia 2014 mieszkańcy Miasta i Gminy Sanok będą mogli przez pierwszą godzinę skorzystać bezpłatnie z Basenu Aquarius w Lesku. Szczegóły poniżej.   Promocja dotyczy mieszkańców miasta Sanoka oraz gminy w skład której wchodzą następujące sołectwa: Bykowce, Czerteż, Dębna, Dobra,...

Więcej...

Bezproblemowe zwycięstwo

10-12-2014

Bezproblemowe zwycięstwo

W spotkaniu rozegranym w Jastrzębiu-Zdroju, hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok bez najmniejszego problemu pokonali Polonię Bytom 10:1 TMH Polonia Bytom - Ciarko PBS Bank KH Sanok 1:10 (0:5; 1:2; 0:3) 0:1 - Jordan Pietrus - Matt Williams, Michael Cichy (03:58) 0:2 - Petr Šinágl - Martin Vozdecký,...

Więcej...

Zakończony remont i doposażanie PSM I i II st. w S…

10-12-2014

Zakończony remont i doposażanie PSM I i II st. w Sanoku

Mijający rok był dla Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Wandy Kossakowej w Sanoku bogaty nie tylko w sukcesy artystyczne. Jesienią dobiegły końca prace remontowe – zakończono termomodernizację trzech ścian starego budynku. Dzięki nowej elewacji cały zespół budynków szkoły – wraz z salą ko...

Więcej...

SDK zaprasza dzieci na zajęcia teatralne!

10-12-2014

SDK zaprasza dzieci na zajęcia teatralne!

Sanocki Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieci na nowe zajęcia teatralne. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Koncert Świąteczny Formacji FLAMENCO w SDK

10-12-2014

Koncert Świąteczny Formacji FLAMENCO w SDK

20 grudnia o godz. 18.00 odbędzie się w Sanockim Domu Kultury „Koncert Świąteczny” Formacji FLAMENCO, na którym tancerze nie tylko zatańczą, ale również zagrają i zaśpiewają. Zapraszamy.  

Więcej...

Wystawa Alicja Czajkowskiej-Magdziak w SKD

10-12-2014

Wystawa Alicja Czajkowskiej-Magdziak w SKD

Dyrektor Sanockiego Domu Kultury oraz Autorka zapraszają na otwarcie wystawy portretu Alicji Czajkowskiej-Magdziak, która odbędzie się 13 grudnia 2014 roku o godzinie 16.00 w Sanockim Domu Kultury.

Więcej...

Ostatnie dni kampanii Szlachetnej Paczki

10-12-2014

Ostatnie dni kampanii Szlachetnej Paczki

PODKARPACIE / To już ostatnie dni kampanii Szlachetnej Paczki, bowiem finał projektu odbędzie się już w ten weekend tj. 13-14 grudnia. Jeszcze kilkadziesiąt rodzin na Podkarpaciu czeka na darczyńców. Wystarczy wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl, wybrać rodzinę w potrzebie, stworzyć dla niej pac...

Więcej...

Róbert Krajči zagra w Sanoku

09-12-2014

Róbert Krajči zagra w Sanoku

33-letni napastnik znany z występów w oświęcimskiej Unii Róbert Krajči będzie występował w ekipie mistrza Polski Ciarko PBS Bank KH Sanok. Słowacki zawodnik obecny sezon rozpoczął w kazachskim Bejbarys Atyrau, gdzie kilka dni temu rozwiązał umowę. Krajči w Aksam Unii Oświęcim rozegrał 94 spotk...

Więcej...
BIESZCZADY. Nawet 8 lat więzienia grozi 66-letniemu mieszkańcowi Soliny, u którego policjanci znaleźli broń i amunicję prawdopodobnie z czasów I wojny światowej. Policji tłumaczył, że zebrane przedmioty chciał...

 Oficjalna strona Sanoka
Wiadomości z Sanoka od Google

Strona ta ma za zadanie zebranie wszelkich wiadomości z Sanoka w jednym miejscu.
A przy okazji porównuje szybkość sanockich portali w podawaniu informacji z danego wydarzenia.

.::. Strona główna .::. Sanok wczoraj i dziś .::. Stary Sanok .::. Sanok jesienią .::. Krajobrazy .::. Obrazki z miasta .::. Sanok wiosną .::.
.::. Zdjęcia z muzeum .::. Niebo nad miastem .::. Sanok nocą .::. Sanok zimą .::. Sanok pod wodą .::. Sanok w miniaturze .::. Skansen .::.
.::. Wieści sanockie .::. Księga gości .::. Nowości .::. Linki .::. Galeria internautów .::. Panoramy .::. Kolorowe miasto .::.

Strona odwiedzona 123493 razy (od 29.10.2007)

 Copyright © by Swako