Dzisiaj mamy:  piątek 29-05-2015, jest 22:01:05

google.pl

Dodaj do ulubionych

Dziś, piątek 10°C Bezchmurna noc
Wschód słońca: 04:31
Zachód słońca: 20:26
1013 hPa
6 km/h
0,0 mm
Godz. 2-8  Bezchmurna noc
Godz. 8-14  17°Prawie bezchmurnie
Godz. 14-20  19°Słonecznie
Godz. 20-2  10°Bezchmurna noc

 

Rozkład jazdy linii MKS Sanok  Nocne dyżury aptek w Sanoku  Kamera live na sanocki rynek i deptak (od esanok.pl)

Jutro, sobota 21°C Umiarkowane zachmurzenie, burzowo
Wschód słońca: 04:30
Zachód słońca: 20:27
1013 hPa
9 km/h
6,4 mm
Godz. 2-8  10°Bezchmurna noc
Godz. 8-14  20°Prawie bezchmurnie
Godz. 14-20  20°Umiarkowane zachmurzenie, burzowo
Godz. 20-2  12°Zachmurzenie umiarkowane

Więcej o pogodzie na Sanok: Onet | ICM

Aktualności z sanockich portali

eSanok.pl
SanokOnline
isanok.pl

Zdarzenie drogowe w Bykowcach. Motocyklista w szpitalu (ZDJĘCIA)

BYKOWCE / PODKARPACIE. Dziś (29 bm.) około godziny 17.30 w Bykowcach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla oraz samochodu dostawczego. Kierowca jednośladu trafił do szpitala. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

REKLAMA SANOK

Umorzono śledztwo w sprawie Autosanu

SANOK / PODKARPACIE. Śledztwo trwające blisko 1,5 roku w sprawie Autosanu zostało umorzone. – 25 maja Prokuratura Okręgowa w Krośnie z powodu braku znamion czynu zabronionego zakończyła postępowanie w tej sprawie – powiedział Janusz Ohar, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Krośnie.

Seniorska piłka nożna wraca do Sanoka! Nazwa drużyny: KS Ekoball Stal Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Od przyszłego sezonu sanoccy kibice piłki nożnej znów będą mogli cieszyć się z występów drużyny seniorów. KS Ekoball otrzymał pozwolenie na grę w klasie A. Wiadomo już, że w nazwie pojawi się również najbliższa sercu sympatyków tej dyscypliny Stal. Budżet zespołu ma wynieść minimum 200 tys. zł.


Gazetki Promocyjne Sanok

Rekordowe poparcie dla Andrzeja Dudy w Łętowni Gościniec. Wycieczka do Warszawy w prezencie

PODKARPACIE. Pióro i książka dla burmistrza, wycieczka dla dzieci. Wyborcy: – Co z miejscami pracy? „Zawodówki” muszą wrócić do łask.

Czerwcowe warsztaty „Szkoły dobrego rodzica”

SANOK / PODKARPACIE. Gmina Mia­sta Sanoka or­ga­ni­zu­je kolejny cykl zajęć warsz­ta­to­wych dla ro­dzi­ców pod nazwą „Szko­ła dla Ro­dzi­ców i Wy­cho­waw­ców” w ra­mach Gmin­ne­go Pro­gra­mu Prze­ciw­dzia­ła­nia Nar­ko­ma­nii w Sa­no­ku. Na warsztaty można zapisywać się już od dziś.

BIESZCZADY24.PL: Imprezowy weekend wyjątkowy dla dzieci. Zobacz co, gdzie, kiedy!

SANOK, BIESZCZADY / PODKARPACIE. Najbliższy weekend przyniesie sporo atrakcji! Wyjątkowe imprezy dla dzieci i nie tylko. Rymanów zmieni się w Podkarpacką Stolicę Dzieci, w sąsiedztwie Dni Leska, w Bieszczadach Gminne Dni Rodziny, a na sanockim Skansenie Jarmark Folklorystyczny. Zobacz, co jeszcze się wydarzy!

Obróbki blacharskie – niezbędny element dachu marzeń.

Piękny, wielopołaciowy dach to prawdziwa ozdoba domu. Mało kto jednak zastanawia się nad tym, że estetyczne i prawidłowe wykonanie takiego dachu, to istny tor przeszkód dla dekarza, a kluczem do sukcesu są odpowiednio wykonane i zamontowane obróbki blacharskie.

SANOK: Jechali przez Dąbrówkę 101 i 103 km/h. Obaj stracili prawo jazdy

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zespołu ruchu drogowego zatrzymali dwóch kierowców, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Za nadmierną prędkość utracili prawo jazdy. Zgodnie z nowymi przepisami uprawnienie do kierowania pojazdami mężczyźni odzyskają za 3 miesiące.

Trampoliny, przejażdżki quadem, konkursy i wiele innych atrakcji podczas Dnia Dziecka w Arenie Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Burmistrz Miasta Sanoka oraz Caritas Diecezji Przemyskiej zapraszają na Dzień Dziecka dla dzieci. Impreza odbędzie się 1 czerwca 2015 roku w ARENIE SANOK oraz na placu obok w godzinach 10.00 – 14.00.

31 MAJA: Uzdrowisko Rymanów Podkarpacką Stolicą Dzieci

RYMANÓW-ZDRÓJ / PODKARPACIE. Już w najbliższą niedzielę (31 maja) Uzdrowisko Rymanów stanie się Podkarpacką Stolicą Dzieci. Właśnie pod taką nazwą od godz. 13.00 najmłodsi będą mogli bawić się i cieszyć z ich wyjątkowego święta.

REGION: Bracia muszą zapłacić 20 tysięcy złotych kary za sprzedaż dopalaczy

PODKARPACIE. 20 tysięcy złotych – taką karę mają zapłacić dwaj bracia podejrzani o sprzedaż „dopalaczy”. Ich nielegalny proceder został wykryty przez policjantów z miejscowego komisariatu Policji. W domu mężczyzn funkcjonariusze zabezpieczyli również marihuanę. Zebrane przez policjantów dowody pozwoliły przedstawić podejrzanym kilka zarzutów.

Sanoczanie powitali Znaki Światowych Dni Młodzieży (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Światowe Dni Młodzieży w Krakowie dopiero za rok, a w Sanoku już dziś młodzież powitała Symbole ŚDM. Po godz. 17.00 na sanockim Rynku pojawił się Krzyż i Ikona Matki Bożej, którą sanoczanie przez całą noc mogą adorować w Kościele oo. Franciszkanów.

AKTUALIZACJA: Poznaliśmy nazwiska kandydatów na szefa sanockiego MOSiRu. Będzie kolejny konkurs?

SANOK / PODKARPACIE. Dziewięciu kandydatów walczy o objęcie funkcji dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku. Urząd Miasta podał nazwiska osób, które w terminie złożyły komplet wymaganych dokumentów, wśród których najważniejszym jest koncepcja funkcjonowania jednostki.

Całoroczne stypendia i granty dla uczniów i studentów z powiatów: sanockiego, bieszczadzkiego i leskiego (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Fundacja Książąt Lubomirskich przekaże granty i stypendia dla najzdolniejszych uczniów i studentów w wieku pomiędzy 18 a 24 rokiem życia z Podkarpacia, między innymi z powiatów: sanockiego, bieszczadzkiego i leskiego. Urząd Miasta w Sanoku odwiedził prezes fundacji Jan Lubomirski-Lanckoroński.

Jan Fuks przeprasza Wojciecha Blecharczyka w sądzie

SANOK / PODKARPACIE. Jan Fuks przeprosił Wojciecha Blecharczyka podczas rozprawy, która odbyła się w Sądzie Okręgowym w Rzeszowie, a dotyczyła znieważenia i naruszenie dóbr osobistych byłego burmistrza.

Już w najbliższy weekend Sanockim Domem Kultury zawładnie salsa!

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki Dom Kultury zaprasza osoby dorosłe oraz młodzież na dwudniowe warsztaty taneczne w rytmie salsy.

SANOK: Parkingowy majstersztyk w centrum miasta (ZDJĘCIE)

SANOK / PODKARPACIE. Otrzymaliśmy kolejne zdjęcie związane z cyklem Parkowanie po sanocku. Tym razem, „łupem” naszego czytelnika padła osobówka zaparkowana w centrum Sanoka przy ul. Ks. Adama Sudoła. Nie trzeba opinii specjalisty, aby odnieść wrażenie, że wybór tego miejsca na parking nie ma wiele wspólnego z przestrzeganiem przepisów.

Hucuły w Karpatach – Impreza plenerowa

Rudawka Rymanowska 06 czerwca 2015r.

Kino SDK zaprasza na film: ,,Apartament” oraz ,,Ups! Arka odpłynęła”. Wejściówki rozdane!

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki Dom Kultury zaprasza na wyjątkowy film dokumentalny, zrealizowany z prywatnych archiwum, opowiadający historię Papieża Polaka – ,,Apartament” oraz na zabawną opowieść ,,Ups! Arka odpłynęła”. Dla czytelników eSanok.pl mamy darmowe wejściówki!

Policjanci ujęli 46-ciu piratów drogowych. Rekordzista zatrzymany w Zarszynie

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci podsumowali pierwszy tydzień obowiązywania nowych przepisów, które zaostrzyły sankcje wobec kierowców rażąco przekraczających dopuszczalną prędkość. W tym czasie 46 kierowców straciło swoje prawa jazdy.

Krystyna Czubówna odwiedziła sanockich studentów. „Jej głos powinien być dobrem narodowym” (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Głos Krystyny Czubówny powinien być dobrem narodowym. Niewielu jest lektorów, którzy potrafią tak jak ona przenieść nas w świat czytanej książki czy oglądanej scenerii. Pogodna, ciepła i niesamowicie życzliwa pani Krystyna była gościem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku.

Zarząd województwa podkarpackiego z absolutorium za 2014 rok (FILM)

RZESZÓW / PODKARPACIE. W Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie odbyła się sesja absolutoryjna. Zgodnie ze sprawozdaniem finansowym, dochody zostały zrealizowane w 95%, a wydatki w 88%. W głosowaniu, 19 radnych opowiedziało się za, 14 było przeciw. Tym samym zarząd województwa otrzymał absolutorium za wykonaniu budżetu w 2014 roku.

Ogłoszono alarm przeciwpowodziowy w gminie Zarszyn

PODKARPACIE. W wyniku spływu wód opadowych oraz pracy urządzeń hydrotechnicznych na rzekach w regionie obserwuje się wzrosty stanów wody. Gwałtowne wzrosty wystąpiły zwłaszcza w rejonach górskich i podgórskich.

BIESZCZADY: Od teraz na Tarnicę wychodzi się po schodach

BIESZCZADY / PODKARPACIE. W Bieszczadzkim Parku Narodowym trwają właśnie prace remontowe niebieskiego szlaku z Wołosatego na Tarnicę. Od tej pory turyści na najwyższy szczyt Bieszczad wychodzić będą… po schodach.

Recytatorskie sukcesy podkarpackich leśników (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. W Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie w dniach 21-22 maja odbyła się IX edycja konkursu krasomówczego leśników „Bajarze z Leśnej Polany” im. redaktora Andrzeja Zalewskiego, będącego elementem obchodów Święta Polskiej Niezapominajki.

Na Sanie wciąż przekroczony stan ostrzegawczy, ale poziom wody spada. Pielnica spokojniejsza (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Poziom wody w Sanie obniża się, choć wciąż przekracza stan ostrzegawczy. Z godziny na godzinę ubywa po kilka centymetrów. Dużo spokojniej jest już w Nowosielcach na rzece Pielnica. Woda opadła o blisko metr.

SPGK oferuje montaż instalacji LPG

Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. oferuje do samochodów montaż instalacji LPG firmy ELPIGAZ systemu Vela Freestyle z sekwencyjnym wtryskiem gazu IV generacji.

Brzozowscy policjanci poszukują osób pokrzywdzonych przez fałszywego przedstawiciela handlowego

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa, do którego doszło podczas wizyty przedstawiciela handlowego. Kobieta podająca się za pracownicę jednej z tarnowskich firm oferowała do sprzedaży robota kuchennego wprowadzając klientów błąd. Policja poszukuje osób pokrzywdzonych.

Z OSTATNIEJ CHWILI / AKTUALIZACJA: Przekroczony stan ostrzegawczy na Sanie (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. O godzinie 10:51 poziom wody w rzece San wyniósł 304 cm i przekroczył stan ostrzegawczy o 24 cm. Pomiar wykonano w Sanoku. Tymczasem, na rzece Pielnica w Nowosielcach odnotowano przekroczenie stanu alarmowego o 50 cm. Według meteorologów deszcz ma padać niemal przez całą środę.

Efektowna rekonstrukcja historyczna w Nowosielcach (ZDJĘCIA)

NOWOSIELCE / PODKARPACIE. W Nowosielcach odbyła się rekonstrukcja historyczna walk II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej z 13 IX 1944 r. Po jej zakończeniu, uczestnicy mogli podziwiać występy Orkiestry Dętej „Lutnia” z Zarszyna, Młodzieżowej Grupy Wokalno– Instrumentalna z Nowosielec, a także Mirosława Kaźmierczaka, akrobaty z Zahutynia.

Policjanci pomogli kobiecie

29-05-2015

Policjanci pomogli kobiecie

POWIAT SANOCKI / Policjanci odnaleźli zaginioną kobietę. Mieszkanka powiatu sanockiego była nietrzeźwa i prawdopodobnie chciała targnąć się na własne życie. 56-latce została udzielona pomoc medyczna. W minioną środę policjanci uzyskali informacje, że kobieta, której zaginięcie zgłosiła zaniepo...

Więcej...

Ogólnopolski Głos Profilaktyki 2015

29-05-2015

Ogólnopolski Głos Profilaktyki 2015

SANOK / W poniedziałek 1 czerwca odbędzie się ogólnopolski zryw wzmocnienia twórczej profilaktyki- „Ogólnopolski Głos Profilaktyki 2015”. Przedsięwzięcie ma poruszyć serca wolne od uzależnień, przemocy i obojętności. Inicjatorem akcji jest Komenda Główna Policji. Zachęcamy wszystkich mieszkańcó...

Więcej...

Drużyna seniorów z Sanoka znów powalczy na piłkars…

29-05-2015

Drużyna seniorów z Sanoka znów powalczy na piłkarskich boiskach

SANOK / Klub Sportowy EKOBALL zdecydował się na kontynuację piłkarskiej tradycji seniorów w Sanoku. Już w połowie sierpnia sanocka drużyna po rocznej przerwie powalczy w piłkarskich rozgrywkach.   fot. archiwum Jeszcze w zeszłym roku ruszyły starania EKOBALLU o utrzymanie drużyny seniorów ...

Więcej...

HUCUŁY w KARPATACH w Rudawce Rymanowskiej

29-05-2015

HUCUŁY w KARPATACH w Rudawce Rymanowskiej

RUDAWKA RYMANOWSKA / 6 czerwca 2015 roku w Rudawce Rymanowskiej odbędzie się impreza pod nazwą HUCUŁY w KARPATACH. Serdecznie zapraszamy! Organizatorzy (partnerzy projektu): Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki - PIB Odrzechowa Sp. z o.o. Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie Na...

Więcej...

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskic…

29-05-2015

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Już 30 i 31 maja 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.     IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka Kolejka 27 - 31 maja   Kolbuszowianka Kolbuszowa - Przełom Besko ...

Więcej...

Z OSTATNIEJ CHWILI: pożar samochodu ciężarowego na…

29-05-2015

Z OSTATNIEJ CHWILI: pożar samochodu ciężarowego na drodze krajowej nr 28 FOTO [AKTUALIZACJA]

GMINA ZARSZYN / Dzisiaj w godzinach porannych na drodze krajowej nr 28 pomiędzy miejscowością Zarszyn, a Długie doszło do pożaru samochodu ciężarowego. W akcji gaśniczej brali udział strażacy z OSP Długie oraz PSP Sanok. Droga była całkowicie zablokowana. Obecnie jest już przejezdna.   Na ...

Więcej...

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdz…

28-05-2015

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy

W ten weekend czeka na nas mnóstwo ciekawych propozycji spędzenia nadchodzących dni. Możemy wybrać się do Cisnej na wystawę Arkadiusza Andrejkow, na konkurs Sygnalistów Myśliwskich do Leska lub na Redyk Bieszczadzki. Wraz z dziećmi możemy sobotę i niedzielę spędzić w Komańczy, Czarnej, Dwerniku lub ...

Więcej...

NAWIEDZENIE SYMBOLI Światowych Dni Młodzieży

28-05-2015

NAWIEDZENIE SYMBOLI Światowych Dni Młodzieży

SANOK / W dniach 28-30 maja w Sanoku odbędzie się nawiedzenie Znaków Światowych Dni Młodzieży. Poniżej przedstawiamy program uroczystości.

Więcej...

Jarmark Folklorystyczny w sanockim Skansenie

28-05-2015

Jarmark Folklorystyczny w sanockim Skansenie

SANOK / 31 maja 2015 po raz czterdziesty pierwszy odbędzie się w Muzeum Budownictwa Ludowego (w skansenie) "Jarmark Folklorystyczny". W tym roku na scenie skansenowskiej wystąpią następujące zespoły folklorystyczne: 15.00 - 15.30 Zespół Pieśni Ludowej "Kalina" / Trzeboś 15.30 - 16.30 Zespół T...

Więcej...

Otwarte warsztaty taneczne w SDK!

28-05-2015

Otwarte warsztaty taneczne w SDK!

Sanocki Dom Kultury serdecznie zaprasza osoby dorosłe oraz młodzież na dwudniowe warsztaty taneczne w rytmie salsy. Wspaniała zabawa taneczna gwarantowana! Szczegółowe informacje i zapisy w sekretariacie SDK tel. 13 46 310 42 (Ilość miejsc ograniczona) Warsztaty prowadzą Gabriela i Tomasz Berkow...

Więcej...

Kolejni kierowcy stracili prawo jazdy

28-05-2015

Kolejni kierowcy stracili prawo jazdy

POWIAT SANOCKI/Policjanci zespołu ruchu drogowego zatrzymali dwóch kierowców, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Za nadmierną prędkość utracili prawo jazdy. Zgodnie z nowymi przepisami uprawnienie do kierowania pojazdami mężczyźni odzyskają za 3 miesią...

Więcej...

Międzyregionalne Pokazy i Zawody Zabytkowych Sikaw…

28-05-2015

Międzyregionalne Pokazy i Zawody Zabytkowych Sikawek Konnych połączone z Zawodami Drwali w Rudawce Rymanowskiej

RUDAWKA RYMANOWSKA /Organizowana impreza ma na celu popularyzacje zachowania pięknych tradycji pożarnictwa na wsi, walorów historycznych zabytkowych sikawek konnych, ciekawych zawodów jak również promocja przyrody i piękna krajobrazu Beskidu Niskiego.   Podczas imprezy odbędzie się prezentacj...

Więcej...

5 czerwca Starostwo Powiatowe nieczynne!

28-05-2015

5 czerwca Starostwo Powiatowe nieczynne!

INFORMACJA Starostwo Powiatowe w Sanoku uprzejmie informuje, że w dniu 05 czerwca 2015 r. ( piątek) urząd będzie nieczynny. Przepraszamy za utrudnienia.       Starostwo Powiatowe w Sanoku

Więcej...

Dzień Dziecka w Kostarowcach

28-05-2015

Dzień Dziecka w Kostarowcach

KOSTAROWCE / 31 maja 2015 r. na placu obok Wiejskiego Domu Kultury w Kostarowcach odbędzie sie piknik rodzinny z okazji "Dnia Dziecka". Serdecznie zapraszamy!  

Więcej...

Opowiadała Krystyna Czubówna - wizyta dziennikarki…

28-05-2015

Opowiadała Krystyna Czubówna - wizyta dziennikarki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku

SANOK / Głos Krystyny Czubówny powinien być dobrem narodowym. Niewielu jest lektorów, którzy potrafią tak jak ona przenieść nas w świat czytanej książki czy oglądanej scenerii. Jej warsztat lektorski jest perfekcyjny i godny pozazdroszczenia. Pogodna, ciepła i niesamowicie życzliwa pani Krystyna był...

Więcej...

Rzeki w powiecie sanockim niebezpiecznie wezbrały!

27-05-2015

Rzeki w powiecie sanockim niebezpiecznie wezbrały!

POWIAT SANOCKI / W powiecie sanockim niebezpiecznie wezbrały rzeki, tym samym wzrosło zagrożenie powodziowe. O godzinie 10.06 wysokość rzeki San wyniosła 296 cm wzbierając o 1 jednostkę z poprzedniego pomiaru. Z kolei wody rzeki Pielnicy na odcinku Nowosielce o tej samej godzinie opadły z 340 cm d...

Więcej...

Ostrzeżenie meteorologiczne i hydrologiczne na Pod…

26-05-2015

Ostrzeżenie meteorologiczne i hydrologiczne na Podkarpaciu

WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE / Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych informuje o intensywnych opadach deszczu na obszarze województwa podkarpackiego w dniach 26-27 maja 2015 roku. Stopień zagrożenia – 2. Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysoko...

Więcej...

Wojenko, wojenko... - Rekonstrukcja Historyczna w …

26-05-2015

Wojenko, wojenko... - Rekonstrukcja Historyczna w Nowosielcach FOTO i VIDEO

NOWOSIELCE / W minioną niedzielę odbyły się uroczystości drugiego dnia Rekonstrukcji Historycznej wydarzeń 1944 roku w Nowosielcach. Punkt główny dnia rozpoczął się około godziny 15.00 na stoku góry Dąbrowa pomiędzy Nowosielcami a Pielnią. Mimo, że widmo deszczu wisiało nad głowami publiczności w po...

Więcej...

Uroczystości ku pamięci poległych czechosłowackich…

26-05-2015

Uroczystości ku pamięci poległych czechosłowackich żołnierzy w Nowosielcach - dzień I Rekonstrukcji Historycznej FOTO i VIDEO

NOWOSIELCE / Deszczowo rozpoczął się pierwszy dzień związany z Rekonstrukcją Historyczną Wydarzeń 1944 roku. Mimo to pogoda nie przeszkodziła w uczczeniu pamięci poległych w Nowosielcach czechosłowackich żołnierzy.       Wartę honorową przy pomniku zamordowanych pełniła Grupa R...

Więcej...

Przewóz Polska-Anglia-Polska z firmą DAREK-BUS

26-05-2015

Przewóz Polska-Anglia-Polska z firmą DAREK-BUS

Współcześnie ma miejsce ogromna fala migracji ludności. Z samej Polski tysiące młodych ludzi decyduje się na wyjazd za granicę w poszukiwaniu pracy i lepszego życia. Głównym krajem, do którego udają się, jest Wielka Brytania. Można dostać się tam, dzięki różnym środkom transportu. Chcemy Państwu za...

Więcej...

Jechał z prędkością 136 km/h – stracił prawo jazdy

25-05-2015

Jechał z prędkością 136 km/h – stracił prawo jazdy

ZARSZYN / Sanoccy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu pojazdem marki BMW, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 86 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym i 10 punktami. Zgodnie z nowymi przepisami uprawnienie do kierowania pojazdami 22-latek odzyska za 3 mies...

Więcej...

Rozmowy z sanockimi zawodnikami

25-05-2015

Rozmowy z sanockimi zawodnikami

SANOK / Dzisiaj zarząd spółki podjął rozmowy z wychowankami sanockiego klubu w celu ustalenia szczegółów kontraktów na kolejny sezon ligowy. Najprawdopodobniej już 1 czerwca zawodnicy zameldują się na pierwszym oficjalnym treningu. Szeregi pierwszej drużyny zasili także kilku juniorów, którzy w nied...

Więcej...

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

25-05-2015

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

23 i 24 maja została rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.   IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka Kolejka 26 - 23-24 maja Przełom Besko 1-1 Rzemieślnik Pilzno 24 maja, 16:30 ...

Więcej...

Niepełnosprawność przeszkodą w edukacji? Na pewno …

25-05-2015

Niepełnosprawność przeszkodą w edukacji? Na pewno nie w PWSZ Sanok!

SANOK / Od kilku wPaństwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku studenci niepełnosprawni mają zapewnioną pomoc i udogodnienia, mające ułatwić im zdobywanie wiedzy. Strategia uczelni w tym zakresie ma na celu wyrównywanie różnic między pełnosprawnymi i niepełnosprawnymi studentami we wszystkich przeja...

Więcej...

Wyniki II tury wyborów prezydenckich w Sanoku

25-05-2015

Wyniki II tury wyborów prezydenckich w Sanoku

SANOK/ Drugą turę wyborów wygrał Andrzej Duda. W Sanoku frekwencja wyniosła 52%. Andrzej Duda zdobył 8 918 głosów, zaś Bronisław Komorowski – 7 126 głosów. Łączna liczba głosów ważnych to 16 044. Liczba głosów nieważnych - 214. Wszystkie wyniki prezentujemy poniżej. Nr obwodu Duda ...

Więcej...

Wyniki II tury wyborów prezydenckich w gminie Sano…

25-05-2015

Wyniki II tury wyborów prezydenckich w gminie Sanok

GMINA SANOK / Od dzisiaj mamy nowego Prezydenta. Drugą turę wyborów wygrał Andrzej Duda. W Gminie Sanok Andrzej Duda zdobył 5 542 głosy, zaś Bronisław Komorowski – 1 660 głosów. Liczba osób uprawnionych do głosowania to 13 885, ale kart wydano zaledwie 7 287 mieszkańcom. Wszys...

Więcej...

Spotkanie mieszkańców Beska z Pierwszą Damą, Anną …

22-05-2015

Spotkanie mieszkańców Beska z Pierwszą Damą, Anną Komorowską FOTO

BESKO / W dniu dzisiejszym mieszkańcy miejscowości Besko mieli okazję do spotkania z Pierwszą Damą Rzeczpospolitej Polskiej, Anną Komorowską, która gościła w Gminnym Ośrodku Kultury w Besku na zaproszenie europosłanki, Elżbiety Łukaciejewskiej. Pani Prezydentowa spotkała się z przedstawicielkami...

Więcej...

Zaproszenie na Rekonstrukcję Historyczną w Nowosie…

22-05-2015

Zaproszenie na Rekonstrukcję Historyczną w Nowosielcach - program imprezy!

WÓJT GMINY ZARSZYN ZAPRASZA NA REKONSTRUKCJĘ HISTORYCZNĄ WYDARZEŃ   Z 1944r.- WALK II CZECHOSŁOWACKIEJ BRYGADY SPADOCHRONOWEJ W NOWOSIELCACH 23 – 24 maja 2015 R.   SZCZEGÓŁOWY PROGRAM: SOBOTA 23. 05. 2015R. Godz. 16:30– Uroczystość przy pomniku II Czechosłowack...

Więcej...

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskic…

21-05-2015

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Już 23 i 24 maja 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu. IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka Kolejka 26 - 23-24 maja Przełom Besko - Rzemieślnik Pilzno 24 maja, 16:30 ...

Więcej...

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdz…

21-05-2015

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy

W ten weekend sanoccy studenci świętują. Już od piątku rozpoczynają się Sanockie Juwenalia. Zapraszamy także na Rekonstrukcję Historyczną w Nowosielcach, Bieg Uliczny w Ustrzykach Dolnych i na V Spotkanie "Razem w Chryszczatej". Szczegóły poniżej. 22 maj PWSZ zaprasza na Sanockie Juwenalia...

Więcej...

FIT OPEN STUDENTS DAY II już w ten piątek na Areni…

21-05-2015

FIT OPEN STUDENTS DAY II już w ten piątek na Arenie Sanok!

SANOK / Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa zaprasza na FIT OPEN STUDENTS DAY II, który odbędzie się 22 maja o godzinie 9.00 na Arenie Sanok. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Amatorski Turniej Koszykówki o Mistrzostwo Sanoka …

21-05-2015

Amatorski Turniej Koszykówki o Mistrzostwo Sanoka 2015

SANOK / 23 maja (sobota) w hali przy I LO w Sanoku odbędzie się Amatorski Turniej Koszykówki o Mistrzostwo Sanoka 2015. Początek o godzinie 10.00. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy! Plan rozgrywek: 10.00 Def – Targowiska 10.30 I LO – Panika 11.00 Automania – Def 11.30 Targowiska – I LO 12.0...

Więcej...

Debata społeczna na temat bezpieczeństwa dzieci i …

21-05-2015

Debata społeczna na temat bezpieczeństwa dzieci i młodzieży

  SANOK / "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży" to temat debaty społecznej, która odbyła się wczoraj w budynku Komendy Powiatowej Policji w Sanoku. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele samorządu oraz instytucji, których praca jest związana z tą tematyką. Debata miała na celu zdiagnozowanie ...

Więcej...

Policjanci podsumowali działania „Prędkość"

21-05-2015

Policjanci podsumowali działania „Prędkość"

POWIAT SANOCKI / Sanoccy policjanci prowadzili wczoraj akcję "Prędkość". Podczas działań funkcjonariusze ujawnili 41 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Trzech kierujących straciło prawa jazdy. Podczas wczorajszej akcji policjanci ujawnili 41 kierowców, którzy przekroczyli dozwol...

Więcej...

Ostrzeżenie meteorologiczne – możliwe burze z grad…

21-05-2015

Ostrzeżenie meteorologiczne – możliwe burze z gradem na Podkarpaciu

WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE / Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych informuje o burzach z gradem na obszarze województwa podkarpackiego w dniu 21 maja 2015 roku. Stopień zagrożenia – 1. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 10 mm do 15 mm, lokalnie około 25 mm oraz porywami wiatru ...

Więcej...
SANOK. Motocyklista ranny w wypadku, do którego doszło dzisiaj po godz. 17 na ulicy Przemyskiej w Bykowcach. Motocyklista zderzył się tam z busem. Ruch odbywa się wahadłowo. Utrudnienia jak informuje policja mogą...

 Oficjalna strona Sanoka
Wiadomości z Sanoka od Google

Strona ta ma za zadanie zebranie wszelkich wiadomości z Sanoka w jednym miejscu.
A przy okazji porównuje szybkość sanockich portali w podawaniu informacji z danego wydarzenia.

.::. Strona główna .::. Sanok wczoraj i dziś .::. Stary Sanok .::. Sanok jesienią .::. Krajobrazy .::. Obrazki z miasta .::. Sanok wiosną .::.
.::. Zdjęcia z muzeum .::. Niebo nad miastem .::. Sanok nocą .::. Sanok zimą .::. Sanok pod wodą .::. Sanok w miniaturze .::. Skansen .::.
.::. Wieści sanockie .::. Księga gości .::. Nowości .::. Linki .::. Galeria internautów .::. Panoramy .::. Kolorowe miasto .::.

Strona odwiedzona 143311 razy (od 29.10.2007)

 Copyright © by Swako